Oficjalna strona Gminnego Ośrodka Kultury
Ustronie Morskie

Aktualności

  
40 Rocznica Powstania ZŻWP
40 lat Związku Żołnierzy Wojska Polskiego to historia przeplatana zmianami ustrojowymi i społecznymi. To wspaniała karta społecznego oraz twórczego działania, w imię zasad wiernej służby Ojczyźnie.  czytaj więcej »
Projekt "Robocza"
Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie otrzymała dofinansowanie w wysokości 100.000 złotych w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.  czytaj więcej »
Wystawa "Serigrafia inaczej"
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu prac prof. Romualda Kołodzieja, który odbył się 1.10.2021 w galerii GOK. Wystawa dostępna jest do zwiedzania od poniedziałku do piątku czytaj więcej »
Serigrafia inaczej
Zapraszamy na wernisaz prac prof. Romualda Kołodzieja, który odbędzie się 1.10.2021 (piątek), o godz. 18.00 w galerii GOK  czytaj więcej »
Warsztaty GOK
2021-09-27 Warsztaty GOK
Zapraszamy do udziału w warsztatach prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Promocja Tomika "Wgląd"
Stowarzyszenie Kołobrzeskich Poetów, Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu oraz autorka Lilia Herman zapraszają na promocję książki jej autorstwa pt. “Wgląd”.   czytaj więcej »
Bardzo Młoda Kultura
Od ponad roku jesteśmy partnerami Bardzo Młoda Kultura 2019-21 zachodniopomorskie - to sieć, która umożliwia nam wymianę doświadczeń i współpracę z innymi instytucjami kultury w naszym województwie. czytaj więcej »
Nowa inicjatywa!
2021-09-21 Nowa inicjatywa!
Rozpoczęliśmy udział w Programie „Sieć na kulturę w podregionie koszalińskim" realizowanych przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. Uczestnictwo w szkoleniach oraz prowadzenie zajęć dla dzieci w formie online   czytaj więcej »
Nie przestają działać!
 18 września 2021 r. odbył się EkoSpacer zorganizowany przez Fundację "Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie" w ramach projektu „Naturalnie Odpowiedzialni”. Realizatorzy, jak zawsze stanęli na wysokości zadania i rewelacyjnie przeprowadzili całą akcję, dzięki której lokalna przestrzeń stała się czystsza. czytaj więcej »
Festyn Rodzinny w Kukini
KGW "Magnolia" i Sołectwo Kukinia zaprasza na festyn rodzinny, który odbędzie się 25 września (sobota) o godz. 14.00 na placu przy OSP w Kukini czytaj więcej »
Ekospacer
2021-09-14 Ekospacer
Fundacja "Pływamy i Ratujemy" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim zapraszają do wzięcia udziału w EkoSpacerze organizowanego w
ramach Programu "Działaj Lokalnie". czytaj więcej »
Festyn dziecięcy w Kukince
Sołectwo Kukinka zaprasza na festyn rodzinny, który odbędzie się 17 września (piątek) o godz. 16.00 w świetlicy sołeckiej w Kukince  czytaj więcej »
Dzień pięknych jubileuszy!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z podwójnego jubileuszu 75-lecia istnienia Biblioteki Publicznej Gminy Ustronie Morskie oraz 35-lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Warsztaty odpowiedzialności
NATURALNIE ODPOWIEDZIALNI - "WARSZTATY ODPOWIEDZIALNOŚCI" BEZPIECZNE I EKOLOGICZNE ZACHOWANIA NAD WODĄ odędą się 11 WRZEŚNIA 2021 R. OGODZINIE 13.00 w GOK przy ul Nadbrzeżnej 20.
  czytaj więcej »
Ekorajd
2021-09-06 Ekorajd
4 września 2021 roku odbył się Ekorajd zorganizowany w ramach projektu realizowanego przez Fundację "Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie" w programie "Działaj Lokalnie".   czytaj więcej »
Dubeltowy Jubileusz
75 - lat Biblioteki Publicznej Gminy Ustronie Morskie
35 - lat Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim
30 - lat razem na Nadbrzeżnej  czytaj więcej »
Gminny Piknik Rodzinny w Rusowie
Szanowni Mieszkańcy gminy Ustronie Morskie, serdecznie zapraszamy na Gminny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 11 września na placu przy remizie strażackiej w Rusowie. Początek o godz. 15:00.  czytaj więcej »
Narodowe Czytanie
Narodowe Czytanie odbędzie się w letniej bibliotece na placu przed GOK, dn. 4 września o godz. 11.00. czytaj więcej »
Pożegnanie lata
2021-08-26 Pożegnanie lata
Szanowni Państwo w imieniu swoim oraz Koła Gospodyń Wiejskich Ustronie Morskie, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim zapraszamy na Festyn czytaj więcej »
Ekoajd rowerowy
2021-08-26 Ekoajd rowerowy
Fundacja "Pływamy i Ratujemy" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim zapraszają wszystkich miłośników jazdy na rowerze do wzięcia udziału w EkoRajdzie Rowerowym "Naturalnie Odpowiedzialni"  czytaj więcej »
Zobaczyć młodzież
Gorąca jesień w Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim i Gmina Ustronie Morskie. Nie dlatego, żeby zdążyć przed sami wiecie czym.  czytaj więcej »
„Nowe życie starych rzeczy”
W poprzednim tygodniu Koło Gospodyń Wiejskich w Rusowie podjęło działania związane z realizacją projektu „Nowe życie starych rzeczy” realizowanego w ramach Programu "Społecznik 2019 - 2021 ❤.  czytaj więcej »
MALOWANE BESKIDY
2021-08-24 MALOWANE BESKIDY
Zabytkowe wnętrza Dworku Myśliwskiego „Konczakówka” w Brennej, po raz kolejny napełniły się kolorem i artystycznym gwarem plenerowiczów z Ustrońskiego Stowarzyszenia Twórczego „BRZIMY” i zaproszonych przez nich przyjaciół - malarzy  czytaj więcej »
Rekordowe dofinansowanie dla gminnej Biblioteki!
Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury otrzymała dofinansowanie w wysokości 100.000 złotych w ramach programu „Blisko 2021 - 2022”  czytaj więcej »
Naturalnie odpowiedzialni
Fundacja "Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie" oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROSŁYCH oraz OSOBY STARSZE do wzięcia udziału w projekcie "Naturalnie odpowiedzialni!"  czytaj więcej »
ARTYŚCI W SREBRNYM MIEŚCIE
Szczególnie uroczysta atmosfera towarzyszyła zakończonemu właśnie XVII-mu Międzynarodowemu Plenerowi Malarskiemu „SREBRNE MIASTO” Olkusz 2021, ponieważ jego organizator Biuro Wystaw Artystycznych – GSW w Olkuszu świętuje jubileusz XX-lecia istnienia. czytaj więcej »
Nowe życie starych rzeczy
1 sierpnia 2021 roku ruszyły zapisy do wzięcia udziału w projekcie "Nowe życie starych rzeczy - międzypokoleniowe warsztaty ekologiczne" realizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Rusowie  czytaj więcej »
Program Równać Szanse
Tak wyglądamy po wczorajszych wieściach. A było co świętować, było. Wczoraj, w samo południe dowiedzieliśmy się, że Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim znalazł się wśród 101 szczęśliwców czytaj więcej »
WĘDRUJĄCE KAMIENIE
Startujemy z wspólnym jubileuszowym projektem Biblioteki i Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim – WĘDRUJĄCE KAMIENIE.  czytaj więcej »
Wiatr od morza
2021-07-19 Wiatr od morza
Wiatr od morza, czyli XVII ale XVIII Morka hybrydowa. Spotkania z satyrą i karykaturą MORKA 2021"  czytaj więcej »
SOD "Morka" otwiera Jarmark Solny
Strażacka Orkiestra Dęta "Morka" swoim przemarszem otworzyła tegoroczny Jarmark Solny w Kołobrzegu. Jarmark trwał będzie od 11 lipca do 4 sierpnia.  czytaj więcej »
WĘDRUJĄCE KAMIENIE - JUBILEUSZ
Następnym po „Tortach dla Jubilata” projektem uświetniającym wspólnie obchodzone jubileusze 75 -lecia Biblioteki i 35-lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim są „WĘDRUJĄCE KAMIENIE"  czytaj więcej »
Wakacyjna fotografia
Zapraszamy do udziału w wakacyjnych warsztatach fotograficznych w Gwiździe we wtorki i środy godz. 11.00. Kontakt tel 663 276 634. czytaj więcej »
Dzień Ojca
2021-06-23 Dzień Ojca
Drużyna GOK przypomina:
Bohater dnia - TATO czytaj więcej »
Dzień Dziecka w Kukini
Zapraszamy na Dzień Dziecka w Kukini, który odbędzie się 26 czerwca (sobota) o godz. 15.00 na placu przy remizie OSP.  czytaj więcej »
"Zanim będę ..." premiera
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z premierowego spektaklu "Zanim będę...", według scenariusza Jan Sokolnicki, w reżyserii Barbary Sroki, w wykonaniu teatru GO-Q.  czytaj więcej »
Zanim będę...
2021-06-07 Zanim będę...
Teatr GO-Q zaprasza widzów dorosłych na premierę spektaklu "Zanim będę...", która odbędzie się 12 czerwca (sobota), o godz. 20.00 w sali widowiskowej GOK, ul. Nadbrzeżna 20.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2021-06-01 Dzień Dziecka
Garść marzeń. Dwie szklanki radości. Trzy kilo uśmiechów. Łyżeczka wędrówek wśród gwiazd. Szczypta bujania w obłokach. Przytulasy według uznania.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka w Gwiździe
 Zapraszamy na Dzień Dziecka w świetlicy wiejskiej "Gwizdek" w Gwiździe, w sobotę, 05 czerwca o godz. 14.00. czytaj więcej »
KULTUROTWÓRCY MIAST I WSI!
Drogie Osoby działające w kulturze. Soliści i solistki. Drużynowcy instytucjonalni. Drużynowcy pozarządowi. Świat nas nie dopieszcza. Obostrzenia nas nie rozpieszczają.  czytaj więcej »
Dzień Samorządu Terytorialnego
Drużyna GOK przypomina: Wszyscy tworzymy samorząd. Ty też. I Ty. Wszyscy.  27.05.2021 Dzień Samorządu Terytorialnego  czytaj więcej »
Dzień MAMY!
2021-05-26 Dzień MAMY!
Drużyna GOK przypomina: Dziś mamy Dzień MAMY!  czytaj więcej »
Noc Muzeów online
Zapraszamy na Noc Muzeów 2021 online. W tym roku prezentujemy wystawę fotograficzną z okazji 75. rocznicy boju o Kołobrzeg (4 - 18 marca 1945r.).  czytaj więcej »
Dzień Rodziny
2021-05-14 Dzień Rodziny
Pamiętajcie o wszystkich,
których możecie nazwać rodziną.
O rodzinach, w których się urodziliście.
O rodzinach, w których żyjecie.
O rodzinach, które...  czytaj więcej »
Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
Najdroższe Sąsiadki z Biblioteki, Od roku razem zamykają nas i otwierają… Nas głównie zamykają. Wy macie to szczęście, że możecie spotykać się z czytelnikami. Ale książki dalej trafiają na kwarantannę…  czytaj więcej »
Święto Konstytucji
W poniedziałek, 28 kwietnia obchodzimy 230. rocznicę Konstytucji 3 maja.  czytaj więcej »
Ważka
2021-04-30 Ważka
Myśleliśmy, że będziemy mogli spotkać się na żywo, ale niestety rzeczywistości nie zmienimy. Mamy za to nagranie, którym możemy się z Wami podzielić.   czytaj więcej »
Dzień Strażaka
2021-04-29 Dzień Strażaka
Drodzy strażacy, jak mówią w krajach anglojęzycznych - May the 4th be with You.  czytaj więcej »
TORT DLA JUBILATA
Tyle smutku dookoła, a my na przekór.., z drugiej strony..., pomimo tego...,
a może właśnie dlatego chcemy się uśmiechać, cieszyć życiem i wiosną.

  czytaj więcej »
Życzenia Wielkanocne
DRUŻYNA GOK PRZYPOMINA! DYSTANS SPOŁECZNY = JEDEN ZAJĄC + JEDNA PISANKA. ZDROWYCH ŚWIĄT!  czytaj więcej »
60 Międzynarodowy Dzień Teatru
 Dziś obchodzimy 60 Międzynarodowy Dzień Teatru. To już drugi raz, kiedy teatry są zamknięte w dniu tego wyjątkowego święta...
Planowaliśmy, że spotkamy się z Wami na premierze spektaklu Ważka czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów fotograficznych, które odbyły się na plażach Ustronia Morskiego. Zachęcamy do udziału w warsztatach, kontakt: Andrzej Stasiukiewicz tel. 663 276 634.   czytaj więcej »
Dzień Kobiet
2021-03-08 Dzień Kobiet
Prawa człowieka to prawa kobiet, a prawa kobiet to prawa człowieka. Nie zapominajmy, że wśród tych praw jest prawo do swobodnego wypowiadania się i prawo do bycia wysłuchanym.  czytaj więcej »
"W marcu jak w garncu"
Trwają przygotowania do emisji wywiadu z animatorami kultury, okraszonego muzycznymi prezentacjami zespołów działających w GOK pod kierownictwem instruktora muzyki Janka Sokolnickiego.  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów fotograficznych, które odbyły się na plażach Ustronia Morskiego. Zachęcamy do udziału w warsztatach, kontakt: Andrzej Stasiukiewicz tel. 663 276 634.   czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów fotograficznych, które odbyły się na plażach Ustronia Morskiego. Zachęcamy do udziału w warsztatach, kontakt: Andrzej Stasiukiewicz tel. 663 276 634.  czytaj więcej »
Koncert grupy Rockin'birds
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego koncertu grupy Rockin'Birds.   czytaj więcej »
Rockin'Birds koncert
Zapraszamy na koncert grupy Rockin`Birds. Tym razem on-line (bez publiczności) z video transmisją z GOK-u. Start: sobota 13 lutego, godz. 18.00. Link do konceru: https://www.facebook.com/rockinbirds/videos/1124644927956031   czytaj więcej »
Zimowe warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów fotograficznych, które odbyły się na plażach Ustronia Morskiego.   czytaj więcej »
29 Finał WOŚP
2021-02-01 29 Finał WOŚP
Tak wyglądał 29 Finał WOŚP w Gmina Ustronie Morskie, czyli w GOKu i Biblioteka Ustronie Morskie. Wolontariusze z puszkami przemieszczali się po okolicy, niektórzy nawet morsowali, a tymczasem u nas...  czytaj więcej »
Finałowa zbiórka
W trakcie 29. finału WOŚP zebraliśmy 26.442,77 zł. Dziękujemy! czytaj więcej »
Zobacz co licytujemy
Wesprzyj WOŚP biorąc udział w licytacji w trakcie 29. finału, który odbędzie się 31 stycznia 2021 w GOK - u. Zapraszamy do obejrzenia przedmiotów przekazanych nam do licytacji. czytaj więcej »
Wesprzyj WOŚP!
2021-01-22 Wesprzyj WOŚP!
Kochani, mimo trudnej sytuacji pandemicznej powołaliśmy w Ustroniu Morskim Sztab WOŚP i tak jak w minionych latach będziemy grali razem z Orkiestrą.  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne na plaży
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów fotograficznych na, które odbyły się na plażach Ustronia Morskiego.  czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka
Babciom, babuniom, babeczkom, Dziadkom, dziaduniom, dziadeczkom. Samych fantastycznych dni i spoglądania na świat przez różowe okulary. Życzy drużyna GOK.  czytaj więcej »
LAILA - SZUSEM PO WYRÓŻNIENIE
Nowy 2021 rok Gminny Ośrodek Kultury zaczyna od dobrych wiadomości. W XXIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Kolorowy Kalendarz” - komisja po obejrzeniu ponad 1700 prac z około 180 placówek  czytaj więcej »
Życzenia Noworoczne
Szczęśliwego Nowego Roku życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Życzenia Świąteczne
Zdrowych, spokojnych świąt w gronie osób najbliższych życzą pracownicy GOK.  czytaj więcej »
MIŁOSZ KOWALEWSKI - „ Z MIŁOŚCI DO SKRZYDEŁ''
Ponieważ Galeria GOK pozostaje nadal zamknięta z racji COVID-owskich obostrzeń, naszym świątecznym – pod choinkowym prezentem dla Państwa jest wirtualna prezentacja części wystawy czytaj więcej »
Mikołaj w Rusowie
RADA SOŁECKA RUSOWA, OSP RUSOWO ORAZ GOK W USTRONIU MORSKIM ZAPRASZAJĄ PO ODBIÓR PREZENTÓW MIKOŁAJKOWYCH czytaj więcej »
GRATULACJE DLA JUSTYNY
Wielką radością napełniła nas informacja o wspaniałym artystycznym sukcesie Justyny Kałdus na X Międzynarodowym Konkursie na Małą Formę Graficzną „Wyspa Fantazji„  czytaj więcej »
Drużyna GOK przypomina!
Drużyna GOK przypomina: "W tym roku trzymamy Mikołaja w bezpiecznej odległości". PS. "Renifery też"  czytaj więcej »
Mikołaj w Sianożętach
Sołectwo Sianożęty informuje, że Mikołaj przygotował paczki dla dzieci w wieku od 1 roku do lat 12.  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych na warsztatach fotograficznych GOK.
  czytaj więcej »
Zostań wolontariuszem WOŚP!
Chcesz nam pomóc w czasie 29. Finału? W tym roku możesz zarejestrować się jako wolontariusz naszego sztabu
przez internet. Wystarczy, że założysz konto na iwolontariusz.wosp.org.pl  czytaj więcej »
FABRYKA KARTEK 2020
Tegoroczną linię produkcyjną GOK-owska FABRYKA KARTEK uruchomiła ze względu na pandemię dużo wcześniej. Renifery, elfy i śnieżynki musiały przestawić się na dotychczas nieznaną nam metodę pracy  czytaj więcej »
Pracujemy zdalnie
Tak jak wiosną, przechodzimy do pracy zdalnej. Bądźcie w kontakcie z Waszymi instruktorami. I BĄDŹCIE ZDROWI, tego nam dzisiaj najbardziej potrzeba. Tęsknimy za Wami!   czytaj więcej »
Granty Sołeckie 2020
Zakończyła się realizacja projektów w ramach Grantów Sołeckich 2020. Przypomnijmy, że sołectwa z Rusowa oraz Ustronia Morskiego otrzymały dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego. czytaj więcej »
Dorota Waligóra - wystawa „FRIDA – TO JA”- wirtualnie
Galeria GOK objęta została obostrzeniami związanymi z pandemią – tak jak i pozostałe instytucje kultury w kraju. W związku z tym zarchiwizowaliśmy wystawę i prace autorki  czytaj więcej »
Sztormowe warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych na sztormowych warsztatach fotograficznych GOK.  czytaj więcej »
Aktualne zasady funkcjonowania GOK
AKTUALNE ZASADY FUNKCJONOWANIA GOK - INFORMACJE U INSTRUKTORÓW!  czytaj więcej »
Dyniowa galeria
2020-10-26 Dyniowa galeria
Właśnie tu prezentujemy zdjęcia dyniowych dekoracji Waszych domów i ogrodów oraz dyniowych lampionów. Fotografujcie i dzielcie się z nami   czytaj więcej »
„DZIEŃ DYNI” - galeria online
Z wielkim żalem informujemy, że w związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią nie możemy w tym roku zorganizować „DNIA DYNI ” w dotychczasowej formie i spotkać się z Wami osobiście.  czytaj więcej »
Zapraszamy na warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia portretów powstałych na zajęciach fotograficznych GOK.  czytaj więcej »
Odwiedziny u Fridy
Zapraszamy Państwa do odwiedzin galerii w holu Gminnego Ośrodka Kultury gdzie prezentowane są prace podopiecznych pracowni plastycznej GOK  czytaj więcej »
Dzień Edukacji Narodowej
Najseredeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom
oraz pracownikom edukacji i oświaty składa Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Pełnym "Gwizdkiem"
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gwizdu na otwarcie Świetlicy Wiejskiej "Gwizdek". Otwarcie odbędzie się 10 października (sobota) o godz. 16.00. czytaj więcej »
Wyróżnienie dla "Złotej rybki" i "Kapeli"
24 października zespół "Złota Rybka" wraz z towarzyszącą mu kapelą uczestniczył w Pomorskim Przeglądzie Zespołów i Kapel Ludowych "EtnoSwołowo" 2020. Przegląd charakteryzował się bardzo wysokim poziomem wykonawczym występujących zespołów   czytaj więcej »
"Frida - to ja" wernisaż
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu prac Doroty Waligóry "Frida - to ja", który odbył się 19 września w galerii GOK.  czytaj więcej »
Frida - to ja
2020-09-09 Frida - to ja
Zapraszamy na wernisaż wystawy prac Doroty Waligóry pt. "Frida - to ja", który odbędzie się 19 września (sobota) w Galerii GOK przy ul. Nadbrzeżnej 20. czytaj więcej »
Pozdrowienia z Ustronia Morskiego
Pozdrowienia z Ustronia Morskiego – to projekt, w formie konkursu, którego celem było stworzenie unikatowej kolekcji kart pocztowych z Ustronia Morskiego.   czytaj więcej »
Narodowe Czytanie
Biblioteka Publiczna oraz GOK zapraszają na "Narodowe Czytanie" "Balladyny" Juliusza Słowackiego, które odbędzie się 05 września o godz.13.00 na placu przed GOK.   czytaj więcej »
Piknik strażacki w Kukini
Zapraszamy na piknik strażacki, który odędzie się 22 sierpnia o godz. 17.00  na placu przy remizie w Kukini.
  czytaj więcej »
Odsłonięcie Kamienia w Ustroniu Morskim
Z okazji Święta Wojska Polskiego w Ustroniu Morskim odbyło się uroczyste odsłonięcie Kamienia z tablicą upamiętniającą żołnierzy i pracowników jednostek wojskowych garnizonu Ustronie Morskie.     czytaj więcej »
"Morka" Finisaż
2020-08-13 "Morka" Finisaż
Finisaż XVI i 1/2 Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka 2020". Zapraszamy do obejrzenia prac.  czytaj więcej »
Święto Wojska Polskiego
Serdecznie zapraszamy na piknik żołnierski z okazji Święta Wojska Polskiego oraz uroczyste odsłonięcie kamienia z tablicą upamiętniającą garnizon Ustronie Morskie czytaj więcej »
XX rajd rowerowo - pieszy
XX rajd rowerowo - pieszy do najstzrszych dębów w Polsce. Pojedź razem z nami!  czytaj więcej »
Koncert grupy Rockin'birds
We wtrorkowy wieczór na scenie przed GOK - iem zagrała grupa Rockin'birds. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.  czytaj więcej »
Koncert zespołu Wide Road
Koncert zespołu Wide Road na scenie przed GOK - iem.  czytaj więcej »
"Morka" Finisaż
2020-08-05 "Morka" Finisaż
Zapraszamy na finisaż XVI i 1/2 Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka 2020", który odbędzie się 13 sierpnia o godz. 13.13 online na facebook.com/GOKustroniemorskie oraz www.gok.ustronie-morskie.pl czytaj więcej »
Kalendarz imprez letnich sierpień 2020
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez letnich, które odbędą się w Ustroniu Morskim w miesiącu sierpniu  czytaj więcej »
Ustronie Morskie z certyfikatem Przyjazna Plaża
Kąpielisko „Nadbrzeżna” w Ustroniu Morskim otrzymało Certyfikat Jakości „Przyjazna Plaża” na sezon 2020. Wyróżnienie to przyznawane jest na podstawie przesłanego do Fundacji dla Edukacji Ekologicznej formularza, który zawiera kryteria programu Przyjazna Plaża.  czytaj więcej »
Wybory prezydenckie 2020
Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, zmieniła się siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Ustroniu Morskim. Lokal wyborczy został przeniesiony z Gminnego Ośrodka Kultury do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej przy ul. Wojska Polskiego 8. czytaj więcej »
Kalendarz imprez letnich lipiec 2020
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez letnich, które odbędą się w Ustroniu Morskim w miesiącu lipcu. czytaj więcej »
Dobre wiadomości
Nasza Laila Darabasz, poznająca tajniki sztuk plastycznych pod czujnym okiem Doroty Waligóry, zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ja na Igrzyskach Olimpijskich".  czytaj więcej »
Spotkania z Satyrą i Karykaturą "Morka" 2020
Zapraszamy do udziału w XVI1/2 Spotkaniach z Karykaturą i Satyrą "Morka". Baw się razem z nami tym razem online! Co tydzień prezentować będziemy nowe rysunki satyryczne!  czytaj więcej »
Dzień Ojca
2020-06-23 Dzień Ojca
Najseredeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca składa Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Bajkowy galimatias
Zapraszamy na premierę online przedstawienia "Bajkowy galimatias z wyborami w tle" na naszym profilu facebook.com/GOKustroniemorskie.  czytaj więcej »
„CZAS W SZAROŚCI”
Dobre wiadomości na początek tygodnia. Blanka Kamińska, pracująca pod czujnym okiem Doroty Waligóry w naszej pracowni plastycznej otrzymała wyróżnienie honorowe  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2020-06-01 Dzień Dziecka
DZIECIOM MAŁYM I DUŻYM ŻYCZYMY ODLOTOWYCH POMYSŁÓW, UDANYCH WYPRAW DO KRAINY MARZEŃ.
CZASU NA BUJANIE W OBŁOKACH, ODKRYWANIA ŚWIATA I PŁYWANIA W MORZU RADOŚCI.
  czytaj więcej »
KULTUROTWÓRCY MIAST I WSI!
Pokazujmy, że jesteśmy. Że żyjemy. Że tworzymy. Że żadna zaraza nas nie powstrzyma przed tworzeniem, ożywianiem, pracowaniem!
Przypominajmy, że kultura jest ważna.   czytaj więcej »
30 lat Samorządności
Samorząd to Wy, to my, to wspólnota ludzi, którzy żyją w swoich małych ojczyznach. Dziś mija 30 lat od pierwszych wyborów samorządowych, w których mogliśmy głosować na tych, którzy w naszym imieniu czytaj więcej »
Dzień Matki
2020-05-26 Dzień Matki
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki składa Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Zapisy na warsztaty!
Powoli wracamy do namiastek normalności. Prosimy, skontaktujcie się z instruktorami, żeby sprawdzić czy i na jakich zasadach zostały wznowione zajęcia.  czytaj więcej »
Noc Muzeów online
Zapraszamy na Noc Muzeów 2020 online. W tym roku prezentujemy wystawę fotograficzną z okazji 620 - tej rocznicy bitwy pod Grunwaldem 1410.   czytaj więcej »
Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
Dziewczyny z ustrońskiej Biblioteki, Bez Was byłoby nam trudniej i nudniej. Jesteście z nami w różnych momentach życia GOK - u. Czasem my wam pomagamy, czasem Wy wspieracie nas. A czasem... czytaj więcej »
"Zasmakuj w Bibliotece!"
W dniach 8 - 15 maja obchodzimy tydzień bibliotek pod hasłem. Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie poleca: ostre kryminały, krwiste thrillery, słodkie opowiadania, gorące romanse... czytaj więcej »
Dzień Strażaka
2020-05-04 Dzień Strażaka
Drodzy strażacy, jak mówią w krajach anglojęzycznych - May the 4th be with You. czytaj więcej »
Dni Ustronia Morskiego 2020
#dniustroniamorskiego2020  czytaj więcej »
XXIII Regionalny PTN podsumowanie
XXIII Regionalny Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej RCK Kołobrzeg 2020 zakończony. W tym roku na konkurs przesłano ponad 120 prac, a udział wzięły 42 osoby.  czytaj więcej »
Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych!
Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Galeria "Kącika Ilustratora"
Działając wspólnie z Biblioteką w Ustroniu Morskim otwieramy pierwszą część wirtualnej wystawy „NAMALUJ ULUBIONĄ POSTAĆ LITERACKĄ''. Kącik Ilustratora w wersji on-line zyskał szersze grono twórców czytaj więcej »
"Frida, to ja"
2020-03-27 "Frida, to ja"
W akcji „FRIDA TO JA” początkowo miały brać udział dzieci uczestniczące w zajęciach prowadzonych w pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Kultura w kwarantannie
Skoro #zostajewdomu to oczywiście z kulturą. Dołączamy do akcji #kulturawkwarantannie i dopóki wszystko się nie uspokoi, będziemy codziennie, proponować różne różności. czytaj więcej »
Ustroński Break Dance
7 marca Laila Darabasz i Magda Kalińska reprezentowały Ustronie Morskie na 9 Mistrzostwach Pomorza Break Dance. Laila wygrała eliminacje, po czym dotarła do ćwierćfinału i do najlepszej, czytaj więcej »
Ogłoszenie!
2020-03-11 Ogłoszenie!
Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą tymczasowych zmian w funkcjonowaniu Gminnego Ośrodka Kultury oraz świetlicy "Melmak". czytaj więcej »
Zmarł Andrzej Pogonowicz
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w wieku 67 lat zmarł Andrzej Pogonowicz, mieszkaniec Ustronia Morskiego, znany społecznik i miłośnik historii Ustronia Morskiego. Odszedł nie tylko wspaniały człowiek, ale i prawdziwy kolekcjoner, który łączył pasję z życiem codziennym, popularyzację najcenniejszych wartości historycznych gminy Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
"Nasi Twórcy" po raz XII
Po raz kolejny swoje święto mieli utalentowani twórcy z gminy Ustronie Morskie. Rozstrzygnięto XII edycję Przeglądu Twórczości nieprofesjonalnej „Nasi Twórcy”. Konkurs ma swoją wieloletnią tradycję.  czytaj więcej »
Dzień Kobiet
2020-03-06 Dzień Kobiet
Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KOBIET WSZYSTKIM PANIOM GŁĘBOKI UKŁON SKŁADAJĄ MĘŻCZYŹNI Z GOK-U  czytaj więcej »
SUKCESY MŁODYCH PLASTYKÓW
Po raz kolejny młodzi artyści z pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury udowodnili wysoki poziom na VII Ogólnopolskim Konkursie
Plastycznym „ Moje Anioły” czytaj więcej »
Ferie z aparatem
2020-02-20 Ferie z aparatem
Zapraszamy do obejrzenia fotografii powstałych na sztormowych warsztatach fotograficznych.   czytaj więcej »
Biblioteka gier planszowych
Zapraszamy do udziału w turnieju gier planszowych, który odbędzie się 21 lutego (piątek) o godz. 16.30. Po turnieju o godz. 18.00 koncert karnawałowy SOD "Morka".  czytaj więcej »
"Nasi Twórcy"
2020-02-14 "Nasi Twórcy"
Zapraszamy do uczestnictwa w XII Przeglądzie Twórczości Nieprofesjonalnej Gminy Ustronie Morskie „Nasi Twórcy”. Celem przeglądu jest propagowanie autorskiej twórczości plastycznej czytaj więcej »
Fabryka kartek walentynkowych
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z feryjnych warsztatów plastycznych  czytaj więcej »
Sztormowe warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia fotografii powstałych na sztormowych warsztatach fotograficznych.  czytaj więcej »
"Dziadek do orzechów"
Wczoraj na scenie GOK można było obejrzeć spektakl dla dzieci pt "Dziadek do orzechów". Prezentujemy fotorelację z wydarzenia.  czytaj więcej »
"Koliber"
2020-02-12 "Koliber"
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu "Koliber", który odbył się 6 lutego na scenie GOK.  czytaj więcej »
"O rybaku i złotej rybce"
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu "O rybaku i złotej rybce", który odbył się 2 lutego na scenie GOK.   czytaj więcej »
Seans filmowy
2020-02-11 Seans filmowy
Zapraszamy na familijne seanse filmowe, które odbędą się 10 | 12 - 14 | 17 - 21 | lutego o godz. 13.00 oraz 11 lutego o godz. 14.00.  czytaj więcej »
Karnawał w Kukini
Zapraszamy na zabawę karnawałową, która odbędzie się 22 lutego (sobota) o godz. 20.00 w świetlicy wiejskiej w Kukini. czytaj więcej »
Warsztaty bębniarskie
Zapraszamy na warsztaty bębniarskie (dundun, djembe) prowadzone przez Leszka Trzmielewskiego, które odbędą się 17 - 20 lutego w godz. 18.00 - 19.30. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy tel  501 028 928.  czytaj więcej »
Ferie w Rusowie, Kukini i Kukince
Zapraszamy do zapoznania się z programem ferii zimowych 2020 w Rusowie, Kukini i Kukince.   czytaj więcej »
Ferie zimowe 2020
Zapraszamy do zapoznania się z programem ferii zimowych 2020 w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
"Dziadek do orzechów"
Zapraszamy dzieci na sprektakl "Dziadek do orzechów" w wykonaniu teatrzyku"Blaszany Bębenek", 11 lutego (wtorek) o godz. 12.30 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
Koncert Romansów Rosyjskich
Zapraszamy na Koncert Romansów Rosyjskich w wykonaniu Leona Omelyanenko dn. 09 lutego (niedziala) o godz 19.00 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Koncert noworoczny
W Koncercie Noworocznym zagrały dla Was grupy mużyczne GOK: "Złota Rybka", "Kwartet Saksofonowy" i "Beniaminek".  czytaj więcej »
34 lata GOK!
2020-01-23 34 lata GOK!
21 stycznia 34 lata temu, czyli w 1986 roku, Gminna Rada Narodowa podjęła uchwałę o utworzeniu Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
"O rybaku i złotej rybce"
Zapraszamy na przedstawienie "O rybaku i złotej rybce", które odbędzie się 1 lutego (sobota) o godz. 19.00 oraz 4 lutego (wtorek) o godz. 10.00 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
"Koliber"
2020-01-22 "Koliber"
Teatr GO-Q zaprasza na kolejne odsłony spektaklu dla młodzieży (15+) i dorosłych pt "Koliber", które odbędą się w styczniu i lutym w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy samych radosnych dni.  czytaj więcej »
Wystawa artystów Grupy Kołobrzeg
W Galerii Sztuki Współczesnej im. Adeli i Jerzego Ściesińskich w kołobrzeskim ratuszu do 22 lutego można oglądać kolejną wystawę Stowarzyszenia Artystów Grupa Kołobrzeg.  czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka w Rusowie
Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na spotkanie dzieci z seniorami w dn. 22 stycznia (środa) w świetlicy "Melmak" w Rusowie.  czytaj więcej »
"O rybaku i złotej rybce"
Porcja wspomnień z premiery spektaklu "O rybaku i złotej rybce" z tekstem Marty Guśniowskiej, w wykonaniu zespołu "Złota Rybka" z gościnnym udziałem Pawła Tomaszewskiego.  czytaj więcej »
Zabawa karnawałowa
Zapraszamy na zabawę karnawałową, która odbędzie się 1 lutego (sobota) o godz. 20.00 w Kukince.  czytaj więcej »
Koncert noworoczny
Zapraszamy na Koncert noworoczny,który odbędzie się 25 stycznia (sobota) o godz 18.00 w sali widowiskowej GOK, ul. Nadbrzeżna 20.  czytaj więcej »
Spotkanie autorskie
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Martą Matulewicz, które odbędzie się 24 stycznia (piątek) o godz. 16.00 w Bibliotece Gminy Ustronie Morskie przy ul. Nadbrzeżnej 20.   czytaj więcej »
Rekordowy 28. Finał WOŚP
Dziękujemy serdecznie za wsparcie tegorocznej akcji. Sztab w Ustroniu Morskim pracował pełną parą, nie zabrakło wielu atrakcji, występów i licytacji.    czytaj więcej »
Mamy rekord!
2020-01-12 Mamy rekord!
W 28. finle WOŚP zebraliśmy rekordowo 44.129,96 zł. Serdecznie dziękujemy! Siema!  czytaj więcej »
Karnawałowy Bal Przebierańców
Zapraszamy na Karnawałowy Bal Przebierańców, który odbędzie się 18 stycznia (sobota) o godz. 16.00 w restauracji "Cztery Pory Roku" w Ustroniu Morskim. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Osobowość Roku 2019
Nasza instruktor teatralna Barbara Sroka otrzymała nominację do tytułu Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura w powiecie kołobrzeskim.  czytaj więcej »
Zobacz co licytujemy
Wesprzyj WOŚP biorąc udział w licytacji w trakcie 28. finału, który odbędzie się 12 stycznia 2020 w GOK - u. Zapraszamy do obejrzenia przedmiotów przekazanych nam do licytacji.   czytaj więcej »
28. Finał WOŚP
2020-01-09 28. Finał WOŚP
Już 12 stycznia w niedzielę zapraszamy na 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startujemy o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Nadbrzeżnej 20  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne na plaży
Zapraszamy do obejrzenia prac powstałych na warsztatach fotograficznych. czytaj więcej »
Koncert kolęd
2020-01-02 Koncert kolęd
Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej "Morka", który odbędzie się 6.01 o godz. 17.00 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego  czytaj więcej »
Życzenia Noworoczne
Szampańskiego sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
"O rybaku i złotej rybce"
Zapraszamy na premierowe przedstawienie "O rybaku i złotej rybce", które odbędzie się 18 stycznia o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK.  Wstęp wolny. czytaj więcej »
Życzenia Bożonarodzeniowe
Spokojnych, rodzinnych świąt, pełnych ciepła i serdeczności życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Powitanie Nowego Roku 2020
Wójt gminy Ustronie Morskie Bernadeta Borkowska zaprasza na powitanie Nowego Roku 2020. Spotykamy się 31 grudnia o godz. 23.00 na placu przy Urzędzie Gminy (ul. Rolna 2).  czytaj więcej »
Wspieraj WOŚP
2019-12-19 Wspieraj WOŚP
Wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - przekaż przedmiot na aukcje!   czytaj więcej »
Bal sylwestrowy w Kukince
Zapraszamy na bal sylwestrowy, który odbędzie się 31 grudnia o godz. 20.00 w Kukince  czytaj więcej »
Równać szanse
2019-12-18 Równać szanse
JEŚLI: • MASZ NIE MNIEJ NIŻ 13 LAT I NIE WIĘCEJ NIŻ 19 • TO CO SIĘ DZIEJE W USTRONIU MORSKIM JEST DLA CIEBIE WAŻNE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!  czytaj więcej »
Noworoczny trening piłkarski
Klub piłkarski "Astra" zaprasza na noworoczny trening piłkarski i konkurs "Turbokozak Ustronia 2020", który odbędzie się 01.01.2020 o godz 12.00 na Euroboisku, ul Woj. Polskiego 24.  czytaj więcej »
Konkurs świąteczny
Zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym na najładniej udekorowaną posesję w Sołectwie Ustronie Morskie.     czytaj więcej »
Zabawa sylwestrowa w Kukini
Zapraszamy na zabawę sylwestrową w Kukini, która odbędzie się we wtorek, 31 grudnia o godz. 20.00 w świetlicy wiejskiej.   czytaj więcej »
Wspaniała przygoda w krainie lodu...
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wspaniałej przygody w krainie lodu z Elzą i Olafem, która miała miejsce 14.12.2019 w GOK.   czytaj więcej »
"Koliber"
2019-12-13 "Koliber"
Teatr GO-Q zaprasza na spektakl dla młodzieży i dorosłych pt "Koliber", który odbędzie się 5 stycznia (niedziela) o godz. 16.00 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
BOMB(K)OWO w GOKu
Warsztaty BOMBA – kto nie przyszedł ten trąba! Tak można streścić komentarze uczestników sobotnich warsztatów familijnych ,,DZIEŃ BOMBKI” w Gminnym Ośrodku Kultury.  czytaj więcej »
Zostań wolontariuszem WOŚP!
W tym roku możesz zarejestrować się jako wolontariusz naszego sztabu przez internet. Wystarczy, że założysz konto na iwolontariusz.wosp.org.pl - jeśli masz mniej niż 18 lat, to musisz zrobić to  czytaj więcej »
Ustrońskie Mikołajki
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Ustrońskich Mikołajek, które odbyły się 5 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury. czytaj więcej »
Święty Mikołaj widzi wszystko!
Gok przypomina: "Święty Mikołaj widzi wszystko!". ps. Życzymu wielu prezentów!  czytaj więcej »
Mikołajki w Kukince
Zapraszamy na Mikołajki, które odbędą się 6 grudnia (piątek), o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Kukince.   czytaj więcej »
Jubileusz 5 - lecia działalności zespołu "Złota Rybka"
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z jubileuszu 5 - lecia zespołu "Złota Rybka", który odbył się 30 listopada.  czytaj więcej »
Ustrońskie Mikołajki
Zapraszamy na Ustrońskie Mikołajki, które odbędą się 5 grudnia (czwartek), o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Nadbrzeżna 20.   czytaj więcej »
Wspaniała przygoda w krainie lodu...
Sołectwo Ustronie Morskie zaprasza na wspaniałą przygodę w krainie lodu z Elzą i Olafem, która odbędzie się wraz z finałem Wielkiego Konkursu Bożonarodzeniowego 14 grudnia (sobota) o godz. 16.00 w GOK. czytaj więcej »
Wielki Konkurs Bożonarodzeniowy
Sołectwo Ustronie Morskie zaprasza do udziału w Wielkim Konkursie Bożonarodzeniowym, którego finał odbędzie się 14 grudnia (sobota) o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Mikołajki w Kukini
Zapraszamy na zabawę mikołajkową, która odbędzie się 14 grudnia (sobota), o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Kukini.   czytaj więcej »
Mikołajki w Sianożętach
Zapraszamy na mikołajkowy bal przebierańców, który odbędzie się 14 grudnia (sobota), o godz. 15.00 w OW. "Jantar", ul. Północna 5 w Sianożętach.  czytaj więcej »
Dzień bombki
2019-11-20 Dzień bombki
Zapraszamy na "Dzień bombki", który odbędzie się 7 grudnia (sobota) o godz. 14.00 w galerii GOK, ul. Nadbrzeżna 20.  czytaj więcej »
Nabór kandydatów na wolne stanowisko kierownicze
WÓJT GMINY USTRONIE MORSKIE podaje do publicznej wiadomości, iż został ogłoszony konkurs na wolne kierownicze stanowisko Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Pomóż zwierzętom!
Schronisko w Krzesimowie potrzebuje pomocy. Wielka zbiórka dla zwierzaków, by mogły przeżyć zimę. Trwa od 25 do 30 listopada.  czytaj więcej »
Ekologiczne warsztaty pachnące lawendą
Zapraszamy na ekologiczne warsztaty pachnące lawendą dla dzieci, które odbędą się 20 listopada o godz. 09.40 w szkole podstawowej w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
FABRYKA KARTEK 2019
Tradycyjnie – jak co roku, produkcję uruchomiła GOK-owska Fabryka Kartek. Musimy zdążyć przecież przed zimą – mówi, nadzorująca prace Pani Mikołajowa – a roboty mamy moc. Dzielne Elfy i Renifery  czytaj więcej »
Andrzejki w Rusowie
Zapraszamy do udziału w zabawie andrzejkowej w Rusowie, która odbędzie się 30 listopada o godz. 20.00 w świetlicy "Melmak".   czytaj więcej »
Andrzejki w Sianożętach
Zapraszamy do udziału w zabawie andrzejkowej w Sianożętach, która odbędzie się 30 listopada o godz. 20.00 w OW "Jantar" w Sianożętach.  czytaj więcej »
Biegi Niepodległości
W niedzielę, 10 listopada w Kołobrzegu odbyły się Biegi Niepodległości. Rywalizowano na dystansach 10 km, półmaratonu oraz 1 mili (dzieci i młodzież).  czytaj więcej »
Koncert grupy "Kurna Chata"
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu grupy "Kurna Chata". czytaj więcej »
Specyficzne zaduszki
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu grupy "Hubas", który odbył się 08.11.2019 r. w sali widowiskowej GOK.  czytaj więcej »
Obchody rocznicy odzyskania niepodległości
Zapraszamy do zapoznania się z programem obchodów rocznicy odzyskania niepodległości w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Koncert utworów patriotycznych
Zapraszamy na koncert w wykonaniu SOD "Morka", który odbędzie się 11 listopada ok. godz. 11.30, po mszy św. w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Bieg Niepodległości
Zapraszamy do udziału w Kołobrzeskich Biegach Niepodległości, które odbędą się 10 listopada 2019 r. Start przy kortach tenisowych ul. Sikorskiego. czytaj więcej »
Zawody strzeleckie
Zapraszamy do udziału w zawodach strzeleckich o puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie, które odbędą się 11 listopada o godz. 13.00 w strzelnicy OLR "Klimczok"  czytaj więcej »
Andrzejki w Kukince
Zapraszamy na zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 16 listopada o godz. 20.00 w świetlicy wiejskiej w Kukince.  czytaj więcej »
DYNIOWO W GOK - U
Pomarańczowo, gwarnie i smakowicie bawiliśmy się w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim w czasie Dnia dyni, 25.10.2019
Bohaterka wieczoru (przy pomocy młodych artystów z pracowni plastycznej)  czytaj więcej »
"Złota Rybka" ma 5 lat
Zapraszamy na jubileusz 5 - lecia zespołu "Złota Rybka", który odbędzie się 30 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny.   czytaj więcej »
Koncert muzyki polskiej
Zapraszamy na koncert muzyki polskiej w wykonaniu grupy "Kurna Chata", który odbędzie się 9 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Wystawa malarstwa Romualda Kołodzieja
W sobotę 19.10.2019 mieliśmy przyjemność gościć w galerii Gminnego Ośrodka Kultury znakomitego gościa. Z okazji wernisażu swojej wystawy przyjechał do Ustronia Morskiego prof. Romuald Kołodziej czytaj więcej »
Dzień dyni
2019-10-17 Dzień dyni
Zapraszamy na "Dzień dyni", który odbędzie się 25 października (piątek) o godz. 18.00 w galerii GOK przy ul. Nadbrzeżnej 20. czytaj więcej »
Wystawa malarstwa
Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Romualda Kołodzieja, który odbędzie się 19 pażdziernika (sobota) o godz. 17.00 w galerii GOK przy ul. Nadbrzeżnej 20. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Dzień Edukacji Narodowej
W Dniu Edukacji Narodowej chcemy podziękować wszystkim pracownikom placówek edukacyjnych i oświatowych za to, że towarzyszą młodym ludziom w drodze do wiedzy i pomagają odkrywać nieznane. Życzymy Wam, którzy każdego dnia stwarzacie szkoły, przedszkola i wszystkie miejsca, w których można się czegoś nauczyć, aby nie brakło Wam sił i nadziei, tak potrzebnych by pomagać w poznawaniu świata.
Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Specyficzne zaduszki
Zapraszamy na koncert akustyczny w wykonaniu grupy Hubas, który odbędzie się 08 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny. Koncert poświęcony będzie polskim artystom, którzy odeszli do największej orkiestry świata.  czytaj więcej »
Zajęcia odwołane
Musimy użyczyć pracownię plastyczną dla komisji wyborczej. w dniu 12.10.2019 zajęcia plastycznie nie odbędą się. PRZEPRASZAMY  czytaj więcej »
Warsztaty GOK
2019-10-09 Warsztaty GOK
Przedstawiamy ofertę warsztatów prowadzonych przez GOK. Zapraszamy do udziału w zajęciach.  czytaj więcej »
"Spieczona Ziemia" - fotorelacja
 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II edycji gry terenowej "Spieczona Ziemia", która odbyła się 14 września w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Spieczona Ziemia
2019-09-10 Spieczona Ziemia
Zapraszamy do udziału w II edycji gry LARP "Spieczona Ziemia". Rozpoczęcie już w sobotę, 14 września o godz 09.00 przy CSR "Helios", ul. Polna3.  czytaj więcej »
Spotkanie informacyjne
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE WARSZTATÓW GOK, W ŚRODĘ 11 WRZEŚNIA o godz 17.00 W SALI WIDOWISKOWEJ GOK, UL. NADBRZEŻNA 20 czytaj więcej »
Tegoroczne żniwa dobiegły końca
Obchody Święta Plonów 2019 odbyły się w sobotę, 07 września w Rusowie. Uroczyście i radośnie świętowano zakończenie tegorocznych żniw.  czytaj więcej »
Spotkanie autorskie
Zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Majcher, które odbędzie się 27 września o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Ustronie Morskie przy ul. Nadbrzeżnej 20. czytaj więcej »
Narodowe Czytanie
Zapraszamy na Narodowe Czytanie 8 nowel polskich na dożynkach w Rusowie, 7 września o godz. 15.30. czytaj więcej »
Rozkład jazdy dożynkowego busa
Tutaj możesz zapoznać z rozkładem jazdy dożynkowego busa na trasie Ustronie Morskie - Rusowo i z powrotem. Transport bezpłatny.  czytaj więcej »
Miodowo - lawendowe pożegnanie lata
W sobotę 31 sierpnia na stadionie sportowym w Ustroniu Morskim odbył się Piknik Lawendowo - Miodowy z okazji pożegnania lata.  czytaj więcej »
Witaj szkoło!
2019-09-02 Witaj szkoło!
Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020 składamy najlepsze życzenia  czytaj więcej »
WERNISAŻ WYSTAWY WAKACYJNYCH WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH
W piątkowe upalne popołudnie, w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy „Rafa Koralowa”. Kolorową ekspozycję ponad 250 prac otworzyła Wójt Gminy Pani Bernadeta Borkowska czytaj więcej »
Plener w Ustroniu Morskim
Zapraszamy na II Ogólnopolski plener malarsko - rzeźbiarski, który odbędzie się 31 sierpnia (sobota) o godz. 13.00 na boisku sportowym przy ul. Wojska Polskiego 24b.  czytaj więcej »
NO BAD DAYS w GOK-u
W minioną sobotę, 24 sierpnia, na deskach sceny Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim towarzyszył nam zespół No Bad Days, który zagrał swoje utwory,   czytaj więcej »
Koncert puzonistów z Kremmen
24 sierpnia przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim, odbył się koncert puzonistów z Kremmen pod Berlinem. Jedynastu artystów zaprezentowało utwory nowoczesne jak i religijne.  czytaj więcej »
PLENEROWY SIERPIEŃ
Sierpniowe słońce przyświecało artystom zaproszonym na Plener Malarski organizowany przez zaprzyjażnione z Ustroniem Morskim BRZIMY - Stowarzyszenie Twórcze z partnerskiego miasta Ustroń.  czytaj więcej »
Rajd rowerowo-pieszy do dębu "Bolesław"
W poniedziałek, 19 sierpnia odbył się rajd rowerowo – pieszy do najstarszego dębu w Polsce – „Bolesława”.  czytaj więcej »
WAKACYJNE WARSZTATY PLASTYCZNE - na finiszu
Wakacyjne Warsztaty Plastyczne razem z wakacjami dobiegają końca.Sądząc po olbrzymim zainteresowaniu zarówno naszych ustrońskich, jak i przyjezdnych małych artystów czytaj więcej »
Z gracją i wdziękiem
Akademia Mażoretek „Gracja” to zespół rewiowo- taneczny działający przy Starowiejskim Stowarzyszeniu Kultury Artystycznej „Artis” pod patronatem Ośrodka Kultury w Wilamowicach  czytaj więcej »
Zawody strzeleckie
15 sierpnia odbyły się zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego o puchar Prezesa Koła Nr 20 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego zorganizowane przez kolegów z Koła Nr 20 i Gminnego Koła Ligi Obrony Kraju.  czytaj więcej »
GOK z "Gacją"
2019-08-16 GOK z "Gacją"
Zapraszamy na prezentacje artystyczne zespołu mażoretek, "Gacja" 16 sierpnia (piątek) godz.17.00 scena plenerowa GOK w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20. Wstęp wolny.   czytaj więcej »
XIX rajd rowerowo - pieszy
19.08 o godz. 11.00 zapraszamy na rajd rowerowo - pieszy do najstarszego dębu w Polsce 800 - letniego "Bolesława". Start: CIT w Ustroniu Morskim, ul. Osiedlowa 2B. czytaj więcej »
GOK z "Gacją"
2019-08-13 GOK z "Gacją"
Zapraszamy na prezentacje artystyczne zespołu mażoretek, "Gacja" 14 sierpnia (środa) godz.19.00 scena plenerowa GOK w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Koncert grupy No Bad Days
24 sierpnia (sobota) o godz. 19.00 zapraszamy na koncert grupy No Bad Days, który odbędzie się na scenie przed GOK w Ustroniu Morskim ul. Nadbrzeżna 20. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Konkurs na chleb dożynkowy
Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Gminnego Święta Plonów w Rusowie dołączył Bank Spółdzielczy w Białogardzie O/Dygowo.  czytaj więcej »
Muzyczna podróż dookoła świata
Zapraszamy serdecznie na koncert wokalno - instrumentalny osób niewidomych i słabowidzących. Występ odbędzie się w dniu 14 sierpnia (środa) o godz. 20.00 w amfiteatrze w Ustroniu Morskim. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Zawody Strzeleckie
15.08 ZAPRASZAMY NA ZAWODY STRZELECKIE Z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO O PUCHAR PREZESA KOŁA NR 20 ZŻWP W USTRONIU MORSKIM Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO.  czytaj więcej »
Koncert zespołu puzonistów
Zapraszamy na koncert zespołu puzonistów z Kremmen pod Berlinem, 24.08 (sobota) godz.16.00 scena plenerowa/sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Koncert Lingua Camp
W dniu wczorajszym 08 sierpnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim, przed ustrońską publicznością wystąpiła grupa młodzieżowa z obozu językowo – artystycznego "Lingua Camps". czytaj więcej »
Rockin'Birds koncert
Zapraszamy na koncert grupy Rockin'birds w sobotę, 10 sierpnia o godz. 19.00 na scenie plenerowej przed GOK, ul. Nadbrzeżna 20.  czytaj więcej »
I Piknik lawendowo - miodowy
Zapraszamy na I piknik lawendowo - miodowy, który odbędzie się 31 sierpnia (sobota) o godz. 13.00 na boisku sportowym przy ul. Wojska Polskiego 24 B. czytaj więcej »
Ciasteczkowy konkurs!
Zapraszamy do udziału w konkursie na NAJSMACZNIEJSZY MIODOWNIK I CIASTECZKA LAWENDOWE.
Zgłoszenia przyjmowane są od 10 sierpnia do 30 sierpnia do godz. 15.00.  czytaj więcej »
Zapraszamy na dożynki do Rusowa
Żniwa w pełni. Czas już pomyśleć o dożynkach, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez Gminy Ustronie Morskie. „Dożynki to najważniejsze święto rolników w całym roku kalendarzowym" - mówi wójt  czytaj więcej »
Dożynkowy konkurs na najlepsze ciasto
W sobotę, 07 września na placu przy remizie strażackiej w Rusowie odbędą się Dożynki Gminne. W programie imprezy zaplanowano mnóstwo atrakcji, w tym konkurs na najsmaczniejsze ciasto dożynkowe.  czytaj więcej »
Koncert finałowy
Zapraszamy na koncert finałowy obozu językowo - artystycznego, który odbędzie się 08 sierpnia (czwartek) o godz. 17.00 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Piknik rodzinny w Sianożętach
W sobotę, 03 sierpnia na placu przy zbiegu ulic Kwiatowej i Lotniczej odbyła się 19. już edycja Pikniku Rodzinnego w Sianożętach.  czytaj więcej »
Instruktor GOK na emeryturze
W dniu 26 lipca 2019 roku, po 36 latach pracy przeszła na emeryturę Barbara Sroka – instruktor teatru w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim. Kwiaty, upominki oraz podziękowanie za wieloletnią współpracę złożyli Pani Barbarze pracownicy jednostki.  czytaj więcej »
WAKACYNE WARSZTATY PLASTYCZNE – półmetek
Za nami półmetek WAKACYJNYCH WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH w Gminnym Ośrodku Kultury. Ku radości instruktor Doroty Waligóry warsztaty cieszą się ogromnym powodzeniem czytaj więcej »
19 Piknik rodzinny w Sianożętach
Z wielką przyjemnością zapraszamy serdecznie na 19 już edycję Pikniku Rodzinnego w Sianożętach. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę, 03 sierpnia przy zbiegu ulic Lotniczej i Kwiatowej w Sianożętach.   czytaj więcej »
Rockin'Birds koncert
27 lipca na scenie plenerowej przed GOK - iem po raz kolejny miał miejsce koncert grupy Rockin'birds. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.  czytaj więcej »
„Złote rybki” najlepsze
20 lipca 2019 r. w Tychowie odbył się się XIX Przegląd Zespołów Ludowych „Tychowo na Ludowo”. W przeglądzie udział wzięły 33 zespoły z całego regionu, w tym zespół muzyczny „Złote rybki” z Ustronia Morskiego, działający pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury.    czytaj więcej »
"Rickin'birds" koncert
Zapraszamy na koncert grupy Rockin'birds w sobotę, 27 lipca o godz. 19.00 na scenie plenerowej przed GOK, ul. Nadbrzeżna 20.  czytaj więcej »
HUBAS zagra w GOK-u
Zapraszamy na koncert grupy HUBAS, 11 sierpnia (niedziela) o godz. 19.00 na scenie przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim. Wstęp wolny. czytaj więcej »
RYBY, MUSZLE I KRABY
Za nami kolejny dzień przygód i podróży przez kolorowe morza i oceany podczas wakacyjnych warsztatów plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury.  czytaj więcej »
Wystawa poplenerowa
Zapraszamy na wystawę XVI Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka". Wystawa dostępna w lipcu i sierpniu w galerii GOK, ul. Nadbrzeżna 20, w pn, wt, cz, pt godz. 9.00 - 15.00 oraz w śr godz. 13.00 - 15.00. czytaj więcej »
Koncerty wakacyjne SOD "Morka"
Zapraszamy na koncerty wakacyjne SOD "Morka" w dniach 26 lipca oraz 09 i 23 sierpnia o godz. 19.00 na scenie plenerowej przed GOK, ul. Nadbrzeżna 20.  czytaj więcej »
Rockin'Birds w GOK-u
W sobotni wieczór na scenie przed GOKiem wystapił kołobrzeski zespół Rockin` Birds. Grupa rockowa zagrała utwory ze swojego pierwszego albumu "Our Plae", które bardzo spodobały się ustrońskiej publiczności.   czytaj więcej »
SOD "Morka" zagrała
12 lipca zgromadzona publiczność po raz pierwszy miała okazję posłuchać brzmienia instrumentów na żywo, dzięki Strażackiej Orkiestry Dętej "MORKA", która zaprezentowała się na scenie przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim.
Serdecznie zapraszamy na kolejne występy 26 lipca i 23 sierpnia o godz. 19.00. Do zobaczenia.  czytaj więcej »
Pizza Brothers w GOK - u
Zapraszamy seredecznie na koncert zespołu Pizza Brothers
czytaj więcej »
Wernisaż wystawy poplenerowej „MORKA” w Ustroniu Morskim
 „Wakacje 2019 w Ustroniu Morskim” to tytuł wernisażu, który podsumował XVI już edycję spotkań z satyrą i karykaturą MORKA.
czytaj więcej »
Wakacyjne warsztaty plastyczne dla dzieci
Dzisiaj, 03 lipca ruszyły w Gminnym Ośrodku Kultury WAKACYJNE WARSZTATY PLASTYCZNE dla dzieci. Zajęcia prowadzone przez instruktor Dorotę Waligórę odbywać się będą podczas wakacji letnich, w każdą środę i sobotę na terenie GOK-u  czytaj więcej »
Uwaga! Zmiana lokalizacji akcji „Słoneczna Stacja z Polsatem”.
Słoneczna Stacja, czyli wakacyjna akcja Telewizji Polsat zawita w najbliższy weekend do Ustronia Morskiego. UWAGA, w związku z trudnymi warunkami pogodowymi na plaży, zmianie ulegnie lokalizacja czytaj więcej »
Karykatura, humor, satyra …
01 lipca wójt Bernadeta Borkowska gościła w urzędzie gminy znanych polskich karykaturzystów, uczestników XVI edycji warsztatów satyry, karykatury i dobrego humoru MORKA.  czytaj więcej »
"Być Kobietą" cz. 1 i 2
Zapraszamy na spektakl "Być Kobietą" cz. 1 i 2, który odbędzie się 9 lipca (wtorek) o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK. Bilety w cenie 10 zł do nabycia pn. - pt. w godz. 08.00 - 15.00 w GOK. czytaj więcej »
Miła wiadomość dotarła do GOK-u od organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Mój nocny lotnik”. Wyróżnienie za pracę „ Sowa z księżyca” otrzymał Antoni Klukowski  czytaj więcej »
Rockowe otwarcie lata
Mocne rockowe brzmienia popłynęły w sobotę, 29 czerwca ze sceny ustrońskiego amfiteatru. Wszystko za sprawą Rockowego Otwarcia Lata, i imprezy dedykowanej miłośnikom tego typu muzyki.  czytaj więcej »
Wakacyjne warsztaty plastyczne dla dzieci
Zapraszamy na wakacyjne warsztaty plastyczne dla dzieci, które odbywać się będą w lipcu i sierpniu w środy i soboty w godz. 10.00 - 12.00 na placu przed GOK - iem lub w slali plastycznej. Liczba miejsc ograniczona.  czytaj więcej »
"Morka" po raz XVI
W poniedziałek, 01 lipca na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim nastąpiło oficjalne otwarcie XVI spotkań z satyrą, karykaturą MORKA. Zgodnie z tradycją, wójt gminy Bernadeta Borkwska przekazała na ręce rysowników – symboliczny klucz do bram Ustronia Morskiego  czytaj więcej »
„Szafa” zachwyciła ustrońską publiczność
30 czerwca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury mogliśmy zobaczyć spektakl pn."Szafa" w wykonaniu grupy teatralnej MDM z Ustronia Morskiego. Scenografię opracowały instruktorki: Dorota Waligóra oraz Barbara Sroka. czytaj więcej »
XVI Spotkania z Satyrą i Karykaturą "Morka"
Zapraszamy do udziału w XVI Spotkaniach z Karykaturą i Satyrą "Morka". Baw się razem z nami!  czytaj więcej »
Rockowe rozpoczęcie lata w Ustroniu Morskim
Rozpocznijmy lato rockowo. Już w sobotę  29 czerwca o godz. 19.30 zagra dla Was w ustrońskim amfiteatrze grupa Rocking'birds.  Gorąco zapraszamy! Wstęp wolny. czytaj więcej »
Powiatowe Zawody Pożarnicze OSP
29 czerwca w sobotę o godz. 13.00, na stadionie sportowym przy ul. Wojska Polskiego 24B odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP Powiatu Kołobrzeskiego.  czytaj więcej »
Grand Prix dla Młodzieżowej Grupy Teatralnej "MDM"
W dniach 16 – 18 czerwca w Płośnicy odbyła się XXXII edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Niekłopotliwych, Nieprofesjonalnych Teatrów Amatorskich.  czytaj więcej »
"Szafa" dla widzów dorosłych
Zapraszamy widzów dorosłych na spektakl Młodzieżowej Grupy Teatralnej "MDM" pt. "Szafa", który odbędzie się 30 czerwca (niedziela) o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK.   czytaj więcej »
"Szafa" na scenie GOK - u
15 czerwca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury mogliśmy zobaczyć premierę spektaklu pn."Szafa". W rolę aktorów wcielili się młodzi podopieczni p. Barbary Sroki - instruktor Gok-u.  czytaj więcej »
Spektakl pt. „Być Kobietą” część 1 i 2
Serdecznie zapraszamy miłośników teatru na spektakl pn. "Być Kobietą" część I i II, w wykonaniu „aktorów” teatru GO - Q działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim. Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 czerwca (piątek) o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOKu przy ul. Nadbrzeżnej 20. czytaj więcej »
PTASIE RADIO NA WAKACJE
Wakacje tuż, tuż, a podsumowując całoroczną pracę pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury młodzi artyści zainspirowani ,,Ptasim Radiem” Juliana Tuwima stworzyli wielką, trójwymiarową  ilustrację tego wiersza.  czytaj więcej »
Zakończenie zajęć szkółki muzycznej
12 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie zajęć szkółki muzycznej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Szafa
2019-06-10 Szafa
Zapraszamy widzów dorosłych na premierowy spektakl Młodzieżowej Grupy Teatralnej "MDM" pt. "Szafa", który odbędzie się 15 czerwca (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
Lato w Ustroniu Morskim
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez letnich w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2019-05-31 Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka Wszystkim Dzieciom małym i dużym życzymy uśmiechu od ucha do ucha, cudownej i kochającej rodziny oraz wspaniałych przyjaciół.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka na sportowo
Zapraszamy na Dzień Dziecka na sportowo, który odbędzie się 31 czerwca w piątek o godz. 14.00 na placu za świetlicą wiejską w Rusowie.    czytaj więcej »
Sołecki Dzień Dziecka w Kukince
Zapraszamy na Sołecki Dzień Dziecka, który odbędzie się 31 czerwca w piątek o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Kukince.  czytaj więcej »
Dzień Ojca w GOK - U
Już dziś zapraszamy mieszkańców Ustronia Morskiego do wspólnego świętowania „Dnia Ojca”. Z tej okazji 23 czerwca (niedziela) o godz. 17.00 w GOK - u będzie można zobaczyć spektakl pt. "Żona do adopcji".  czytaj więcej »
Za nami „Noc Muzeów” w Ustroniu Morskim
Tradycja Nocy Muzeów sięga 1997 roku, kiedy to zorganizowano ją po raz pierwszy w Berlinie. Z czasem, ten zwyczaj przejęły inne miasta i gminy w Polsce , w tym Ustronie Morskie. czytaj więcej »
"Mój boski rozwód"
Z okazji „Dnia Matki” – 25 maja (sobota) o godz. 18.00 na scenie widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim wystąpi Krystyna Podlewska. Aktorka znana głównie z roli w kultowym fimie "Miś" - Stanisława Barei,  czytaj więcej »
Noc Muzeów
2019-05-14 Noc Muzeów
Zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie się 18 maja o godz. 10.00 na placu przed GOK - iem przy ul. Nadbrzeżnej 20. Wystawę fotograficzną "Inscenizacje Historyczne" obejrzeć można będzie w galerii.  czytaj więcej »
Dzień Bibliotekarza
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek życzymy wszystkim pracownikom bibliotek, poczucia spełnienia w pracy, ciekawych pomysłów i energii w krzewieniu kultury oraz coraz większej rzeszy czytelników  czytaj więcej »
Rock na Fali
2019-05-08 Rock na Fali
02 maja w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się koncert muzyczny zespołów: No Bad Days oraz Rockin'birds.  czytaj więcej »
6 Maraton Kołobrzeski
W minioną niedzielę przez Ustronie Morskie przebiegali uczestnicy 6 Maratonu Kołobrzeskiego. Wyniki biegu dostępne są tutaj (kliknij link). Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia. czytaj więcej »
Rock na Fali
2019-04-29 Rock na Fali
Zapraszamy na galę piosenki rockowej, który odbędzie się 2 maja (czwartek) o godz. 19.00 na scenie przed GOK - iem. Zagrają dla Was grupy No Bad Days i Rockin'Birds.   czytaj więcej »
Festyn Rodzinny
2019-04-29 Festyn Rodzinny
Zapraszamy na festyn rodzinny - wspaniałą rodzinną zabawę dla dzieci i dorosłych, w piątek 3 maja o godz. 16.30 na placu zabaw przy ul. Górnej. czytaj więcej »
Turniej tenisa stołowego
Zapraszamy na turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie, który odbędzie się 4 maja (sobota) o godz. 09.00 w świetlicy wiejskiej w Kukini czytaj więcej »
Zawody Strzeleckie
Zapraszamy do udziału w zawodach strzeleckich o puchar Przewodniczacego Rady Gminy Ustronie Morskie, które odbędą się 1 maja (środa) o godz. 13.00 w strzelnicy ORL "Klimczok", ul. Okrzei 1 czytaj więcej »
6 KOŁOBRZEG MARATON
Po raz 6. będziemy gościć w Ustroniu Morskim uczestników Maratonu Kołobrzeskiego. Mieszkańców i turystów poruszających się w pasie nadmorskim prosimy o uwagę i wyrozumiałość dla uczestników maratonu.  czytaj więcej »
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych Święt Wielkanocnych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Dni Ustronia Morskiego
Zapraszamy do wzięcia udziału w "Dniach Ustronia Morskiego", które odbędą się 26.04 - 05.05.2019. czytaj więcej »
Finał WIELKIEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO
16 kwietnia o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim odbył się finał WIELKIEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO.  czytaj więcej »
„Siedem ostatnich słów Chrystusa na Krzyżu”
14 kwietnia w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim odbył się koncert grupy Nobilium Ensemble, podczas którego zaprezentowano oratorium Josepha Haydna  czytaj więcej »
ZŁOTA RYBKA LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH
W dniu 13 kwietnia zespół „Złota Rybka” wraz z towarzyszącą mu kapelą uczestniczył w Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Folklorystycznych czytaj więcej »
Koncert
2019-04-08 Koncert
Zapraszamy na koncert w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Morskim, który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 18.00  czytaj więcej »
Wielki Wielkanocny Konkurs dla każdego!
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie. Finał odbędzie się 16 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 w GOK - u przy ul. Nadbrzeżnej 20.  czytaj więcej »
SPACER DLA WOŚP
2019-04-04 SPACER DLA WOŚP
Pogoda iście wiosenna zachęca do spacerów. Weekend zapowiada się również piękny, a więc zapraszamy na spacer nordic walking z Panią Wójt Bernadetą Borkowską  czytaj więcej »
Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher
W minioną sobotę odbył się wieczór autorski z Panią Magdaleną Majcher z okazji prapremiery książki "Obcy powiew wiatru". Spotkanie poprowadzili wspólnie dyrektor biblioteki Jolanta Nita-Supińska  czytaj więcej »
"Mona Lisa - to ja!" - wernisaż
Sala galerii Gminnego Ośrodka Kultury wypełniła się w minioną sobotę miłośnikami malarstwa i edukacji plastycznej prowadzonej w pracowni plastycznej GOK-u.  czytaj więcej »
MONA LISA - TO JA!
Zapraszamy dna wystawę portretów "Mona Lisa - to ja!", która odbędzie się 30 marca (sobota) o godz. 17.00 w GOK-u.  czytaj więcej »
"Dzień Teatru" w GOK-u
W minioną sobotę w ramach "Dni Teatru" na deskach sceny GOK mogliśmy obejrzeć cztery spektakle teatralne. Spektakle dla dzieci zaprezentowali: grupa przedszkolna „Tęczowe Dzieciaki” - „O żabkach czytaj więcej »
ALE JAJA!
2019-03-25 ALE JAJA!
Sobotnim gościem specjalnym pracowni plastycznej GOK-u był ulubiony przez dzieci mistrz pisankowy - pan Mariusz Volkel. Artysta nazywany przez nas Wielkanocnym Św. Mikołajem  czytaj więcej »
"Dni Teatru" wystartowały
W dniu wczorajszym z okazji "Dnia Teatru" na scenie GOK - u zaprezentowaliśmy przedstawienie dla widzów ze szkoły podstawowej i przedszkola pt. "A niech to gęś kopnie".    czytaj więcej »
"Dzień Teatru"
2019-03-20 "Dzień Teatru"
Zapraszamy na "Dzień Teatru", który odbędzie się w GOK - u dn. 23 marca (sobota). czytaj więcej »
Być Kobietą 2
2019-03-20 Być Kobietą 2
W ramach "Dni Teatru" zapraszamy na spektakl teatralny "Być Kobietą 2" w wykonaniu teatru GO - Q w dn. 23 marca (sobota) godz. 18.00. Sala widowiskowa GOK. Wstęp wolny.   czytaj więcej »
"A niech to gęś kopnie"
W ramach "Dni Teatru" zapraszamy na spektakl teatralny "A niech to gęś kopnie" w wykonaniu teatru GO - Q w dn. 23 marca (sobota) godz. 13.15. Sala widowiskowa GOK. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Spotkanie autorskie
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, które odbędzie się 30 marca o godz. 17.00 w galerii GOK.  czytaj więcej »
Zawody strzeleckie
Zapraszamy do udziału w zawodach strzeleckich z karabinka pneumatycznego o puchar Prezesa Gminego Koła LOK w Ustroniu Morskim z okazji 74 rocznicy boju o Kołobrzeg
  czytaj więcej »
"Być Kobietą 2"
Za nami premiera "Być Kobietą 2" w reżyserii Barbary Sroki. W sobotni wieczór licznie zgromadzona widownia w sali widowiskowej GOK przyjęła przedstawienie z gorącymi owacjami.   czytaj więcej »
"Plastycy w plenerze"
W minioną sobotę w Galerii GOK-u odbył się wernisaż wystawy malarstwa - "Plastycy w plenerze". W ramach współpracy z Zespołem Szkół Plastycznych w Koszalinie, możemy zaprezentować mieszkańcom Ustronia, dorobek poplenerowy uczniów tej szkoły. czytaj więcej »
Koncertowy Dzień Kobiet
Dzień Kobiet uczciliśmy koncertowo. W piątkowy wieczór w sali widowiskowej GOK mogliśmy wysłuchać koncertu wokalno - instrumentalnego Strażackiej Orkiestry Dętej MORKA.   czytaj więcej »
Dzień Kobiet 2019
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składa Gminny Ośrodek w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
"Plastycy w plenerze"
Zapraszamy na wernisaż prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. W. Hasiora w Koszalinie. Impreza odbędzie się 9 marca o godz. 18.00 w galerii GOK.  czytaj więcej »
Koncert z okazji Dnia Kobiet
Strażacka Orkiestra Dęta MORKA oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na koncert wokalno – instrumentalny z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8.03.2019r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej GOK.   czytaj więcej »
"Być Kobietą" - odsłona druga
Zapraszamy Państwa na premierowy spektakl "Być Kobietą" część 2, który odbędzie się 9 marca (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK przy ul. Nadbrzeżnej 20. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Zarażeni pasją
2019-02-14 Zarażeni pasją
 Zakończył się pierwszy cykl spotkań warsztatowych pn.: „Podziel się pasją” poprowadzony przez Panią Urszulę Onyśko. czytaj więcej »
Ferie zimowe już za nami
Czas zimowego wypoczynku dobiegł końca. Z oferty Gminy Ustronie Morskie skorzystało w tym roku wyjątkowo dużo dzieci i młodzieży, co oznacza, że program, który zaproponowaliśmy był trafiony. czytaj więcej »
MONA LISA I JA
2019-02-11 MONA LISA I JA
Spotkanie z najsłynniejszą damą z portretu, było tematem zajęć drugiego tygodnia ferii zimowych w pracowni plastycznej.  czytaj więcej »
Odszedł ś.p. Leszek Walkowiak
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś.p. Leszka Walkowiaka. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 9 lutego 2019r. o godz. 14.00 w kościele parafialnym w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Podziel się pasją
Zapraszamy na spotkania warsztatowe z cyklu "Podziel się pasją". Pierwsze spotkanie już 01 lutego (piątek) o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Kukini. Prowadząca warsztaty Urzula Onyśko.  czytaj więcej »
ARTYŚCI SĄ Z MARSA
Hurrrra... Ferie w GOK-u rozpoczęte! Pracownię plastyczną zaatakowały marsjańskie stwory we wszystkich kolorach tęczy.  czytaj więcej »
Pinokio
2019-01-25 Pinokio
Zapraszamy na przedstawienie "Pinokio" w wykonaniu teatru "Blaszany Bembenek" z Krakowa. Spotykamy się w sali widowiskowej GOK -  5 lutego (wtorek) o godz 13.00, wstęp wolny. czytaj więcej »
Ferie zimowe 2019 w Rusowie, Kukince i Kukini
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla dzieci i młodzieży na Ferie 2019 w Rusowie, Kukince i Kukini.
  czytaj więcej »
Ferie zimowe 2019 w Ustroniu Morskim
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla dzieci i młodzieży na Ferie 2019 w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Pomaganie jest dziecinnie proste!
Dwudziesty siódmy raz w Polsce, a osiemnasty w Gminie Ustronie Morskie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebraliśmy 36.665,11 zł. czytaj więcej »
Najładniej udekorowana posesja
Podczas 27. finału WOŚP nagrody w konkursie dekoracyjnym wręczył sołtys Sołectwa Ustronie Morskie - Julian Rosiński wraz z Wójtem Gminy Ustronie Morskie Bernadetą Borkowską i Dyrektorem Gminnego  czytaj więcej »
Padł rekord!
2019-01-13 Padł rekord!
Dwudziesty siódmy raz w Polsce, a osiemnasty w Gminie Ustronie Morskie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebraliśmy 36.665,11 zł. czytaj więcej »
Koncert w święto Trzech Króli
Z okazji święta Trzech Króli w Kościele Parafialnym w Ustroniu Morskim odbył się koncert Strażackiej Orkiestry Dętej "Morka". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.  czytaj więcej »
27. finał WOŚP
2019-01-04 27. finał WOŚP
Już 13 stycznia w niedzielę zapraszamy na 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startujemy o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Nadbrzeżnej 20.  czytaj więcej »
Nowy Rok 2019
2019-01-02 Nowy Rok 2019
Szczęśliwego Nowego Roku 2019 życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Spotkanie Bożonarodzeniowe
20 grudnia w sali widowiskowej GOK odbyło się Spotkanie Bożonarodzeniowe w trakcie którego można było obejrzeć występy dziecięcych grup teatralnych oraz zespołów wokalnych.   czytaj więcej »
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt życzy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim wraz z pracownikami  czytaj więcej »
Mikołajki w Rusowie
15 grudnia odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci z sołectwa Rusowo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.   czytaj więcej »
Powitanie Nowego Roku 2019
Wójt gminy Ustronie Morskie Bernadeta Borkowska zaprasza na powitanie Nowego Roku 2019. Spotykamy się 31 grudnia o godz. 23.00 na placu przy Urzędzie Gminy (ul. Rolna 2). czytaj więcej »
Zobacz co licytujemy
Wesprzyj WOŚP biorąc udział w licytacji w trakcie 27. finału, który odbędzie się 13 stycznia 2019 w GOK - u. Zapraszamy do obejrzenia przedmiotów przekazanych nam do licytacji. czytaj więcej »
Mikołajki w Kukince
9 grudnia odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci z sołectwa Kukinka. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.  czytaj więcej »
Sylwester w Rusowie
Sołectwo Rusowo zaprasza na zabawę sylwestrową, która odbędzie się 31 grudnia (poniedziałek) godz. 20.00 w świetlicy MELMAK w Rusowie. czytaj więcej »
Zabawa sylwestrowa w Kukini
Zapraszamy na zabawę sylwestrową przy muzyce mechanicznej 31 grudnia (poniedziałek) o godz. 20.00 w świetlicy wiejskiej w Kukini. Organizator - Sołectwo Kukinia. czytaj więcej »
Zabawa sylwestrowa w Kukince
Sołectwo Kukinka zaprasza na zabawę sylwestrową, która odbędzie sie 31 grudnia (poniedziałek) o godz. 20.00 w świetlicy wiejskiej w Kukince. czytaj więcej »
W BAŁWANKOWIE WESOŁO
Jak z bicza strzelił i już w GOK- u grudzień, a wraz z nim  przyszła do pracowni plastycznej Zima z tysiącem swoich podopiecznych.  czytaj więcej »
FABRYKA KARTEK
2018-12-07 FABRYKA KARTEK
Tradycyjnie – jak co roku , na początku grudnia – rusza w pracowni plastycznej GOK-u „produkcja” kolorowych kartek świątecznych dla uczestników i podopiecznych ustrońskiego GOPS-u.  czytaj więcej »
"Jurata - bogini mórz" wernisaż malarstwa
Wczorajszego wieczoru galrię GOK wypełnili miłośnicy malarstwa Małgorzaty Słoniewicz. Uroczystego otwarcia wernisażu "Jurata - bogini mórz" wraz z autorką dokonali: Bernadeta Borkowska - Wójt Gminy  czytaj więcej »
Wspieraj WOŚP!
2018-12-06 Wspieraj WOŚP!
Wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - przekaż przedmiot na aukcje!  czytaj więcej »
Mikołaj w Gwiździe
Zapraszamy dzieci po świąteczne paczki! Ze względu na nieczynną świetlicę w Gwiździe paczki do odbioru w domu Pani Sołtys 16 grudnia 2018 (niedziela) po południu. czytaj więcej »
Życzenia Mikołajkowe
Samych wymarzonych prezentów mikołajkowych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim!  czytaj więcej »
Spotkanie Bożonarodzeniowe
Zapraszamy na spotkanie Bożonarodzeniowe, które odbędzie się 20 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 w GOK - u. W programie występy dziecięcych grup teatralnych oraz zespołów wokalnych.  czytaj więcej »
Zabawa Mikołajkowa w Kukini
Zapraszamy dzieci z sołectwa Kukinia na zabawę mikołajkową, która odbędzie się 30 grudnia o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Kukinii.  czytaj więcej »
Mikołajkowe Zawody Pływackie "Helios 2018"
10 grudnia o godz. 10.30 odbędą się VIII Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie „HELIOS 2018”. Zapraszamy do wspólnego kibicowania młodym zawodnikom.  czytaj więcej »
"Morskie Mikołajki" w Rusowie
Zapraszamy wszystkie dzieci z sołectwa Rusowo na "Morskie Mikołajki", które odbędą się 15 grudnia o godz. 16.30 w świetlicy "Melmak" w Rusowie.  czytaj więcej »
Zabawa Mikołajkowa w Kukince
Zapraszamy wszystkie dzieci z sołectwa Kukinka na zabawę mikołajkową, która odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Kukince. czytaj więcej »
Ustroniacy w RCK - wernisaż pokonkursowy
Z roku na rok poziom artystyczny prac na wystawach regionalnych jest coraz wyższy, a ilość uczestników większa.  czytaj więcej »
Jurata - bogini mórz
Zapraszamy na wystawę malarstwa Małgorzaty Słoniewicz "Jurata - bogini mórz".  Wystawa odbędzie się 6 grudnia (w czwartek) o godz. 18.00 w galerii GOK. czytaj więcej »
Kartka Świąteczna "Od Serca"
Zapraszamy do udziału w warsztatach tworzenia kartek Bożonarodzeniowych 30 listopada oraz 7 i 14 grudnia o godz. 17.00 w GOK -u. Część kartek przekażemy podopiecznym Ustrońskiego GOPS - u. czytaj więcej »
Wolontariat WOŚP
Zostań wolontariuszem WOŚP! Gramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zgłoszenia zbieramy do 12 grudnia 2018r.  czytaj więcej »
Urodziny „Kurnej Chaty”
Zespół muzyczny „Kurna Chata” gra już 10 lat. Jego założycielem jest ustroński muzyk, instruktor Gminnego Ośrodka Kultury, Jan Sokolnicki.  czytaj więcej »
Mikołajkowy Bal Przebierańców
Zapraszamy wszystkie dzieci z sołectwa Sianożęty na Mikołajkowy Bal Przebierańców, który odbędzie się 8 grudnia o godz. 15.00 w OW "Jantar" w Sianożętach  czytaj więcej »
Konkurs świąteczny
Sołectwo Ustronie Morskie ogłasza konkurs świąteczny na najładniej udekorowaną posesję w sołectwie Ustronie Morskie. Zgłoszenia do dnia 3 grudnia 2018 r.  czytaj więcej »
Kurna Chata gra już 10 lat
Zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji 10 - lecia twórczości scenicznej grupy. Impreza odbędzie się 17 listopada, o godz. 18.00 w GOK - u. Zobacz razem z nami premierowy pokaz wideoklipu zespołu.  czytaj więcej »
Koncert w intencji Ojczyzny
W niedzielny poranek w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Ustroniu Morskim odbyła się uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych.  czytaj więcej »
Koncert dla Niepodległej
Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w GOK - u odbył się koncert w wykonaniu SOD "Morka", grupy recytatorskiej oraz przedszkolaków.   czytaj więcej »
Apel dla Niepodległej
Apel z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczął się od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.
Część artystyczną przygotowali uczniowie edukacji wczesnoszkolnej i klas VII czytaj więcej »
PTN "Nasi Twórcy" po raz XI
Po raz kolejny swoje święto mieli utalentowani twórcy z gminy Ustronie Morskie. Rozstrzygnięto XI edycję Przeglądu „Nasi Twórcy”.
Konkurs ma swoją wieloletnią tradycję.  czytaj więcej »
"Sobótkom się kłaniaj ode mnie"
W dniu 25 października w Ośrodku Edukacji Kulturalnej "Sadyba" w Warszawie Zofia Majewska wraz z Andrzejem Rejmanem prezentowali pełen refleksji i wspomnień program poetycko - muzyczny   czytaj więcej »
Gmina Ustronie Morskie dla Niepodległej
W dniach 7 - 11 listopada zapraszamy do udziału w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowanych przez gminę Ustronie Morskie czytaj więcej »
Premiera teledysku już za nami
W dniu wczorajszym w sali widowiskowej GOK miała miejsce premiera teledysku zespołu "Złota Rybka" do piosenki "Straszna zazdrość".  czytaj więcej »
„Nasi Twórcy” po raz XI
Zapraszamy do uczestnictwa w XI Przeglądzie Twórczości Nieprofesjonalnej Gminy Ustronie Morskie „Nasi Twórcy”. Celem przeglądu jest propagowanie autorskiej twórczości plastycznej   czytaj więcej »
Premiera teledysku
Już w czwartek, 18 października o godz. 18.00 zapraszamy na premierę teledysku zespołu"Złota Rybka" do piosenki "Straszna Zazdrość" oraz jego muzyczną prezentację czytaj więcej »
KOLORY JESIENI
2018-10-08 KOLORY JESIENI
Spadające złote liście, brązowe kasztany,czerwone muchomory i rude wiewiórki uzupełniające zimowe zapasy są inspiracją nowej jesiennej wystawy przygotowanej w holu GOK czytaj więcej »
Złote Rybki na planie wideoklipu
Zespół „Złota Rybka” po sukcesie w Ogólnopolskim Przeglądzie ARS nie spoczął na laurach. Zdobytą w konkursie nagrodę finansową muzycy z zespołu postanowili przeznaczyć na nagranie wideoklipu.  czytaj więcej »
Gra LARP w Ustroniu Morskim po raz pierwszy!
15 września w Ustroniu Morskim na terenach przy CSR Helios miała miejsce impreza organizowana przez Stowarzyszenie Sympatyków Gier Fabularnych i Planszowych 2k6 wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury  czytaj więcej »
„Miłość nieduża” koncert chóru
W sobotni wieczór, 22 września w sali widowiskowej GOK zabrzmiał koncert „Miłość nieduża”. Chór Kameralny Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego zaśpiewał piosenki do tekstów Jeremiego Przybory  i Agnieszki Osieckiej czytaj więcej »
Spieczona Ziemia
2018-09-11 Spieczona Ziemia
Zapraszamy do udziału w grze LARP "Spieczona Ziemia". Rozpoczęcie już w sobotę, 15 września o godz 09.00 przy CSR "Helios", ul. Polna3.   czytaj więcej »
Warsztaty nabór!
12 września w środę o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie informacyjne i nabór na warsztaty. Czekamy na Was w Gminnym Ośrodku Kultury  przy ul. Nadbrzeżnej 20.  czytaj więcej »
Święto Plonów już za nami
W minioną sobotę, 08 września odbyły się Gminne Dożynki w Ustroniu Morskim. Uroczystości, w czasie których dziękowano za tegoroczne plony rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym czytaj więcej »
„Złote rybki” nagrodzone
W dniach 22 – 26 sierpnia we Włocławku odbyła się 18 edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2018”. Przegląd odbywa się co dwa lata i ma charakter międzypokoleniowy.   czytaj więcej »
Chór przyjechał!
Zapraszamy na koncert Chóru Kameralnego Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego. Koncert odbędzie się w sobotę 22 września o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK.   czytaj więcej »
Plener malarski w Ustroniu Morskim
W Ustroniu Morskim trwa plener malarski zorganizowany przez GOK we współpracy z Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim. Wernisaż prac odbędzie się już 8 września podczas dożynek.  czytaj więcej »
Spotkanie seniorów
Doroczne, wrześniowe spotkanie członków ustrońskiego Koła Emerytów i Rencistów dobyło się w ogrodzie Gminnego Ośrodka Kultury. To chwila na rozmowę kolegów i koleżanek po zgiełku sezonu letniego.  czytaj więcej »
Wernisaż Poplenerowy w Sianożętach
Zapraszamy Państwa na wernisaż poplenerowy pleneru malarsko - rzeźbiarskiego. Impreza odbdzie się 6 września o godz. 16.00 w OW "Czerwone Buki" w Sianożętach.  czytaj więcej »
Lato malarzy
2018-08-24 Lato malarzy
Lato w tym roku wyjątkowe dla artystów, którzy tworzą podczas plenerów malarskich. Dwa z nich szczególnie nam bliskie, albowiem organizowane przez zaprzyjażnione z Ustroniem od lat ośrodki kultury - BWA GSW w Olkuszu i Stowarzyszenie Twórcze BRZIMY z partnerskiego Ustronia.   czytaj więcej »
"Złote Kłosy" koncert
W dniu wczorajszym w ustrońskim amfiteatrze odbył się koncert Zespółu Folklorystycznego "Złote Kłosy". Zespół powstał w październiku 2011 r. w Bonikowie.   czytaj więcej »
"Złote Kłosy" koncert
Zapraszamy na koncert zespołu folklorystycznego "Złote Kłosy", który odbędzie się 23 sierpnia, w czwartek, o godz. 19.00 w ustrońskim amfiteatrze.   czytaj więcej »
Wyprawa rowerowa do dębu „Bolesław”
Tradycyjnie 19 sierpnia, w dniu imienin „Bolesława” odbył się rajd rowerowo - pieszy szlakiem najstarszych dębów w Polsce.   czytaj więcej »
Rajd rowerowo - pieszy
Zapraszamy do udziału w XVIII Rajdzie Rowerowo - Pieszym do najstarszego dębu w Polsce 800 - letniego "Bolesława". Rajd odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia, start o godz. 12.00. czytaj więcej »
Dożynki Gminne 2018
Zapraszamy na Dożynki Gminne 2018. Impreza odbędzie się 08 września na stadionie przy ul. Wojska Polskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Mario Bischin, twórca hitów: "Macarena", "Morena", "Balet".  czytaj więcej »
Zawody Strzeleckie
Zapraszamy na zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego o puchar prezesa koła nr 20 ZŻWP z okazji święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia na strzelnicy OLR "Klimczok" przy ul.Okrzei 1.   czytaj więcej »
Piknik Rodzinny w Sianożętach
 18 – ste urodziny Pikniku Rodzinnego w Sianożętach – było gorąco!! czytaj więcej »
Mix Pilates dla zdrowia
Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach Mix Pilates, które odbywać się będą przed CSR "Helios" przy ul. Polnej 3. Zjęcia prowadzi Żaneta Kaim, instruktor pilates i stretchingu. czytaj więcej »
Koncert Der Fröhliche Akkordeon - Express
Zapraszamy na koncert orkiestry młodzieżowej „Fröhlich Musikschule” z Berlina, który odbędzie się w sobotę, 04 sierpnia o godz. 17.00 wamfiteatrze w Ustroniu Morskim. Wstęp wolny.  czytaj więcej »
Arte Mare już za nami
Dobiegł końca VI Festiwal Rękodzieła Arte Mare. Kolorowe stoiska, animacje dla dzieci, warsztaty – gwar i kolor! Podczas festiwalu dzieci obejrzały przedstawienia teatralne   czytaj więcej »
Grill Party w Kukini
Zapraszamy na Grill Party Do Kukini. Impreza odbędzie się w sobotę, 28 lipca o godz. 16.00.  czytaj więcej »
Summer House Family Festival
W strugach deszczy odbyła się druga edycja Summer House Family Festival. Nie przeszkodziło to jednak w dobrej zabawie.  czytaj więcej »
Arte Mare
2018-07-16 Arte Mare
Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Rękodzieła "Arte Mare", która odbędzie się od 16 do 22 lipca na placu przed GOK - iem.  czytaj więcej »
Summer House Family Festival
Zapraszamy gorąco do udziału w II edycji Summer House Family Festival. Startujemy 18 lipca o godz. 14.00. w amfiteatrze w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Morka - wernisaż poplenerowy
W piątkowy wieczór, 6 lipca w ustrońskim amfiteatrze odbył się wernisaż wystawy prac powstałych podczas XV, jubileuszowych Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka". Licznie przybyła publiczność miała okazję podziwiać nowo powstałe rysunki  czytaj więcej »
Pyszna zabawa w ustrońskim amfiteatrze
„Festiwal Ryby” wpisał się już na stałe w kalendarz imprez letnich Ustronia Morskiego. Jego kolejną odsłonę mogliśmy zobaczyć 06 lipca w ustrońskim amfiteatrze.  czytaj więcej »
Teatr Tańca
2018-07-05 Teatr Tańca
W dniu wczorajszym ustroński amfiteatr gościł Teatr Tańca "Kwieciste Gwiazdy" z Ukrainy. Tancerze zaprezentowali nam na scenie ludowe tańce świata, współczesne, towarzyskie, balet klasyczny czytaj więcej »
Mamy rekord!
2018-07-05 Mamy rekord!
W dniu wczorajszym na plaży Nadbrzeżna byliśmy świadkami ustanowienia Rekordu Polski w Największej Ilości Narysowanych Karykatur na czas.  czytaj więcej »
Ustrońska plaża bezpieczna i przyjazna
Ustrońscy ratownicy otrzymali nowy skuter wodny YAMAHA VX Cruiser HO 2018. Sprzęt wartości prawie 60 tys. zł przekazali w dniu dzisiejszym wójt Jerzy Kołakowski i przewodniczący rady Andrzejem Basarabem czytaj więcej »
Płynny Polar w GOK - u
We wtorkowy wieczór scenę przed GOK - iem wypełniła muzyka kołobrzeskiej formacji Płynny Polar działającej od października 2016r. Grupa wykonuje muzykę na pograniczu popu, indie i alternatywnego rocka.  czytaj więcej »
Warsztaty kulinarne satyrycznie
W dniu wczorajszym odbyły się warsztaty kulinarne z udziałem uczestników XV Festiwalu Satyry i Karykatury "Morka". Tematem przewodnim było przyrządzanie ryby na różne sposoby.  czytaj więcej »
XV "Morka" wystartowała
W niedzielny wieczór przed GOK - iem nastąpiło oficjalne otwarcie jubileuszowych, XV Warsztatów Satyry i Karykatury "Morka".  czytaj więcej »
"Wiedźmy" w GOK - u
Młodzieżowa Grupa Teatralna MDM zaprasza na spektakl "Wiedźmy" wg Grzegorza Śmiałka. Sala widowiskowa GOK, sobota 30 czerwca, godz. 16.00. czytaj więcej »
Jubileuszowa XV Morka
Zapraszamy do udziału w jubileuszowych XV Spotkaniach z Karykaturą i Satyrą "Morka". Baw się razem z nami! czytaj więcej »
USTRONIANKI - WIANKI
Uroczystym wernisażem zakończył się w miniony piątek projekt którego efektem jest wystawa kolaży i portretów fotograficznych ponad stu mieszkanek Ustronia Morskiego.  czytaj więcej »
"Fabryka Wiatru" - spotkanie autorskie
15 czerwca w GOK - u odbyło się spotkanie autorskie z Beatą Mieczkowską - Miśtak. czytaj więcej »
II Turniej gier planszowych i fabularnych
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II Turnieju Gier Planszowych i Fabularnych  czytaj więcej »
Ustronianki Wianki
GOK zaprasza 22-go czerwca (piątek) o godz. 18.Oo na wernisaż wystawy fotograficznej "Ustronianki Wianki". Wernisaż okraszą: happening  - „Wijemy wianki”, muzyczne występy zespołów  czytaj więcej »
Ustny przetarg nieograniczony
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na oddanie w dzierżawę toalety publicznej.  czytaj więcej »
Zawody strażackie
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów strażackich, które odbyły się 2 czerwca w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Rodzice – dzieciom!
Z okazji Dnia Dziecka Rodzice Pszczółek wystąpili na deskach GOK z przedstawieniem pt. Smerfy.  czytaj więcej »
RODO w GOK - u
2018-06-01 RODO w GOK - u
Dostosowujemy się do zmian w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2018-06-01 Dzień Dziecka
Wszystkim Dzieciom małym i dużym życzymy uśmiechu od ucha do ucha, cudownej i kochającej rodziny oraz wspaniałych przyjaciół. Niech Wam się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Wam świeci ... czytaj więcej »
Spotkanie autorskie
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Beatą Mieczkowską - Miśtak. Spotkanie odbędzie się 15 czerwca w piątek, o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK.  czytaj więcej »
Turniej gier planszowych i fabularnych
W sobotę 9 czerwca, o godz. 10.00 w GOK - u odbędzie się Turniej gier planszowych i fabularnych. Zapraszamy do udziału w turnieju.  czytaj więcej »
Sołecki Dzień Dziecka
Sołtys i Rada Sołecka zapraszają dzieci na Sołecki Dzień Dziecka, który odbędzie się 03 czerwca w świetlicy wiejskiej w Kukince.  czytaj więcej »
Zawody strażackie
W sobotę, 02 czerwca, o godz. 09.00 na boisku sportowym przy ul. Wojska Polskiego odbędą się zawody strażackie. Zapraszamy do wspólnego kibicowania drużynom pożarniczym.  czytaj więcej »
Wernisaż
2018-05-29 Wernisaż
Zapraszamy do obejrzenia relacji z wernisażu wystawy poplenerowej uczestników warsztatów malarskich prowadzonych przez dr Sybillę Skałubę, które miały miejsce w pensjonacie Kaszubianka.  czytaj więcej »
Wernisaż malarski
Zapraszamy dzisiaj na godz. 18.00 na wernisaż wystawy poplenerowej warsztatów malarskich prowadzonych przez dr Sybillę Skałubę, które miały miejsce w pensjonacie Kaszubianka. czytaj więcej »
Noc Muzeów
2018-05-21 Noc Muzeów
Tegoroczna "Noc Muzeów" przebiegła pod hasłem prezentacji tradycyjnej chaty rybackiej jako atrakcji turystycznej Ustronia Morskiego. Imprezę uświetnił występ Strażackiej Orkiestry Dętej "Morka".  czytaj więcej »
Koncert Majowy
2018-05-21 Koncert Majowy
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z "Koncertu Majowego", który odbył się 12 maja w sali widowiskowej GOK. Zagrały zespoły folklorystyczne "Sarbianie", "Złota Rybka" i "Narybek" oraz chór "Kanon".   czytaj więcej »
Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej przesunięty
Informujemy, że tegoroczny Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej "Nasi Twórcy" zostaje przesunięty na miesiące pażdziernik/listopad. Wszystkich zainteresownych zapraszamy do czynnego udziału w imprezie.  czytaj więcej »
Koncert Majowy
2018-05-08 Koncert Majowy
Zapraszamy na "Koncert Majowy", który odbędzie się w sobotę, 12 maja o godz. 17.00 w sali widowiskowej GOK. Zagrają zespoły folklorystyczne "Sarbianie", "Złota Rybka" i "Narybek" oraz chór "Kanon".  czytaj więcej »
3 Maja - uroczyście i sportowo
W czwartek (3 maja) w dniu Święta Konstytucji 3 Maja w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Morskim odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny. W nabożeństwie, pod przewodnictwem proboszcza parafii ks. Jerzego Lubińskiego udział wzięli m.in. samorządowcy, strażacy, mieszkańcy, turyści oraz poczty sztandarowe czytaj więcej »
Zawody Strzeleckie - wyniki
01.05.2018 odbyły się zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego z okazji Dni Majowych o puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Ustroniu Morskim Andrzeja Basaraba czytaj więcej »
Teatry GOK wyróżnione!
Na Powiatowym Przeglądzie Teatrów Amatorskich, który odbył się w kołobrzeskim RCK w dn. 27 kwietnia zaprezentowały się trzy zespoły teatralne z Ustronia Morskiego.  czytaj więcej »
Dni majowe w Ustroniu Morskim
Zapraszamy wszystkich do udziału w "Dniach majowych w Ustroniu Morskim". Przygotowalismy dla Was szereg atrakcyjnych imprez, z których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.  czytaj więcej »
Sukces "Złotej Rybki" i teatru "GO - Q"
Ustrońscy artyści zostali doceni na Wojewódzkim Przeglądzie Artystcznego Ruchu Seniorów ARS 2018 w Nowogardzie. Zespół ,,Złota Rybka", został Laureatem tego konkursu czytaj więcej »
Spotkanie autorskie z Dorotą Shrammek
W czwartek 19 kwietnia gościem naszej biblioteki była przesympatyczna autorka książek - Pani Dorota Schrammek.
Pisarka opowiadała o swoim życiu prywatnym i zawodowym, o swojej rodzinie czytaj więcej »
Koncert Pawła Orkisza
W sobotni wieczór mielismy sposobność wysłuchania piosenek z repertuaru Bułata Okudżawy w interpretacji Pawła Orkisza. Krakowski bard i poeta zagrał po raz pierwszy dla ustrońskiej publiczności czytaj więcej »
NA ZIELONEJ ŁĄCE
Za nami pierwszy ciepły wiosenny weekend, a pracowici mali artyści z pracowni plastycznej, wyczarowali na korytarzach GOK - u soczystą trawę, kolorowe kwiaty, motyle, ptaki, pszczółki i biedronki
  czytaj więcej »
Spotkanie autorskie
Biblioteka Publiczna w Ustroniu Morskim zaprasza na spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek, które odbędzie się 19 kwietnia o godz. 17.00 w bibliotece.  czytaj więcej »
Warsztaty bębniarskie
Zapraszamy do udziału w warsztatach bębniarskich 11.04 (środa) godz. 18.00 prowadzonych przez Leszka Trzmielewskiego. Zapisy Jan Sokolnicki tel 501 028 928. Ilość miejsc ograniczona.  czytaj więcej »
Paweł Orkisz koncert
Zapraszamy na koncert krakowskiego barda Pawła Orkisza. Sala widowiskowa GOK, 07 kwietnia (sobota) godz. 19.00. W repertuarze piosenki Okudżawy i innych.  czytaj więcej »
JAJA, JAJKA, JAJECZKA ...
Wielkanocnym gościem specjalnym pracowni plastycznej GOK-u był w sobotę Pan Mariusz Völkel - mistrz pisankowy. Zjawił się z wielkimi torbami
lekkich jak piórko gęsich wydmuszek  czytaj więcej »
Życzenia Wielkanocne
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Międzynarodowy Dzień Teatru w GOK-u
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru dn. 20 i 21 marca zaprezentowaliśmy przedstawienie "Humba Bumba Bang" Izabeli Degórskiej. czytaj więcej »
73 rocznica Boju o Kołobrzeg
W niedzielę 18 marca na plaży centralnej odbyła się żywa lekcja historii. Ostatnie chwile Walk o Kołobrzeg odtworzyło ponad 300 rekonstruktorów.  czytaj więcej »
Malowanie wielkanocnych jaj w Gwiździe
W Gwiździe malowali i skrobali jaja. W roli instruktora - Pani Bożena. Jak zwykle było miło i twórczo. Frekwencja dopisała. Przyszły dzieci i dorośli.  czytaj więcej »
Zawody Strzeleckie
17 marca 2018 r. odbyły się zawody strzeleckie z okazji 73 rocznicy boju o Kołobrzeg z karabinka pneumatycznego o puchar Prezesa Zarządu Gminnego LOK zorganizowane przez Koło Nr 20 ZŻWP  czytaj więcej »
Ustronianki fotograficznie
Zapraszamy do udziału w akcji, której celem jest zebranie pokaźnej galerii mieszkanek naszej gminy. Prosimy przesyłać dowolne zdjęcia wykonane
telefonem komórkowym (selfie, portret, scenka rodzajowa)...  czytaj więcej »
WIELKANOCNE KARTKI
Święta Wielkanocne - tuż...tuż... Ostatni dzwonek, aby wrzucić do skrzynki na listy kolorowe świąteczne kartki z  życzeniami dla najbliższych.     czytaj więcej »
Zawody strzeleckie
Zapraszamy do udziału w zawodach strzeleckich z karabinka pneumatycznego o puchar prezesa gminnego koła LOK w Ustroniu Morskim. Zawody odbędą sie 17 marca o godz. 13.00 w strzelnicy OLR "Klimczok".   czytaj więcej »
Międzynarodowy Dzień Teatru
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zaprszamy uczniów szkoły oraz przedszkolaki na spektakl Humba Bumba Bang. Przedstawienie odbędzie się 20 i 21 marca o godz. 10.00 w sali widowiskowej GOK.  czytaj więcej »
"Być Kobietą" w Dzień Kobiet
W dniu święta Pań na deskach teatralnej sceny GOK zaprezentowaliśmy spektakl "Być Kobietą". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. czytaj więcej »
Dzień Kobiet
2018-03-08 Dzień Kobiet
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia,
aby przez rok cały, byście radę dały, każdy dzień tak zaplanować, aby hobby pielęgnować!...  czytaj więcej »
Być Kobietą
2018-02-28 Być Kobietą
Teatr GO-Q zaprasza na humorystyczny spektakl teatralny pt "Być Kobietą". Przedstawienie odbędzie się 08 marca (czwartek) o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK.   czytaj więcej »
CZARNO BIAŁE I W KOLORZE
W piątek, 24 lutego w galerii GOK w Ustroniu Morskim odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Czarno Białe i w Kolorze". Zaprezentowaliśmy prace Anny Kinkosz, Marka Jóźkowa, Romualda Długosza oraz  czytaj więcej »
HUMBA BUMBA BANG premiera
24 lutego odbyło się premierowe przedstawienie dla dzieci "Humba Bumba Bang" w wykonaniu teatru GO - Q.  Przedstawienie zostało bardzo żywiołowo odebrane przez publiczność. czytaj więcej »
Edward Maltazar Osobowością Roku 2017
Edward Maltazar, artysta amator, nominowany za 10 lat twórczości oraz stworzenie całej serii obrazów będącymi kopiami dzieł wielkich mistrzów zajął 1 miejsce w finale konkursu Głosu Koszalińskiego na Osobowść Roku 2017  czytaj więcej »
CZARNO BIAŁE I W KOLORZE
Zapraszamy na wystawę fotograficzną, która odbędzie się 24 lutego o godz. 17.30 w galerii GOK. Prace prezentować będą: Anna Klinkosz, Romuald Długosz, Marek Jóźków oraz Dariusz Pellowski. czytaj więcej »
HUMBA BUMBA BANG
2018-02-08 HUMBA BUMBA BANG
Teatr "GO - Q" zaprasza na premierowe przedstawienie pt "Humba Bumba Bang", które odbędzie się w sali widowiskowej GOK dn 24 lutego (sobota) o godz. 18.00 czytaj więcej »
Bal dla dzieci w Rusowie
W dn. 26 stycznia dzieci z sołectwa Rusowo bawiły się na balu karnawałowym, który odbył się w świetlicy Melmak w Rusowie. Organizatorzy balu przygotowali mnóstwo zabaw, konkursów i atrakcji,  czytaj więcej »
Fotograficzne warsztaty feryjne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych podczas warsztatów fotograficznych, wykonanych przez uczestników warsztatów.   czytaj więcej »
Warsztaty bębniarskie
W dniu wczorajszym w GOK - u odbyły się warsztaty bębniarskie prowadzone przez Leszka Trzmielewskiego. Bębny łączą ludzi. Uczestnicy warsztatów poznali żywioł rytmów i ogień orkiestry perkusyjnej. czytaj więcej »
Bal karnawałowy
2018-01-24 Bal karnawałowy
Zapraszamy dzieci z sołectwa Rusowo na bal karnawałowy, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 15.00 w świetlicy Melmak  w Rusowie.  czytaj więcej »
Feryjne warsztaty kulinarne
W dniu dzisiejszym w GOK - u miały miejsce warszty kulinarne dla dzieci. Pani Beata Mieczkowska - Miśtak z Laboratorium Pomysłów pomagała uczestnikom warsztatów zgłębić tajniki pieczenia bułeczek czytaj więcej »
Fotoferie
2018-01-23 Fotoferie
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych na warsztatach fotograficznych w ramach "Ferii na wesoło". Przyjdź do GOK-u i fotografuj razem z nami.   czytaj więcej »
Feryjne warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zimowych warsztatów fotograficznych w ramach "Ferii na wesoło". Przyjdź do GOK-u i fotografuj razem z nami.
  czytaj więcej »
Warsztaty bębniarskie
Zapraszamy na warsztaty bębniarskie prowadzone przez Leszka Trzmielewskiego. Warsztaty odbędą się w GOK - u 23 stycznia, we wtorek o godz. 17.00 - wstęp wolny. Godz. 18.00 dorośli, odpłatność 10 pln. czytaj więcej »
Koncert kolęd i pastorałek
W sali widowiskowej GOK  odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu chóru Pionier miasta Kołobrzeg. czytaj więcej »
Edward Maltazar walczy o tytuł „OSOBOWOŚĆ ROKU 2017”
Mieszkaniec Ustronia Morskiego został nominowany do tytułu „OSOBOWOŚĆ ROKU 2017” w kategorii: Kultura. 
Edward Maltazar artysta amator, nominowany za 10 lat twórczości  czytaj więcej »
Warsztaty kulinarne dla dzieci
W ramach "Ferii na wesoło" w GOK-u odbyły się dzisiaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Naukę wypieku ciasteczek prowadziła Beata Mieczkowska-Miśtak  z Laboratorium Pomysłów.  czytaj więcej »
Zima fotograficznie
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zimowych warsztatów fotograficznych w ramach "Ferii na wesoło". Przyjdź do GOK-u i fotografuj razem z nami.   czytaj więcej »
Zagraliśmy, bo lubimy...
Dwudziesty szósty raz w Polsce, a siedemnasty w gminie Ustronie Morskie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebraliśmy 31.637,47 zł. Nie zabrakło także występów artystycznych. czytaj więcej »
Wójt dziękuje za 26. Finał WOŚP w Ustroniu Morskim
Zakończył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadszedł czas podsumowań i podziękowań. Dziękuję darczyńcom, sponsorom, organizatorom,  czytaj więcej »
Najładniej udekorowana posesja
Podczas 26. finału WOŚP nagrody w konkursie dekoracyjnym wręczył sołtys Sołectwa Ustronie Morskie - Julian Rosiński oraz członek Rady Sołeckiej - Agnieszka Makowska.  czytaj więcej »
Fotograficzne "Ferie na wesoło"
W ramach "Ferii na wesoło" w dniu dzisiejszym odbyły się warsztaty fotograficzne na plaży. Zachęcamy do udziału w kolejnych warsztatach, które będą miały miejsce już jutro.   czytaj więcej »
26. finał WOŚP
2018-01-14 26. finał WOŚP
Dwudziesty szósty raz w Polsce, a siedemnasty w gminie Ustronie Morskie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebraliśmy 31.637,47 zł. czytaj więcej »
Ferie w Rusowie
2018-01-11 Ferie w Rusowie
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z programem ferii zimowych 2018 w Rusowie i aktywnego udziału w zajęciach.  czytaj więcej »
Ferie na wesoło!
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z programem ferii zimowych 2018 i aktywnego udziału w zajęciach. czytaj więcej »
"Aniołek najładniejszy"
Interdyscyplinarna grupa przedszkolna GOK zaprasza na przedstawienie "Aniołek najładniejszy", które odbędzie się 10 stycznia w środę o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK. W programie koncert kolęd.  czytaj więcej »
Koncert Kolęd i Pastorałek
Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru "Pionier" miasta Kołobrzeg. Kocert odbędzie się 18 stycznia w czwartek o godz. 18.00 w GOK Ustroniu Morskim. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Gramy bo lubimy
2018-01-04 Gramy bo lubimy
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w 26. finale WOŚP. Zagramy jak co roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim. Startujemy 14 stycznia o godz. 16.00  czytaj więcej »
Życzenia Noworoczne
Szczęśliwego Nowego Roku 2018 życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Edward Maltazar wyróżniony
Ustroński artysta - amator, dla którego malarstwo stało się pasją i sensem życia został laureatem tegorocznej nagrody Rady Gminy Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
Powitanie Nowego Roku 2018
Nie macie pomysłu, gdzie wybrać się na Sylwestra? Daj się porwać szaleństwu ostatniej w tym roku nocy w Ustroniu Morskim! Czekamy na Was! czytaj więcej »
Życzenia świąteczne
Wesołych Świąt życzy Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim wraz z pracownikami   czytaj więcej »
Irena Krawczyk Przewodniczącą
Irena Krawczyk ponownie została szefową ustrońskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Tak, podczas wczorajszego zebrania zadecydowali członkowie tego stowarzyszenia.     czytaj więcej »
Wspieraj WOŚP!
2017-12-18 Wspieraj WOŚP!
Wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - przekaż przedmiot na aukcje! czytaj więcej »
Zobacz co licytujemy
Wesprzyj WOŚP biorąc udział w licytacji w trakcie 26. finału, który odbędzie się 14 stycznia 2018 w GOK - u. Zapraszamy do obejrzenia przedmiotów przekazanych nam do licytacji.  czytaj więcej »
"Wizja" dla szkoły
W dniu dzisiejszym w GOK - u odbył się spektakl teatralny dla widowni z Zeszpołu Szkół z Ustronia Morskiego. Teatr MDM zaprezentował "Wizję" autorstwa Kingi Madej  czytaj więcej »
Modele i dioramy
2017-12-14 Modele i dioramy
Prelekcja na temat dioram historycznych, w których w skład wchodzą modele samochodów, czołgi samoloty oraz armie z różnych epok. czytaj więcej »
FABRYKA ZIMNA
2017-12-14 FABRYKA ZIMNA
W oczekiwaniu na nadejście Zimy w pracowni plastycznej GOK - u trwa gorączkowa praca. Mali pracownicy św. Mikołaja od wielu dni przygotowują całe zaspy śniegowych gwiazdek, stosy kolorowych kartek czytaj więcej »
Wizja - premiera
2017-12-12 Wizja - premiera
W ostatnią niedzielę – 10 grudnia, młodzieżowa grupa teatralna MDM zaprosiła mieszkańców Ustronia Morskiego na premierę refleksyjnego spektaklu „Wizja”.  czytaj więcej »
Mikołajkowy bal przebierańców
W sobotę, 9 grudnia w Sianożętach odbył się mikołajkowy bal przebierańców dla dzieci z sołectwa Sianożęty. Organizatorzy Sołectwo Sianożęty oraz GOK przygotowali wiele atrakcji.    czytaj więcej »
Mikołajkowy bal przebierańców w Kukince
Sołtys i Rada Sołecka Kukinki zapraszają dzieci z sołectwa na Mikołajkowy Bal Przebierańców. Impreza odbędzie się w środę, 6 grudnia o godz. 16.00. Informacje i zapisy tel. 608 294 653.  czytaj więcej »
"Wizja" w GOK - u
Zapraszamy do obejrzenia spektaklu teatralnego "Wizja" autorstwa Kingi Madej. Przedstawienie odbędzie się 10 grudnia w niedzielę, o godz. 17.00 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
Wernisaż Edwarda Maltazara
W piątek 24 listopada w galerii GOK w Ustroniu Morskim odbył się wernisaż wystawy z okazji 10 - lecia twórczości Edwarda Maltazara. czytaj więcej »
WOŚP wolontariat
Chcesz nam pomóc w czasie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zgłoś się do Sztabu w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim i zostań Wolontariuszem!  czytaj więcej »
„Bukiet pieśni dla Ciebie Polsko"
17 listopada w sali widowiskowej GOK odbył się koncert w wykonaniu wokalistów Studia Wokalnego i chóru „Cantabile”. W programie usłyszliśmy pieśni i piosenki patriotyczne czytaj więcej »
10 lat twórczości Edwarda Maltazara
Wójt Gminy Ustronie Morskie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim zapraszają na Wernisaż Jubileuszowej Wystawy “Twórczość Edwarda Maltazara”. Impreza odbędzie się 24 listopada w galerii GOK. czytaj więcej »
Mikołajkowy bal przebierańców
W sobotę, 9 grudnia o godz. 16.00 odbędzie się Mikołajkowy bal przebierańców dla dzieci z sołectwa Sianożęty. Potwierdzenie uczestnictwa do 4 grudnia. Informacje i zapisy tel. 604 253 688. czytaj więcej »
Konkurs świąteczny
Sołectwo Ustronie Morskie ogłasza konkurs świąteczny na najładniej udekorowaną posesję w sołectwie Ustronie Morskie. Zgłoszenia do dnia 30 listopada 2017r.      czytaj więcej »
"Złote Rybki" w Swołowie
 Święto Gęsiny w Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie.   czytaj więcej »
Święto Niepodległości w ustrońskim Kościele
11 listopada w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Morskim odbyła się uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych.  czytaj więcej »
Koncert patriotyczny
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na koncert pt. „Bukiet pieśni dla Ciebie Polsko”, w którym wystąpią chór „Cantabile” Powiatu Kołobrzeskiego i wokaliści Studia Wokalnego. czytaj więcej »
Zawody Strzeleckie
11 listopada br. odbędą się zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego z okazji Dnia Niepodległości.  czytaj więcej »
Święto Niepodległości
Zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach 99. rocznicy odzyskania niepodległości.   czytaj więcej »
Święto Pomorskiej gęsiny w Swołowie
Zapraszamy na największą na Pomorzu imprezę związaną z tradycją spożywania gęsi, która będzie miała miejsce na terenie Muzeum Kultury Ludowej w Swołowie. czytaj więcej »
KOLOROWY SUKCES GOK-u
Hurrrrra....! Znowu możemy pochwalić się Państwu kolejnym sukcesem naszej młodej artystki. Tym razem na XVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "DARUJMY ŚWIATU POKÓJ" czytaj więcej »
"Od Pomysłu do Produktu"
Wczoraj w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury miało miejsce uroczyste zakończenie „Warsztatów kulinarnych od pomysłu do produktu”  czytaj więcej »
Dzień Seniora
2017-10-25 Dzień Seniora
Ustroński zespól "Złote Rybki" uświetnił obchody Dnia Seniora zorganizowane przez Tychowski Ośrodek Kultury. czytaj więcej »
OSTRZEŻENIE!
2017-10-23 OSTRZEŻENIE!
 Wszystkich odwiedzający Gminny Ośrodek Kultury ostrzegamy przed straszącymi z każdego kąta upiorami, duchami i czarownicami!  czytaj więcej »
“Od pomysłu do produktu”
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na uroczyste zakończenie Warsztatów Kulinarnych “Od pomysłu do produktu”, które odbędzie się 25 października (środa) o godz. 17.00 w Galeriii Nadbrzeżnej GOK. czytaj więcej »
W GOK - u KOLOROWO
Na dworze mokro, buro i jesiennie, a pracownie Gminnego Ośrodka Kultury już działają pełną parą.  czytaj więcej »
Plener na Górnej Wiśle
W dniach 5 – 10 września 2017 roku odbył się  FLOW/Małopolska,czyli plener na wodach Górnej Wisły na pokładzie galara „Szwajcarka”.   czytaj więcej »
Owocny plener malarski
Prace malarskie autorstwa uczniów z Zespołu Szkół im. Władysława Hasiora w Koszalinie można było obejrzeć podczas wernisażu zorganizowanego w galerii GOK.   czytaj więcej »
Ustroński Dzień Seniora
Tradycyjnie już we wrześniu, członkowie ustrońskiego Koła Emerytów i Rencistów wzięli udział w spotkaniu przy grillu. czytaj więcej »
Wernisaż poplenerowy
Uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych z Koszalina oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na otwarcie wystawy prac powstałych podczas kolejnego pleneru malarskiego zorganizowanego w Ustroniu Morskim.   czytaj więcej »
Dożynki
2017-09-04 Dożynki
W sobotę, 02 września w Ustroniu Morskim uroczyście i radośnie świętowano zakończenie tegorocznych żniw. Dożynki rozpoczęły się mszą świętą dziękczynną w kościele.   czytaj więcej »
Turniej o Puchar Syrenki U-17 w Ustroniu Morskim
Reprezentacja Węgier U-17 (rocznik 2001) wygrała 3:0 z Uzbekistanem. Mecz odbył się wczoraj, 31 sierpnia na boisku sportowym przy ul. Woj. Polskiego 24 w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Taneczny "Jaszczur"
Klub Tańca Sportowego „Jaszczur” z Łodzi zaprezentował widowisko taneczno - artystyczne "Podgłośnij radio!", które odbyło się 25 sierpnia w  ustrońskim amfiteatrze. czytaj więcej »
Z kulturalną wizytą w partnerskim Ustroniu
Od 12-go do 21-go sierpnia partnerski Ustroń podejmował artystów na Międzynarodowym Plenerze Malarskim. Bazą i centrum działań artystycznych pleneru był zabytkowy Dworek Myśliwski.   czytaj więcej »
Konkurs dożynkowy
Zapraszamy mieszkańców gminy Ustronie Morskie do udziału w konkursie na na najsmaczniejszy chleb dożynkowy. Zgłoszenia przyjmowane są od 24 sierpnia.   czytaj więcej »
Taneczny "Jaszczur" w Ustroniu Morskim
Gok w Ustroniu Morskim oraz Klub Tańca Sportowego „Jaszczur” z Łodzi zapraszają na widowisko taneczno - artystyczne, które odbędzie się 25 sierpnia, w piątek o godz. 19.00 w ustrońskim amfiteatrze.  czytaj więcej »
Z wizytą u „Bolesława”
19 sierpnia, już po raz siedemnasty odbył się rajd rowerowo – pieszy do najstarszego dębu w Polsce – „Bolesława”. Jego uczestnikami byli turyści oraz mieszkańcy powiatu kołobrzeskiego. czytaj więcej »
XVII RAJD ROWEROWO-PIESZY
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników przyrody na rajd rowerowo-pieszy do najstarszego dębu w Polsce „Błękitnym szlakiem turystycznym” przebiegającym przez teren gminy Ustronie Morskie.
  czytaj więcej »
KWIECISTE GWIAZDY w amfiteatrze
W poniedziałek, 14 sierpnia w ustrońskim amfiteatrze wystąpił TEATR TAŃCA KWIECISTE GWIAZDY z Ukrainy.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. czytaj więcej »
Dożynki 2017
2017-08-16 Dożynki 2017
Zapraszamy Państwa na tegoroczne Dożynki Gminne, które odędą się w sobotę 2 września na stadionie w Ustroniu Morskim przy ul. Wojska Polskiego oraz do zapoznania się z programem imprezy.  czytaj więcej »
Teatr tańca w amfiteatrze
 Już w poniedziałek, 14 sierpnia o godzinie 19:30 w ustrońskim amfiteatrze wystąpi TEATR TAŃCA KWIECISTE GWIAZDY z Ukrainy.   czytaj więcej »
Noc Spadających Gwiazd
Już 12 sierpnia spotykamy się licznie pod chmurką i spoglądamy na niebo wypatrując marzeń u spadających gwiazd! Zapraszamy do udziału w plenerze fotograficznym. Kontakt tel: 663 276 634. czytaj więcej »
Letnie spotkania z Bluesem
Na scenie ustrońskiego amfiteatru zaprezentował się zespół Avans Blues z Piły, który zaprezentował zgromadzonej publiczności szereg utworów zaliczanych do klasyki światowego i polskiego bluesa.   czytaj więcej »
XVII Piknik rodzinny w Sianożętach
Na tegorocznej piknikowej scenie w programie dla dzieci wystąpił Bzik Show. Podczas imprezy najmłodsi mogli do woli korzystać z animacji oraz dmuchanego placu zabaw.  czytaj więcej »
Avans Blues koncert
Zapraszamy na koncert grupy Avans Blues grającej bluesa w jego ostrzejszej odmianie. Koncert odbędzie się w sobotę 5 sierpnia o godz. 19.30 w ustrońskim amfiteatrze. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Wakacyjna integracja w Gwiździe
21 lipca w świetlicy wiejskiej w Gwiździe odbyły się wakacyjne spotkania integracyjne z elementami teatru. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.  czytaj więcej »
ZŁOTE RYBKI WYPŁYNĘŁY NA „SZEROKĄ WODĘ”
Wielkim sukcesem zakończył udział zespołu ZŁOTA RYBKA w Transgranicznych Spotkaniach z Kulturą „Tychowo na ludowo”. Zespół zajął II miejsce w kategorii „zespoły śpiewacze” czytaj więcej »
Piknik rodzinny w Sianożętach
Zapraszamy do udziału w pikniku rodzinnym, który odbędzie się, 2 sierpnia o godz. 16.30 na placu przy kapliczce w Sianożętach. Zapewniamy wieczór pełen atrakcji dla całej rodziny.  czytaj więcej »
ArteMare już za nami
Dobiegł końca VI Festiwal Rękodzieła Arte Mare. Kolorowe stoiska, animacje dla dzieci, teatrzyki, warsztaty – gwar i kolor! 
Organizatorzy dziękują wszystkim wystawcom i osobom zaangażowanym w projekt, a na kolejne twórcze spotkanie zapraszamy już za rok!   czytaj więcej »
Występy przed GOK-iem
Teatr Tańca „Kwieciste Gwiazdy” oraz kolonijny pokaz przebierańców.  czytaj więcej »
Wakacyjna integracja w Kukini
21 lipca w świetlicy wiejskiej w Kukini odbyły się wakacyjne spotkania integracyjne z elementami teatru. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.  czytaj więcej »
Arte Mare zaprasza
Jutro przed nami ostani już dzień Festiwalu Arte Mare. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk z nietuzinkowymi wyrobami rękodzieła.   czytaj więcej »
Summer House Family Festival
Pierwsza edycja wakacyjnej imprezy Summer House Family Festival już za nami.   czytaj więcej »
ArteMare trwa
2017-07-20 ArteMare trwa
Minął już kolejny, czwarty dzień trwania Festiwalu Rękodzieła ArteMare. Pomiędzy stoiskami z kolorowymi wyrobami rekodzieła przemieszczają się turyści poszukujacy oryginalnych pamiątek z pobytu czytaj więcej »
Festiwal Arte Mare wystartował
Tegoroczny festiwal trwać będzie od 17 do 23 lipca. Jak w poprzednich edycjach na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim będą prezentowane kolorowe stoiska wystawców z całego kraju.   czytaj więcej »
House Chillaut w amfiteatrze
Już 19 lipca zapraszamy do ustrońskiego amfiteatru na pierwszą edycję wakacyjnego Festiwalu „Summer House Family” czyli spędzenie wakacyjnych chwil w rodzinnej atmosferze w tanecznych rytmach muzyki. czytaj więcej »
VI Festiwal Rękodzieła
Od 17 do 23 lipca przed budynkiem GOK będą prezentowane stoiska artystów-rękodzielników. Dodatkowo w każdy dzień Festiwalu warsztaty dla każdego. Zapraszamy! czytaj więcej »
XIV MORKA zakończona
Wernisaż wystawy poplenerowej oraz występ kabaretowy w wykonaniu Tadeusza Rossa na zakończenie XIV Spotkań z Satyrą i Karykaturą - Ustronie Morskie 2017. czytaj więcej »
Dzień Karykaturzysty
W dniu wczorajszym na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury można było osobiście przyjrzeć się etapom powstawania rysunków w wykonaniu najsłynniejszych polskich karykaturzystów. czytaj więcej »
Certyfikat jakości dla ustrońskich plaż!
4 lipca o godzinie 12.00 przy muzyce Strażackiej Orkiestry Dętej MORKA nastąpiło oficjalne podniesienie „Błękitnej Flagi” na ustrońskim kąpielisku.   czytaj więcej »
Wystartowały XIV Spotkania z Satyrą i Karykaturą "Morka"
W niedzielę, 2 lipca na scenie ustrońskiego amfiteatru nastąpiło uroczyste otwarcie XIV Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka" czytaj więcej »
Rodzinnie w Rusowie
W sobotę 1 lipca w Rusowie odbył się festyn z atrakcjami dla całej rodziny. W programie były animacje dla dzieci, konkursy dla publiczności oraz zabawa taneczna.  czytaj więcej »
MALOWANY SUKCES
2017-06-29 MALOWANY SUKCES
Miłym akcentem i kolejnym malowanym sukcesem kończy rok szkolny pracownia plastyczna Gminnego Ośrodka Kultury.  czytaj więcej »
XIV Spotkania z Satyrą i Karykaturą "Morka"
Oficjalne otwarcie XIV już Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka" nastąpi 2 lipca (niedziela) o godz. 19.00 w ustrońskim amfiteatrze. Uświetni je koncert kameralnej orkiestry akordeonowej Arti Sentemo.   czytaj więcej »
Wakacje 2017 pełne atrakcji
Przed nami pełne atrakcji wakacje w gminie Ustronie Morskie. Zapoznaj się z programem już dziś... czytaj więcej »
Strażacka rywalizacja w Ustroniu Morskim
W Ustroniu Morskim rywalizowało 11 drużyn strażackich. Okazją do sprawdzenia swojej kondycji i umiejętności były Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.  czytaj więcej »
Sołecki Dzień Dziecka
Zapraszamy wszystkie dzieci z Kukinki i okolic do udziału Sołeckim Dniu Dziecka w niedzielę, 25 czerwca, o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej w Kukince     czytaj więcej »
ZAWODY SPORTOWO - POŻARNICZE
Już dziś zapraszamy na "Zawody Sportowo - Pożarnicze Drużyn OSP"  które odbędą się 17 czerwca br. (sobota) o godz. 14.00 na boisku sportowym przy ul. Woj. Polskiego 24b w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Seniorzy opanowali Ustronie Morskie
W tym roku gospodarzem IV Senioriady „Spotkań Klubów Seniora Powiatu Kołobrzeskiego” była gmina Ustronie Morskie. czytaj więcej »
Dzień Dziecka w Kukini
Zapraszamy wszystkie dzieci z Kukini i okolic do udziału w obchodach Dnia Dziecka w sobotę, 10 czerwca, o godz. 13.00 na placu przy remizie strażackiej w Kukini.   czytaj więcej »
Dzień Dziecka w GOK - u
W tym roku Dzień Dziecka upływał pod hasłem –„ dzieci – dzieciom”. Dziecięce grupy teatralne działające przy GOK Ustronie Morskie zaprezentowały swoim rówieśnikom spektakle przez siebie przygotowane   czytaj więcej »
Konkurs Kwiatowy 2017
Sołectwo Ustronie Morskie ogłasza Konkurs Kwiatowy dla mieszkańców Sołectwa Ustronie Morskie. czytaj więcej »
Wyniki konkursu plastycznego - Opole 2017
W miniony weekend wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Turystyki, które odbyły się pod hasłem "W Stronę Słońca" na opolskim rynku.  czytaj więcej »
Sztuka łączy
2017-05-31 Sztuka łączy
W ubiegłym tygodniu z wizytą w Republice Czeskiej przebywała art. plast. Dorota Waligóra instruktorka Ustrońskiego GOK-u. czytaj więcej »
Dzień Działacza Kultury
29 maja obchodzimy Dzień Działacza Kultury. Serdeczne życzenia wszystkim animatorom kultury w gminie Ustronie Morskie składa wójt - Jerzy Kołakowski.   czytaj więcej »
Turniej gier w Rusowie
27 maja świetlica Melmak w Rusowie, wypełniła się licznie przybyłymi miłośnikami gier planszowych i rekreacyjnych. Turniej gier zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Sympatyków Gier 2K6 czytaj więcej »
IV Senioriada w Ustroniu Morskim
Zapraszamy wszystkich na IV Spotkania Klubów Seniora Powiatu Kołobrzeskiego. Impreza rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godz. 13.00 kolorową paradą przez ulice Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Wynik przetargu
2017-05-23 Wynik przetargu
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim informuje o wyniku przetargu przeprowadzonego w dniu 23 maja 2017 r. czytaj więcej »
Tradycje rybołówstwa w Gminie Ustronie Morskie
Goście odwiedzający w Noc Muzeów Gminny Ośrodek Kultury mogli przeżyć piracką przygodę, zobaczyć wystawę fotograficzną „Ludzie Morza” oraz filmy o tematyce rybackiej. czytaj więcej »
Turniej gier planszowych i rekreacyjnych
Zapraszamy do udziału w Turnieju gier planszowych i rekreacyjnych w świetlicy Melmak w Rusowie, który odbędzie się 27 maja (sobota) start 11.00  czytaj więcej »
Wernisaż wystawy poplenerowej warsztatów malarskich
11 maja w galerii GOK miał miejsce wernisaż wystawy poplenerowej warsztatów malarskich, które prowadzone były w Pensjonacie Kaszubianka czytaj więcej »
Tradycje rybołówstwa w Gminie Ustronie Morskie
Zapraszamy na "Noc Muzeów", która odbędzie się 19 maja (piątek) o godz. 18.30 w GOK. Hasłem tegorocznej edycji są "Tradycje rybołówstwa w Gminie Ustronie Morskie". czytaj więcej »
"Zołza" w teatrze
Teatr GO-Q zaprasza 27 maja (sobota) o godz 19.00 na przedstawienie teatralne "Zołza", które odbędzie się w sali widowiskowej GOK   czytaj więcej »
IV turniej tenisa stołowego "O puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie" rozstrzygnięty
Rozstrzygnięto IV turniej tenisa stołowego "O Puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie", który odbył się 6 maja w świetlicy wiejskiej w Kukini czytaj więcej »
Ustny przetarg nieograniczony
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na oddanie w dzierżawę toalety publicznej.        czytaj więcej »
Wyróżnienie dla teatrów GOK!
Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniach przyznanych teatrom GOK na Powiatowym Przeglądzie Teatrów Amatorskich Kołobrzeg 2017 czytaj więcej »
Wernisaż wystawy poplenerowej
Zapraszamy do udziału w wernisażu wystawy poplenerowej warsztatów malarskich, który odędzie się 11 maja (czwartek) o godz. 17.00 w galerii GOK czytaj więcej »
Od latarni do latarni po raz 5.
6 maja na ulicach Ustronia Morskiego gościliśmy uczestników Kołobrzeskiego Maratonu od latarni do latarni, z Kołobrzegu do Gąsek  czytaj więcej »
XXI Regionalny Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej
29 kwietnia w holu Regionalnego Centrtum Kultury w Kołobrzegu został rozstrzygnięty XXI Regionalny Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej. czytaj więcej »
Majówkowe warsztaty fotograficzne
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych na majówkowych warsztatach fotograficznych na ustrońskich plażach  czytaj więcej »
Turniej piłkarski pamięci Mariana Molcana
W niedzielę, 30 kwietnia na boisku sportowym w Ustroniu Morskim, po raz czternasty rozegrano turniej poświęcony pamięci Mariana Molcana.    czytaj więcej »
Być Kobietą
2017-04-28 Być Kobietą
Zapraszamy na spektakl teatralny „Być Kobietą” w wykonaniu teatru GO-Q. Już 1 maja (poniedziałek) o godzinie 19:00 w sali widowiskowej GOK w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Przed nami dłuuugi weekend majowy!
Wójt Gminy Ustronie Morskie – Jerzy Kołakowski serdecznie zaprasza na cykl imprez organizowanych w ramach obchodów DNI USTRONIA MORSKIEGO.   czytaj więcej »
Jubileusz X - lecia PTN "Nasi Twórcy"
Po raz kolejny swoje święto mieli utalentowani twórcy z gminy Ustronie Morskie. Rozstrzygnięto X edycję Przeglądu „Nasi Twórcy”.
Konkurs ma swoją wieloletnią tradycję. czytaj więcej »
Życzenia Wielkanocne
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Gminny Ośrodek Kultury
w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Wyróżnienie dla "Złotej Rybki"
W dniu 8 kwietnia zespół "Złota Rybka" otrzymał WYRÓŻNIENIE w X Wielkanocnych Spotkaniach z Folklorem w Łobzie. W konkursie uczestniczyły 33 zespoły ludowe. czytaj więcej »
Za niezwykłą przyjaźń i energię
Wielka Orkiestra Świętecznej Pomocy dziękuje za pomoc i wsparcie wszystkim mieszkańcom Ustronia Morskiego. Wspólnie zagraliśmy na medal!  czytaj więcej »
Specjalne nagrody!!!
Informujemy, że organizatorzy 5 Kołobrzeskiego Maratonu wręczą uczestnikom biegu 3 dodatkowe puchary czytaj więcej »
KOLEJNY SUKCES PLASTYKÓW GOK
Miła wiadomość dotarła do Gminnego Ośrodka Kultury od organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu
Plastycznego "MOJE ANIOŁY".
  czytaj więcej »
"Nasi Twórcy" wystawa jubileuszowa
Zapraszamy do udziału w X - jubileuszowej edycji Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej "Nasi Twórcy". Przegląd odbędzie się 20 kwietnia o godz. 17.30 galerii GOK czytaj więcej »
Wystawa rekwizytów teatralnych
Zapraszamy do obejrzenia wystawy rekwizytów teatralnych autorstwa Barbary Sroki. Ekspozycja dostępna jest w galerii GOK.  czytaj więcej »
Międzynarodowy Dzień Teatru - niedziela
Drugi dzień spotkań teatralnych przyjaciół w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru 2017 w GOK Ustronie Morskie obfitował w spektakle adresowane do widza dojrzałego. czytaj więcej »
40 lat pracy teatralnej
Międzynarodowy Dzień Teatru w Ustroniu Morskim obchodzony był w tym roku przez dwa dni: 25.03 - teatr dla dzieci i 26.03 - teatr dla dorosłych. Była to prawdziwa uczta teatralna.   czytaj więcej »
Międzynarodowy Dzień Teatru - sobota
Pierwszym spektaklem prezentowanym w tym dniu była „Bajeczka o małpeczce” Zofii Wójcik w reżyserii i scenografii Barbary Sroki w wykonaniu najmłodszej grupy teatralnej pracującej w GOK Ustronie Morskie. czytaj więcej »
KOLOROWA WYSTAWA
2017-03-20 KOLOROWA WYSTAWA
Dzisiaj Pierwszy Dzień Wiosny - za oknami szaro i buro, a na ścianach Gminnego Ośrodka Kultury baraszkują KOTY W KROPKI I PIESKI W PASKI. 
  czytaj więcej »
Stary wrak
2017-03-16 Stary wrak
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych podczas warsztatów fotograficznych GOK na plaży w Bagiczu czytaj więcej »
Międzynarodowy Dzień Teatru
Zapraszamy wszsystkich do wzięcia udziału w obchodach Międzynarodowego Dnia Teatru, które odbędą się w dniach 25 i 26 marca w sali widowiskowej GOK w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
„Pomoc nasza dla Tobiasza”
Dokładnie 36.340,00 zł - to kwota jaką udało się uzbierać podczas sobotniego koncertu charytatywnego dedykowanego Tobiaszowi Sarabanowi.  czytaj więcej »
Zawody strzeleckie
Zapraszamy do udziału w zawodach strzeleckich o puchar Prezesa koła LOK z okazji 72 rocznicy wyzwolenia Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Dzień kobiet 2017
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składa Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
DOBRE ANIOŁY w Ustroniu Morskim
Dzięki młodym artystom i Pani Dorocie Waligórze instruktorce pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury przyfrunęły do Ustronia Morskiego Dobre Anioły.  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne GOK
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych podczas warsztatów fotograficznych.  czytaj więcej »
Kulinarne ferie w GOK - u
W dniu dzisiejszym w GOK - u odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez Beatę Mieczkowską - Miśtak - "Laboratorium Pomysłów" z Kołobrzegu.  czytaj więcej »
KARTKA NASZA DLA TOBIASZA
Pracownia Plastyczna GOK -u zaprasza wszystkich Państwa do przyłączenia się do akcji malowania kartek pocztowych dla Tobiasza.  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne GOK
Prezentujemy zdjęcia powstałe podczas warsztatów fotograficznych w okolicach ujścia rzeczki Czerwonej. Feryjne warsztaty fotograficzne w tym tygodniu od pn. do czw. w godz. 10.00 - 12.00. Zapraszamy. czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne GOK
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych podczas warsztatów fotograficznych na ustrońskich plażach   czytaj więcej »
Pomoc Nasza dla Tobiasza
Wesprzyj naszą akcję "Pomoc Nasza Dla Tobiasza" i przyjdź na koncert romansów rosyjskich i cygańskich w wykonaniu Aleksandra Szczupaka. czytaj więcej »
Zabawa karnawałowa w Rusowie
Uśmiech, radość i zabawa towarzyszyły najmłodszym uczestnikom balu karnawałowego, który odbył się w sobotę 18 lutego w Rusowie.  czytaj więcej »
Karnawałowy Bal Seniora
Miła atmosfera i wspaniała zabawa towarzyszyła wszystkim na dorocznym karnawałowym Balu Seniora, który odbył się w piątek 17 lutego w remizie OSP w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
"Kruszynka" w Tychowie
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia "Kruszynka", które teatr GOK - u zaprezentował w sobotę 18 lutego Tychowskiej publiczności. czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne o świcie
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych o świcie podczas warsztatów fotograficznych w okolicach Ustronia Morskiego  czytaj więcej »
Kulinarne ferie w GOK - u
W dniu dzisiejszym w GOK - u odbyły się warsztaty kulinarne. Młodzi adepci sztuki kulinarnej z radością i wielką ochotą przygotowywali zdrowe słodkie potrawy. czytaj więcej »
Fotograficzne ferie z GOK - iem
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych podczas warsztatów fotograficznych na ustrońskich plażach   czytaj więcej »
Fotograficzne ferie z GOK - iem
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych podczas warsztatów fotograficznych na ustrońskich plażach  czytaj więcej »
Zabawa karnawałowa w Rusowie
Zapraszamy wszystkie dzieci z Rusowa i okolic na zabawę karnawałową, która odbędzie się 18 lutego o godz. 15.00 w świetlicy "Melmak" w Rusowie  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne w Rusowie
W zimowej scenerii w parku podworskim w Rusowie miał miejsce kolejny plener w ramach warsztatów fotograficznych GOK. Zapraszamy do obejrzenia powstałych fotografii. czytaj więcej »
Bal karnawałowy w Kukini
Były wróżki, królewny, czarownice, piraci … i wielu innych bohaterów bajek. Przebierańcy chętnie uczestniczyli w wesołych tańcach, zabawach oraz konkursach z nagrodami.   czytaj więcej »
Ferie zimowe 2017 – terminy, atrakcje, informacje
Zajęcia plastyczne, teatralne, sportowe, warsztaty kulinarne – to tylko niektóre propozycje przygotowane przez organizatorów ferii zimowych w gminie Ustronie Morskie czytaj więcej »
Ferie zimowe w Rusowie
Zapraszamy do udziału oraz zapoznania się z programem ferii zimowych w Rusowie.  czytaj więcej »
Jacek Dehnel w Ustroniu Morskim
W dniu dzisiejszym w sali widowiskowej GOK odbyło się spotkanie autorskie z cyklu "Stacja Nowa Książka", którego gościem był prozaik, poeta i tłumacz - Jacek Dehnel. czytaj więcej »
Zabawa WALENTYNKOWA w Kukini
Sołectwo Kukinia zaprasza na zabawę walentynkową, która odbędzie się w sobotę 11 lutego br. o godz. 20.00 w świetlicy w Kukini.   czytaj więcej »
Koncert Noworoczny
W minioną niedzielę w kościele parafialnym pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Morskim odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej MORKA.   czytaj więcej »
"Dziewczynki z zabawkami"
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu, który odbył się  27 stycznia na deskach sceny GOK - u. Grupa Teatralna Banda z GOK w Tychowie zaprezentowała przedstawienie "Dziewczynki z zabawkami" w reżyserii Beaty Bekisz.   czytaj więcej »
Koncert zespołów muzycznych
Gromkie brawa, liczne bisy - tak publiczność zgromadzona w sali widowiskowej nagrodziła występy podopiecznych GOK. czytaj więcej »
Zabawa karnawałowa w Kukini
Zapraszamy dzieci z Kukini i okolic na zabawę karnawałową, która odbędzie się w sobotę 4 lutego o godz. 16.00 w świetlicy w Kukini. W programie imprezy gry, konkursy, animacje i inne atrakcje.  czytaj więcej »
Koncert Noworoczny Strażackiej Orkiestry Dętej „Morka”
29 stycznia (niedziela) 2017r , o godz. 17:45, odbędzie się Koncert Noworoczny Strażackiej Orkiestry Dętej „Morka” w Kościele Parafialnym w Ustroniu Morskim.   czytaj więcej »
"Dziewczynki z zabawkami"
Zapraszamy na spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej Banda z GOK w Tychowie w reżyserii Beaty Bekisz. Przedstawienie odbędzie się 27 stycznia o godz. 11.45 w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny. czytaj więcej »
"Stacja nowa książka": Jacek Dehnel i Philip Larkin
GOK zaprasza na spotkanie z Jackiem Dehnelem, który dokonał przekładu książki "Zimowe Królestwo" Philipa Larkina. Spotkanie odbędzie się w środę, 1 lutego o godz. 11.00 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
Najładniej udekorowana posesja
Podczas 25 Finału WOŚP miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu dekoracyjnego zorganizowanego przez Sołectwo Ustronie Morskie.   czytaj więcej »
Koncert
2017-01-18 Koncert
Podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim zapraszają na koncert, który odbędzie się w niedzielę 22 stycznia o godzinie 18:30 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
Finał WOŚP
2017-01-16 Finał WOŚP
Dwudziesty piąty raz w Polsce, a szesnasty w gminie Ustronie Morskie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebraliśmy 27.052,81 zł. czytaj więcej »
15 stycznia zagramy najgłośniej !
Przed nami jubileuszowy 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ustroniu Morskim zagramy najgłośniej jak potrafimy.  czytaj więcej »
Poetycki Wieczór Wspomnień
Śp.p. Basia Sobczyk–Ruchniewicz, artystka i dusza-człowiek, miała wielu przyjaciół, też wśród osób twórczych z Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Zobacz czym wspieramy WOŚP
Zobacz jakie przedmioty zostały przeznaczone na wsparcie tegorocznej edycji WOŚP w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Powitanie Nowego Roku
Wójt Gminy Ustronie Morskie Jerzy Kołakowski zaprasza na powitanie Nowego 2017 Roku.Impreza odbędzie się na placu przy Urzędzie Gminy, ul. Rolna 2.  czytaj więcej »
Życzenia Świąteczne
Najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt składa Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Wigilia Emerytów
Okres przedświąteczny to czas wielu spotkań wigilijnych. Swoje spotkanie opłatkowe mieli również członkowie ustrońskiego Koła Emerytów i Rencistów.     czytaj więcej »
Poetycki Wieczór Wspomnień
GOK zaprasza na Poetycki Wieczór Wspomnień poświęcony Śp. Barbarze Sobczyk - Ruchniewicz. Spotkanie odbędzie się 6 stycznia 2017 roku o godz. 18.30 w sali widowiskowej GOK przy ul. Nadbrzeżnej 20. czytaj więcej »
MIKOŁAJOWE ODWIEDZINY
Na zaproszenie dzieci z pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury do Ustronia Morskiego zawitała liczna delegacja Mikołajów z Bieguna Północnego.  czytaj więcej »
LOKOMOTYWA Pana Tuwima
Na peron Gminnego Ośrodka Kultury wjechała sapiąc i dysząc LOKOMOTYWA Pana Tuwima.  czytaj więcej »
Ostatnie pożegnanie
W sobotę, 3 grudnia mieszkańcy gminy Ustronie Morskie pożegnali Barbarę Sobczyk – Ruchniewicz – wieloletnią dyrektorkę szkoły w Ustroniu Morskim, pedagog, wybitną malarkę.     czytaj więcej »
GO-Q w Mieścisku
Grupa teatralna działająca przy GOK w Ustroniu Morskim odwiedziła zaprzyjaźnioną gminę Mieścisko. czytaj więcej »
Mikołajki 2016
2016-12-05 Mikołajki 2016
Samych wymarzonych prezentów mikołajkowych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Srebrne Miasto - Olkusz 2016
W miniony weekend w małopolskiej Galerii Sztuki Współczesnej - Biurze Wystaw Artystycznych w Olkuszu, odbył się wernisaż wystawy poplenerowej XII Międzynarodowego Pleneru Malarskiego - SREBRNE MIASTO - Olkusz 2016.  czytaj więcej »
Będziemy pamiętać
We wtorek, 29 listopada 2016 r. zmarła Pani Barbara Sobczyk – Ruchniewicz – wieloletnia dyrektorka szkoły w Ustroniu Morskim, pedagog, wybitna malarka i laureatka prestiżowych nagród i wyróżnień.      czytaj więcej »
Wigilia z tradycją
Burmistrz Gościna – Marian Sieradzki oraz Wójt Gminy Ustronie Morskie - Jerzy Kołakowski, serdecznie zapraszają mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w imprezie pn. „Wigilia z tradycją”.   czytaj więcej »
Jubileusz Alfreda Aszkiełowicza
21 listopada 2016 r. w zaprzyjażnionym z Ustrońskim GOK-iem - Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży odbył się uroczysty wernisaż prac Alfreda Aszkiełowicza  czytaj więcej »
Warsztaty filmu animowanego
Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty filmu animowanego, które odbędą się 26 i 27 listopada. Warsztaty prowadził będzie Dariusz Pietrzak, znany rysownik i karykaturzysta. czytaj więcej »
Lekcja języka poetyckiego w GOK - u
W spotkaniu wzięła udział ustrońska młodzież gimnazjalna, która z zainteresowaniem wysłuchała prezentacji przedstawionej przez Bronkę
Nowicką.  czytaj więcej »
WOŚP wolontariat
Chcesz nam pomóc w czasie 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zgłoś się do Sztabu w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim i zostań Wolontariuszem!   czytaj więcej »
Świąteczne warsztaty rękodzieła
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w świątecznych warsztatach rękodzieła dla dorosłych. Warsztaty rozpoczynają się od 30 listopada i odbywać się będą w każdą środę o godz. 17.00 w GOK - u. czytaj więcej »
Konkurs świąteczny
 Sołectwo Ustronie Morskie ogłasza konkurs świąteczny na najładniej udekorowaną posesję w sołectwie Ustronie Morskie. Zgłoszenia do dnia 4 grudnia 2016 r.   czytaj więcej »
Święto Niepodległości w szkole
10 listopada w ZS w Ustroniu Morskim odbył się uroczysty apel z okazji obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę. W trakcie apelu rozstrzygnięto konkurs „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”.  czytaj więcej »
Wizyta studentów
W ramach podpisanych porozumień Gminy Ustronie Morskie z uczelniami wyższymi w zakresie m.in. organizacji badań naukowych na farmie fotowoltaicznej, miała miejsce kolejna wizyta studentów.  czytaj więcej »
ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
Zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach 98. rocznicy odzyskania niepodległości.  czytaj więcej »
Zawody Strzeleckie
Zapraszamy do wzięcia udziału w Zawodach Strzeleckich o Puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie z okazji Święta Niepodległości, które odbędą się 11 listopada o godz. 13.00, w strzelnicy OLR „Klimczok”. czytaj więcej »
TVP Kultura w Ustroniu Morskim
Ustrońska plaża stała się inspiracją do nakręcenia kolejnego odcinka programu „Chuligan literacki” emitowanego na antenie TVP Kultura.   czytaj więcej »
Bronka Nowicka w GOK-u
Serdecznie zapraszamy  na spotkanie z Bronką Nowicką, autorką książki "Nakarmić kamień" z tegoroczną Nagrodą Nike. Jest to wyróżnienie za najlepszą książkę roku. czytaj więcej »
Sensoplastyka
2016-10-11 Sensoplastyka
Zdjęcia z pierwszych zajęć Sensoplastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim. Dzieci tworzyły pachnące masy, mazie i błota...  czytaj więcej »
Jesienny sztorm nad morzem
W ostatnich dniach turyści i mieszkańcy Ustronia Morskiego mieli możliwość podzwiania widoku sztormującego morza. 

      czytaj więcej »
„Zawsze wierni Ojczyźnie”
W sobotę, 24 września Jubileusz 35 lecia obchodziło Koło nr 20 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego im. Ziemi Kołobrzeskiej z Ustronia Morskiego.   czytaj więcej »
GRH "Nałęcz" w Ustroniu Morskim
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pobytu grupy rekonstrukcyjnej GRH "Nałęcz" z Trzebiatowa, która uświetniła jubileusz XXXV - lecia Koła nr 20 im. Ziemi Kołobrzeskiej ZZWP w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Warsztaty GOK
2016-09-21 Warsztaty GOK
Zapraszamy wszystkich zainteresoeanych do aktywnego udziału w warsztatach przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Sensoplastyka
2016-09-20 Sensoplastyka
 Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców z najmłodszymi pociechami na zajęcia z plastyki sensorycznej.  czytaj więcej »
Seniorzy w ogrodach
Członkowie ustrońskiego Koła Emerytów i Rencistów w ramach realizacji nagrody zdobytej na III Senioriadzie w Dygowie zwiedzali Ogrody Spectabilis. czytaj więcej »
Partnerska wizyta w Stroniu
W dniach 15-17 września, wójt Ustronia Morskiego – Jerzy Kołakowski wraz z Sekretarzem Tomaszem Grobla i dyrektorem ustrońskiego domu kultury Kamilem Lepa wzięli udział w wizycie studyjnej do Stronia Śląskiego. czytaj więcej »
Gwieździsty Rajd Rowerowy
Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich do aktywnego wypoczynku, i udziału w „V Gwieździstym Rajdzie Rowerowym  "O Puchar Bałtyku 2016".  czytaj więcej »
Wernisaż poplenerowy
Ponad 50 prac autorstwa uczniów z Zespołu Szkół im. Władysława Hasiora w Koszalinie można było obejrzeć podczas wernisażu zorganizowanego w galerii i ogrodzie GOK.   czytaj więcej »
ŻOŁNIERSKI PIKNIK RODZINNY
Organizatorzy Żołnierskiego Pikniku Rodzinnego zapraszają na niezapomnianą przygodę z historią. czytaj więcej »
Spotkanie seniorów
Członkowie ustrońskiego Koła Emerytów i Rencistów spotkali się na wspólnej biesiadzie przy ognisku.  czytaj więcej »
Podziękowania dla Edwarda Maltazara
W wieku 66 lat przeszedł na emeryturę – Edward Maltazar. Dziś, w sali narad urzędu gminy, serdeczne gratulacje z okazji przejścia na emeryturę złożył mu wójt gminy Jerzy Kołakowski. czytaj więcej »
Serdecznie zapraszamy na wernisaż!
Do Ustronia Morskiego zawitali uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych z Koszalina, młodzi artyści przebywają w naszej pięknej gminie na plenerze malarskim, efekty można będzie oglądać już 9 września. czytaj więcej »
Święto rolników w Ustroniu Morskim
W minioną sobotę, 03 września odbyły się w Ustroniu Morskim dożynki gminne.  czytaj więcej »
Warsztaty fotograficzne GOK
Wszystkich chętnych do udziału w warsztatach fotograficznych zapraszamy do GOK - u lub kontakt tel. 663 276 634.Wszystkich chętnych do udziału w warsztatach GOK prosimy o kontakt tel. 663 276 634. czytaj więcej »
Dożynki Gminne 2016
Zapraszamy Państwa na tegoroczne Dożynki Gminne, które odędą się w sobotę 3 września na stadionie w Ustroniu Morskim przy ul. Wojska Polskiego oraz do zapoznania się z programem imprezy.  czytaj więcej »
„SREBRNE MIASTO” - Olkusz 2016
W Olkuszu zakończył się właśnie, trwający od 8-go sierpnia XII Międzynarodowy Plener Malarski „SREBRNE MIASTO” OLKUSZ 2016. Inicjatorem pleneru jest dyrektor BWA Stanisław Stach. czytaj więcej »
Koncert "Bajm"
2016-08-17 Koncert "Bajm"
W niedzielę 14 sierpnia w Sky-Parku w Kukince odbył się koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Licznie przybyła publiczność miała okazję zobaczyć spektakularny występ gwiazdy na żywo czytaj więcej »
XVI Rajd rowerowo - pieszy
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników przyrody na rajd rowerowo-pieszy do najstarszego dębu w Polsce „Błękitnym szlakiem turystycznym” przebiegającym przez teren gminy Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
Michał Szpak "na żywo"
W czwartkowy wieczór w ustrońskim amfiteatrze mieliśmy okazję posłuchać koncertu Michała Szpaka z zespołem.  czytaj więcej »
"Smerfne przygody" w amfiteatrze
Wczoraj w ustrońskim amfiteatrze widzowie wzięli udział w "Smerfnych przygodach", na które zaprosił teatr dla dzieci "Blaszany Bembenek".  czytaj więcej »
Wyróżnienie dla Złotej Rybki
30 lipca 2016r. odbył się XVI Przegląd Zespołów Ludowych  - Tychowo na Ludowo. W imprezie gminę Ustronie Morskie reprezentował zespół działający przy GOK – Złota Rybka.  czytaj więcej »
Arbuzobranie
2016-08-04 Arbuzobranie
Pod takim hasłem odbył się XVI Piknik Rodziny w Sianożętach.  czytaj więcej »
Piknik Rodzinny w Sianożętach
Zapraszamy Państwa na Piknik Rodzinny w Sianoętach. Impreza odbędzie się 3 sierpnia w środę o godz 17.00 na placu przy kapliczce w Sianożętach. czytaj więcej »
Niedzielny wieczór w amfiteatrze
W niedzielny wieczór 24 lipca wystąpił dla Państwa w ustrońskim amfiteatrze zespół Avans Blues. Dużą dawkę rock & bluesa poprzedził teatrzyk kukiełkowy "Bajka o rybaku i złotej rybce". czytaj więcej »
AreMare już za nami
Dobiegł końca V Festiwal Rękodzieła Arte Mare. Kolorowe stoiska, animacje dla dzieci, teatrzyki, warsztaty – gwar i kolor! W ostatnim dniu wystąpił dla dzieci teatrzyk Art-Re z Krakowa.
  czytaj więcej »
ArteMare dzień czwarty
Czwarty dzień trwania Festiwalu Rękodzieła ArteMare już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzeń dnia.   czytaj więcej »
Festiwal ArteMare trwa
Minął już kolejny, trzeci dzień trwania Festiwalu Rękodzieła ArteMare. Pomiędzy stoiskami z kolorowymi wyrobami rekodzieła przemieszczają się turyści poszukujacy oryginalnych pamiątek z wakacji.  czytaj więcej »
Avans Blues koncert
Zapraszamy do udziału w koncercie grupy Avans Blues. W repertuarze grupy znajdują się standardy światowej muzyki bluesowej i rockowej w ciekawych aranżacjach, jak również własne kompozycje. czytaj więcej »
ArteMare dzień drugi
Na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim czekają na Państwa artyści prezentujący na straganach swoje wyroby. Zapraszamy do odwiedzenia festiwalu i wzięcia udziału w warsztatach. czytaj więcej »
ArteMare wystartowało
Dzisiaj o godz. 14.00 nastąpiło oficjalnie otwarcie V Festiwalu Rękodzieła Arte Mare. Zapraszamy do odwiedzenia kolorowych stoisk z rękodziełem wystawców z całego kraju. czytaj więcej »
Festyn rodzinny w Rusowie
W sobotę, 16 lipca w Rusowie odbył się Festyn Rodzinny. GOK wraz z Sołectwem Rusowo przygotowali wspólnie dla wszystkich uczestników festynu mnóstwo atrakcji.  czytaj więcej »
V Festiwal Rękodzieła ARTE MARE
Tegoroczny Festiwal trwać będzie od 18 do 24 lipca. Jak w poprzednich edycjach na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim będą prezentowane kolorowe stoiska wystawców z całego kraju.  czytaj więcej »
XIII MORKA - wernisaż
W czwartkowy wieczór, 7 lipca w ustrońskim amfiteatrze odbył się wernisaż wystawy prac powstałych podczas XIII Spotkań z Satyrą i Karykaturą "MORKA". czytaj więcej »
OGÓLNOPOLSKI SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNYM
Kolejny ogólnopolski sukces podopiecznych pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
XIII "Morka" wernisaż
Zapraszamy do obejrzenia prac powstałych podczas XIII Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka". Wernisaż wystawy odbędzie się 7 lipca w czwartek o godz. 19.00 w ustrońskim amfiteatrze. czytaj więcej »
Sezon wakacyjny rozpoczęty!
W dniu wczorajszym nad ustrońską plażą załopotała ”Błękitna Flaga” już po raz 10. Tym samym nastąpiło otwarcie sezonu turystycznego w gminie Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
XIII "Morka" wystartowała
W sobotę, 2 lipca na scenie ustrońskiego amfiteatru nastąpiło uroczyste otwarcie XIII Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka".  czytaj więcej »
Z gór nad morze
2016-06-29 Z gór nad morze
Od kilku dni w Ustroniu Morskim wypoczywają uczniowie Szkolnego Zespołu Pieśni i Tańca "Polany” z Kościeliska. Zespół jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. czytaj więcej »
Festyn edukacyjny na plaży
Zapraszamy na Festyn edukacyjny na plaży, który odbędzie się 4 lipca w sobotę o godz. 12.00 przy zejściu na plażę nr.7 przy ul. Nadbrzeżnej. W programie m. in. wręczenie certyfikatu błękitnej flagi. czytaj więcej »
Flou pierwszy na podium!
Zespół taneczny Flou działający przy GOK zajął 1 miejsce w zawodach tanecznych w Amsterdamie. Serdecznie gratulujemy.   czytaj więcej »
Spotkania Orkiestr Dętych
 W strugach deszczu odbyły się III Ustrońskie Spotkania Orkiestr Dętych. czytaj więcej »
Festyn rodzinny w Rusowie
Zapraszamy na Piknik Rodzinny do Rusowa. Impreza odbędzie się 2 lipca w sobotę o godz. 17.00 na placu za świetlicą "Melmak". W programie przewidziano liczne atrakcje. czytaj więcej »
Odbyli podróż w przeszłość
Wernisaż wystawy 3D „Podróż w przeszłość” zakończył realizację projektu przeprowadzonego przez GOK w Ustroniu Morskim w ramach Programu Patriotyzm Jutra.   czytaj więcej »
III Ustrońskie Spotkania Orkiestr Dętych
Już 25 czerwca zapraszamy do udziału w III Ustrońskich Spotkaniach Orkiestr Dętych. Rozpoczniemy o godz. 18.30 przemarszem spod kościoła ul.Bolesława Chrobrego do amfiteatru. czytaj więcej »
Wiosna w ekoparku
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć powstałych podczas pleneru fotograficznego w ekoparku.  czytaj więcej »
"Jantar" trzeci na podium!
Działająca przy GOK - u grupa taneczna "Jantar" zajęła 3 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Zachodniopomorskiego w tańcu nowoczesnym w kategorii do lat 11 Mini Formacje Disco Dance. czytaj więcej »
Dzień Dziecka w Rusowie
Tym razem na sportowo upłynął zorganizowany przez GOK oraz Sołectwo Rusowo Dzień Dziecka na placu przy świetlicy MELMAK w Rusowie.    czytaj więcej »
Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej w Kołobrzegu
W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się wernisaż XX Regionalnego Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej.   czytaj więcej »
XIII Spotkania z Satyrą i Karykaturą "Morka"
Oficjalne otwarcie XIII już Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka" nastąpi 2 lipca (sobota) o godz. 19.00 w ustrońskim amfiteatrze. Uświetni je koncert kameralnej orkiestry akordeonowej Arti Sentemo.  czytaj więcej »
Wystawa "Podróż w przeszłość" 3D
Zapraszamy do odbycia podróży w przeszłość z GOK - iem. Wernisaż wystawy odbędzie się 23 czerwca (czwartek) o godz. 17.00.         czytaj więcej »
Kalendarz imprez letnich
Zapraszamy do zapoznania siez tegorocznym kalendarzem imprez letnich. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.  czytaj więcej »
III Senioriada
2016-06-13 III Senioriada
 W tym roku w Dygowie odbyła się III Senioriada, czyli plenerowa impreza dla klubów seniora, nastawiona na integrację, prezentację osiągnięć i wszechstronną aktywność. czytaj więcej »
Konstruują wehikuł czasu
W ramach projektu „Podróż w czasie – wystawa 3D” odbyło się szereg spotkań ustrońskiej młodzieży i pasjonatów historii.    czytaj więcej »
"Nasi Twórcy" 2016
Po raz kolejny swoje święto mieli utalentowani twórcy z gminy Ustronie Morskie. Rozstrzygnięto IX edycję Przeglądu „Nasi Twórcy”. Konkurs ma swoją wieloletnią tradycję.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka w Rusowie
Zapraszamy do udziału w obchodach Dnia Dziecka w Rusowie. Impreza odbędzie się 18 czerwca (sobota) o godz. 16.00 w świetlicy Melmak w Rusowie.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka w Kukini
W sobotę odbył się Dzień Dziecka dla dzieci z Sołectw Kukinka i Kukinia. Dla dzieci Przygotowaliśmy mnóstwo dobrej zabawy - animacje, gry oraz konkursy. czytaj więcej »
Teatr na Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka GOK zaprosił uczniów Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim na spektakl "Kruszynka" Izabeli Degórskiej w wykonaniu grupy teatralnej "Złota Rybka". czytaj więcej »
Dzień Działacza Kultury
Zapraszamy do zapoznania się z treścia listu przesłanego do GOK - u z okazji Dnia Działacza Kultury przez panią Senator RP Grażynę Annę Sztark  czytaj więcej »
Ustronie Morskie o świcie
Zapraszamy do obejrzenia prac powstałych w czasie trwania wiosennego pleneru fotograficznego GOK na plażach Ustronia Morskiego.  czytaj więcej »
I Spotkania Artystyczne Seniorów
Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim zaproponował zorganizowanie cyklicznych spotkań artystycznych seniorów pod hasłem – „Pora na seniora” czytaj więcej »
Coolturiada
2016-05-30 Coolturiada
Za nami kolejna Letnia Coolturiada. Podsumowaliśmy pół roku działalności we wszystkich sekcjach. Publiczność zaproszona na święto kultury nie kryła zachwytu i nie szczędziła braw.  czytaj więcej »
Sztormowe warsztaty fotograficzne GOK
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć powstałych podczas pleneru fotograficznego na plażach Ustronia Morskiego czytaj więcej »
Pora na seniora
2016-05-23 Pora na seniora
Zapraszamy na I Spotkania Artystyczne Seniorów "Pora na seniora", które odbędą się 29 maja w GOK - u. W spotkaniach zaprezentują się grupy teatralne seniorów z Rymania, Legionowa i Ustronia Morskiego.   czytaj więcej »
Dla dzieci z sołectw Kukinia i Kukinka
Zapraszamy dzieci z sołectw Kukinka i Kukinia na obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 4 czerwca, o godz. 16.00 na placu przed OSP Kukinia. W programie animacje, konkursy oraz gry i zabawy.  czytaj więcej »
Noc Muzeów 2016 - relacja
W piątkowy wieczór mieszkańcy oraz turyści gminy Ustronie Morskie wzięli udział w zorganizowanej w Gminnym Ośrodku Kultury „Nocy Muzeów”. Tegoroczna impreza odbyła się w klimacie lotniska w Bagiczu.        czytaj więcej »
Noc Muzeów w lotniskowym klimacie
GOK w Ustroniu Morskim po raz kolejny włącza się do akcji Europejskiej Nocy Muzeów. Impreza odbędzie się 13 maja (piątek) o godz. 18.00  czytaj więcej »
Podróż w przeszłość
Zapraszamy młodzież gminy Ustronie Morskie do realizacji projektu „Podróż w przeszłość – wystawa 3D”. Wspólnie stwórzmy wehikuł czasu! czytaj więcej »
Majówka z GOK - iem
Z okazji obchodów Dni Ustronia Morskiego GOK zatroszczył się o program kulturalny imprezy. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim przygotowali dla dzieci i dorosłych mnóstwo atrakcji czytaj więcej »
IX Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej
Zapraszamy do uczestnictwa w IX Przeglądzie Twórczości Nieprofesjonalnej Gminy Ustronie Morskie „Nasi Twórcy”. Termin składania prac upływa z dniem 30 maja.  czytaj więcej »
Teatr GO-Q w Legionowie
Teatr GO-Q postanowił zacząć pokazywać swój dorobek nie tylko w rodzinnym Ustroniu Morskim, ale także na terenie całej Polski.  czytaj więcej »
Turniej tenisa stołowego
Zapraszamy do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie, który odbędzie się 1 maja w Świetlicy Wiejskiej w Kukini. czytaj więcej »
Dni Ustronia Morskiego 2016
Znamy już ramowy program obchodów Dni Ustronia Morskiego. Tradycyjnie cykl imprez związanych ze świętem naszej miejscowości odbędzie się podczas długiego weekendu majowego. Wszystkich serdecznie zapraszamy. czytaj więcej »
GOK z dofinansowaniem
Już w kwietniu ruszy realizacja projektu „Podróż w przeszłość – wystawa 3D”. GOK otrzymał na ten cel dofinansowanie z Muzeum Historii Polski w ramach konkursu „Patriotyzm Jutra”.   czytaj więcej »
Brzmiało akustycznie
Sobotni koncert Sebastiana Riedla zgromadził komplet publiczności w sali widowiskowej GOK. Piękne brzmienie akustycznych gitar i charyzmatyczny głos wokalisty powodowały żywiołowe reakcje widowni. czytaj więcej »
Rock koncert na 3 gitary - brak biletów
Uprzejmie informujemy, że bilety na  koncert zostały wyprzedane czytaj więcej »
Życzenia Wielkanocne
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Gminny Ośrodek Kultury
w Ustroniu Morskim
  czytaj więcej »
Rock koncert na 3 gitary
Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki gitarowej na koncert Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adama "Herbaty" Herbowskiego. Koncert odbędzie się 2 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK.  czytaj więcej »
Pierwszy dzień wiosny w GOK - u
W niedzielny wieczór przywitaliśmy wiosnę organizując Akademię ku jej czci. Licznie przybyła publiczność w iście wiosennych nastrojach obejrzała przygotowany na tę okoliczność program artystyczny. czytaj więcej »
Warsztaty wielkanocne z jajem
W ramach warsztatów plastycznych dzieci mogą wykazać się kreatywnością i własną inwencją twórczą. Tym razem dzieci brały udział w ozdabianiu malunkami wielkiego świątecznego jaja. czytaj więcej »
Wiosenne warsztaty plastyczne
W ramach współpracy z Zespołem Szkół w Ustroniu Morskim, Gminny Ośrodek Kultury odwiedziła klasa 1b z wychowawczynią Anną Szostek. Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych. czytaj więcej »
Pierwszy dzień wiosny
Z przyjemnością zapraszamy Państwa, na "AKADEMIĘ KU CZCI", która odbędzie się 20 - go marca o godz.18.30 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
Światowy Dzień Poezji
21 marca z okazji Światowego Dnia Poezji Stowarzyszenie Kołobrzeskich Poetów we współpracy z Komunikacją Miejską, RCK i Urzędem Miasta proponuje udział w happeningu pt. „Autobus pełen poezji.” czytaj więcej »
Dzień Kobiet z francuską nutą
Wczorajszy wieczór salę widowiskową GOK wypełniły brzmienia najpiękniejszych francuskich piosenek Edith Piaf i Charlesa Aznavoura w wykonaniu solistki Weroniki Ferezy. czytaj więcej »
Dzień Kobiet 2016
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składa Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Dzień Kobiet w Kukini
05 marca w świetlicy w Kukini odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Panie spędziły czas w miłej atmosferze przy poczęstunku i wręczonych kwiatach.   czytaj więcej »
Głosuj na ustroński przebój
Zespół ludowy ZŁOTA RYBKA, działający pod skrzydłami „Pegaza” w Gminnym Ośrodku Kultury, został zakwalifikowany przez Radio Koszalin do radiowej Listy Przebojów Ludowych.   czytaj więcej »
Muzyka dla duszy i dla ciała
Zapraszamy wszystkich miłośników piosenki francuskiej na koncert najpiękniejszych utworów z repertuaru Edith Piaf i Charlesa Aznavoura w wykonaniu Weroniki Ferezy  czytaj więcej »
Plastyka
2016-02-12 Plastyka
W ramach akcji "Ferie na wesoło" w GOK - u odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci, na których najmłodsi tworzyli  "dzieła sztuki" .  czytaj więcej »
Warsztaty kulinarne
Bułki drożdżowe z marmoladą, szaszłyki owocowe i makowe rogaliki były tematem przewodnim warsztatów kulinarnych poprowadzonych przez Laboratorium Pomysłów.   czytaj więcej »
Bal karnawałowy w MELMAK-u
W świetlicy wiejskiej Melamak odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców Rusowa. czytaj więcej »
Mistrzostwa w grze komputerowej MARIO
W GOK - u odbyły się mistrzostwa w grze komputerowej MARIO. Miłośnicy tej kultowej gry platformowej mogli zmierzyć się z przeciwnikami w emocjonującej rozgrywce.  czytaj więcej »
Piracka przygoda w GOK - u
W dniu dzisiejszym na deskach sceny GOK odbyła się zabawa pod hasłem "Piracka przygoda". Dzieci z rodzicami bawiły się wraz z piratami poznając arkana pirackiego zawodu w rytm śpiewanych szant. czytaj więcej »
Bal karnawałowy w Kukini
W piątek, 6 lutego w świetlicy wiejskiej w Kukini odbył się bal karnawałowy dla dzieci zorganizowany przez Sołectwo Kukinia.  czytaj więcej »
Warsztaty plastyczne na wesoło
W ramach akcji "Ferie na wesoło" w GOK - u odbywają się warsztaty plastyczne dla dzieci, na których najmłodsi mogą spróbować swoich sił w tworzeniu małych "dzieł sztuki" czytaj więcej »
"Wilk i zając w GOK - u"
W dniu wczorajszym w ramach "Ferii na wesoło" teatr "Duet" zaprezentował młodej widowni przedstawienie "Wilk i zając w mieście"  czytaj więcej »
"Ferie na wesoło" z grami planszowymi
W dniu wczorajszym młodzież i dzieci mogły spędzić wolny czas grając w gry planszowe na zajęciach zorganizowanych przez GOK   czytaj więcej »
"Ferie na wesoło" z teatrem
W ramach akcji "Ferie na wesoło", ustrońska młodzież i dzieci miały sposobność obejrzeć przedstawienie pt. "Moc Prezentów" w wykonaniu teatru GOK - u czytaj więcej »
Karnawał ustrońskiego Seniora
Seniorzy bawili się we wspaniałej atmosferze, w pięknie udekorowanej Sali OSP w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Ferie na wesoło
2016-01-25 Ferie na wesoło
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Ustronia Morskiego i okolic do udziału w zajęciach w czasie ferii zimowych   czytaj więcej »
Ferie w Rusowie
2016-01-25 Ferie w Rusowie
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Rusowa i okolic do udziału w zajęciach w czasie ferii zimowych czytaj więcej »
Muzyczna uczta
2016-01-25 Muzyczna uczta
W tym roku w kościele parafialnym odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej MORKA.      czytaj więcej »
Kurs komputerowy
2016-01-21 Kurs komputerowy
Rusza kolejna edycja kursu komputerowego dla seniorów z gminy Ustronie Morskie. Spotkania odbywać się będą w czytelni Biblioteki – budynek GOK ul. Nadbrzeżna 20.   czytaj więcej »
Koncert Noworoczny 2016
Zapraszamy Państwa na Koncert Noworoczny w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej "Morka". Koncert odbędzie się w niedzielę 24 stycznia o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Świąteczny konkurs rozstrzygnięty
Znamy już wyniki kolejnej edycji świątecznego konkursu na najładniej udekorowaną posesję w Sołectwie Ustronie Morskie  czytaj więcej »
Finał WOŚP
2016-01-10 Finał WOŚP
Dwudziesty czwarty w Polsce, a piętnasty raz w Ustroniu Morskim zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebraliśmy 20.006,23 zł. czytaj więcej »
Zestawienie talonów na loterię fantową WOŚP
Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem talonów na loterię fantową XXIV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  czytaj więcej »
Bal przebierańców w Sianożętach
5 stycznia odbył się bal przebierańców, w którym wzięły udział najmłodsi mieszkańcy sołectwa Sianożęty.  Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach.   czytaj więcej »
Zagramy najgłośniej jak potrafimy!
Zapraszamy po raz kolejny do udziału w  24. finale WOśP, który odbędzie się 10 stycznia 2016 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Ustronie Morskie wita Nowy Rok
Mieszkańcy Ustronia Morskiego oraz turyści i inni goście mieli okazję spędzić Sylwestra pod chmurką. Na placu przy Ustrońskim Urzędzie Gminy od godziny 23 grała muzyka, a wójt zaprosił wszystkich na poczęstunek i pokaz sztucznych ogni.   czytaj więcej »
Warsztaty plastyczne
Zapraszamy do obejrzenia prac powstałych na świątecznych warsztatach plastycznych GOK. Tym razem uczestnicy przygotowywali stroiki świąteczne.  czytaj więcej »
Zobacz, co licytujemy!
Już 10.01.2016r. podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się licytacja, na którą dostarczacie nam Państwo rzeczy, które będą przedmiotem aukcji.
  czytaj więcej »
Warsztaty plastyczne
Zapraszamy do obejrzenia prac powstałych na warsztztach plastycznych GOK  czytaj więcej »
Warsztaty "Świąteczny grudzień"
Przez cały grudzień w GOK - u odbywają się warsztaty plastyczne dla dzieci, na których własnoręcnie można będzie wykonać kartkiświąteczne, anioły z masy solnej, a także stroiki i inne ozdoby czytaj więcej »
KGW Rusowo na Wigilii Wsi Polskiej
Podczas Wigilii Wsi Polskiej w Kołobrzegu jak co roku Gminę Ustronie Morskie reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich z Rusowa.
KGW Rusowo zajęło II miejsce w kategorii - potrawa świąteczna. czytaj więcej »
Wigilia w sołectwie Gwizd
W świetlicy w Gwiździe odbyło się spotkanie wigilijne mieszkańców. Na uroczystość przybyli dorośli oraz najmłodsi mieszkańcy. czytaj więcej »
"Moc Prezentów" - premiera
Zapraszamy do obejrzenia fotrelacji z premiery przedstawienia „Moc Prezentów” Izabeli Degórskiej w wykonaniu teatru "GO-Q", która miała miejsce 12 grudnia o godz. 17.00 na scenie GOK  czytaj więcej »
"Moc Prezentów" dla dzieci
Teatr Go-Q z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia z myślą o najmłodszych przygotował kolejną premierę - „Moc Prezentów” Izabeli Degórskiej.    czytaj więcej »
Honorowy Gryf dla Barbary Sobczyk - Ruchniewicz
Informujemy, iż w uznaniu zasług w rozwoju Pomorza Zachodniego, Zarząd Województwa Zachpom. nadał Srebną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego czytaj więcej »
Kuchnie rejonu kołobrzeskiego
W piątek, 11 grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK odbyło się spotkanie promocyjne książki "Smaczny Kołobrzeg - kuchnia rejonu kołobrzeskiego".  czytaj więcej »
KOLOROWA ZIMA
2015-12-10 KOLOROWA ZIMA
Zgodnie z grudniową tradycją hol Gminnego Ośrodka Kultury ozdobiła zimowa wystawa prac podopiecznych naszej pracowni plastycznej.  czytaj więcej »
"Moc Prezentów"
2015-12-07 "Moc Prezentów"
Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia "Moc Prezentów" Izabeli Degórskiej w wykonaniu teatru GO-Q. Premiera odbędzie się 12 grudnia w sobotę o godz. 17.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Warsztaty "Świąteczny grudzień"
Przez cały grudzień w GOK - u odbywają się warsztaty plastyczne dla dzieci, na których własnoręcnie można będzie wykonać kartkiświąteczne, anioły z masy solnej, a także stroiki i inne ozdoby czytaj więcej »
Mikołajki 2016
2015-12-02 Mikołajki 2016
Samych wymarzonych prezentów mikołajkowych życzy Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Kołobrzeskie smaki
Zapraszamy na spotkanie promocyjne książki “Smaczny Kołobrzeg, kuchnie rejonu kołobrzeskiego”, które odbędzie się
11 grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury czytaj więcej »
Świąteczny grudzień
Zapraszamy do udziału w świątecznych warsztatach zorganizowanych przez GOK. Zajęcia dla dzieci odbywają się w środy o godz. 16.00 i w czwartki o 14.00. czytaj więcej »
Konkurs
2015-11-16 Konkurs
Sołectwo Ustronie Morskie ogłasza konkurs świąteczny pn. „Najładniej Udekorowana Posesja w Sołectwie Ustronie Morskie”. czytaj więcej »
Medale na World Dance Championship WADF
Grupa taneczna FLOU działająca pod skrzydłami Pegaza zdobyła mistrzostwo świata podczas World Dance Championship Federacji WADF, Liberec2015. czytaj więcej »
Święto Niepodległości
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY USTRONIE MORSKIE DO WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH Z UDZIAŁEM MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ORAZ SOD MORKA.   czytaj więcej »
Słodkie Halloween w GOK - u
Zbliża się Halloween. Dzieci bardzo lubią to święto, gdyż mają okazję do przebierania się, zbierania słodyczy i oczywiście straszenia innych. Teatrzyk „Szkolniaki z naszej paki” działający przy GOK czytaj więcej »
Spotkanie z pasją
Do gminy Ustronie Morskie z rewizytą przybyła delegacja Domu Kultury z Mieściska na czele z dyrektorem Jarosławem Małeckim.   czytaj więcej »
Ostatnie pożegnanie
W piątek, 16 października pożegnaliśmy zasłużonego kombatanta mieszkającego w naszej gminie ś.p. Ireneusza Wróblewskiego. Przeżył 90 lat. Pochowany został na cmentarzu komunalnym w Ustroniu Morskim.    czytaj więcej »
Odszedł zasłużony kombatant
Z wielkim smutkiem informujemy, że 13 października 2015 r. , w wieku 90 lat odszedł zasłużony mieszkaniec naszej gminy – Ireneusz Wróblewski.
  czytaj więcej »
Ustronie Morskie stawia na czystą energię
Perspektywy wykorzystania energii w oparciu o odnawialne źródła oraz dynamiczny rozwój aplikacji fotowoltaicznych z powodów ekologicznych jak i praktycznych były tematami wczorajszej konferencj czytaj więcej »
III Kołobrzeskie Senioralia
III Kołobrzeskie Senioralia rozpoczęły kolejny rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Seniorzy z Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Koszalina, Świnoujścia oraz innych zaproszonych miejscowości, przemaszerowali ulicami Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Konferencja już za kilka dni
Do rozpoczęcia pierwszej odsłony konferencji naukowej poświęconej technicznym, ekonomicznym i społecznym aspektom funkcjonowania farm fotowoltaicznych w Polsce pozostał już tylko kilka dni.  czytaj więcej »
BELLA TOSCANA - oczami artysty
Zapraszamy do obejrzenia relacji Doroty Waligóry z pleneru malarskiego w Toskanii.   czytaj więcej »
Nagrody na przeglądzie wojewódzkim
W Wałeckim Centrum Kultury odbył się pokonkursowy wernisaż prac plastyków nieprofesjonalnych. W tym roku gminę Ustronie Morskie reprezentowało 9 wystawców.    czytaj więcej »
Warsztaty Breakdance
Zapraszamy do udziału w warsztatach breakdance. Więcej informacji tel: 542 373 710 czytaj więcej »
Rozpoczynamy nabór do zespołu Jantar
Zapraszamy do udziału w warsztatach tanecznych zespołu Jantar. Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół w Ustroniu Morskim we wtorki i czwartki o godz. 16.00. Kontakt tel: 603 620 555  czytaj więcej »
Dożynki 2015 w Ustroniu Morskim
Ci, którzy zdecydowali się spędzić sobotę (05 września) w Ustroniu Morskim na pewno nie żałują. Po raz kolejny okazało się, że nasi mieszkańcy są gościnni, i potrafią się wspaniale bawić.   czytaj więcej »
Spotkanie seniorów
W GOK - u odbyło się integracyjne spotkanie ustrońskich seniorów. Atmosfera spotkania sprawiła, że czuło się radość u licznie przybyłych gości, mających okazję spędzić czas w swoim towarzystwie. czytaj więcej »
DOŻYNKI GMINNE 2015
Zapraszamy wszystkich do udziału w Dożynkach. W dniu Dożynek Gminnych kursował będzie specjalny dożynkowy bus.  czytaj więcej »
Na dożynki najlepszy zespół ESKA Music Awards 2015 - Video!
Za nami jedna z najważniejszych polskich imprez muzycznych! Gala wręczenia prestiżowych nagród Eska Music Awards, która odbyła się w sobotę (29 sierpnia).   czytaj więcej »
Pyszne, pachnące, domowe...
Jeżeli pieczenie ciast i chlebów sprawia Ci przyjemność, zgłoś swój udział w konkursach dożynkowych na najsmaczniejsze ciasto oraz domowy chleb.   czytaj więcej »
Letnia akademia breakdance - relacja
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z letnich warsztatów breakdance z Chupacabra Crew zorganizowanych przez GOK, które odbyły się w dniach 17 - 21 sierpnia  czytaj więcej »
Dąb „Bolesław” w objęciach miłośników przyrody
19 sierpnia, w dniu imienin Bolesława świętowaliśmy Jubileusz najstarszego dębu w Polsce i otworzyliśmy nową ścieżkę – przyrodniczo edukacyjną  czytaj więcej »
Letnia akademia Breakdance
Zapraszamy do udziału w warsztatach breakdance z grupą Chupacabras Crew w dniach od 17 do 21 sierpnia o godz 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
1000 lat dla Bolesława!
 19 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników przyrody na rajd rowerowo-pieszy i otwarcie ścieżki przyrodniczo – edukacyjnej do najstarszego dębu w Polsce – „Bolesława” czytaj więcej »
Piknik Rodzinny w Sianożętach
Na tegorocznej piknikowej scenie w programie dla dzieci wystąpił Bzik Show. Podczas imprezy ze swoimi domowymi wypiekami zaprezentowały się gminne Koła Gospodyń Wiejskich z Kukini i Kukinki. czytaj więcej »
Senioriada
2015-08-10 Senioriada
8 sierpnia w Rymaniu odbyła się II Senioriada, czyli plenerowe spotkanie integracyjne seniorów powiatu kołobrzeskiego.   czytaj więcej »
Pinokio w amfiteatrze
W ramach letniej akcji pn. „Bajki na dobranoc” na deskach ustrońskiego amfiteatru wystąpił Teatrzyk Blaszany Bębenek. czytaj więcej »
Bajki na dobranoc
29 lipca (środa) o godzinie 18:00 zapraszamy do amfiteatru w Ustroniu Morskim na spektakl dla dzieci  „Pinokio”.
czytaj więcej »
Festiwal Arte Mare jeszcze przez weekend
Jeszcze przez dwa dni tj. do niedzieli 26 lipca będziemy mogli korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów i uczestników Festiwalu Arte Mare. czytaj więcej »
Arte Mare trwa
2015-07-23 Arte Mare trwa
Minął już kolejny, trzeci dzień trwania Festiwalu Rękodzieła ArteMare. Pomiędzy stoiskami z kolorowymi wyrobami rekodzieła przemieszczają się turyści poszukujacy oryginalnych pamiątek znad morza. czytaj więcej »
Wakacje w Gwiździe
Zapraszamy mieszkańców Gwizdu i okolic do wzięcia udziału w zajęciach odbywających się w świetlicy wiejskiej. czytaj więcej »
Arte Mare dzień drugi
Na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim czekają na Państwa artyści prezentujący na straganach swoje wyroby. Zapraszamy do odwiedzenia festiwalu. czytaj więcej »
IV FESTIWAL RĘKODZIEŁA “ARTE MARE” START
Już po raz czwarty odbędzie się Festiwal Bajki i Rękodzieła Arte Mare. w dniach od 20 do 26 lipca plac przed GOK-iem zajmą stanowiska z nietuzinkowym rękodziełem. czytaj więcej »
WYRÓŻNIENIE - TYCHOWO NA LUDOWO
Tożsamość narodu zakorzeniona jest zawsze w kulturze ludowej i to ona ją kształtuje. Dlatego tak ważne jest kultywowanie tradycji i przekazywanie jej następnym pokoleniom. czytaj więcej »
Plażowe Mistrzostwa Budowniczych
16 lipca do Sianożęt zawitały Plażowe Mistrzostwa Budowniczych. Od godz. 10.00 na plaży przy ul. Sztormowej drużyna budowniczych stanęła przed zadaniem wzniesienia jak najwyższej budowli z piasku.   czytaj więcej »
Plażowe Mistrzostwa Budowniczych - dołącz do zabawy
Ile metrów będzie mieć największa w Polsce budowla z piasku?  Wystartowały Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, czyli akcja budowania z piasku. czytaj więcej »
"Morka 2015" wystawa
Od dzisiaj w holu (parter) oraz w korytarzu prowadzącym do biblioteki (1 piętro) możemy zobaczyć prace rysowników satyrycznych, jakie powstały podczas XII Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka". czytaj więcej »
Parafiada 2015
2015-07-10 Parafiada 2015
8 i 9 lipca mieliśmy przyjemność gościć na scenie amfieatru oraz GOK - u dzieci, które pzyjechały do Ustronia Morskiego aż z Ukrainy.   czytaj więcej »
Ustaw czułość na morze zmian!
W ramach projektu „440 km po zmianę” do Ustronia zawitała Olga Glińska przemierzająca polskie wybrzeże żeby wspierać kolejną kobietę - Angelikę Boniuszko z Gdyni.  czytaj więcej »
Letnia Parafiada
2015-07-07 Letnia Parafiada
Zapraszamy wszystkich do udziału w widowisku "Na skrzydłach kultur", które odbędzie się 8 lipca o godz. 19.00 w Amfiteatrze. czytaj więcej »
Ustaw czułość na morze zmian!
Projekt „440 km” to społeczny projekt Fundacji Machina Fotografika. Celem inicjatywy jest wsparcie kobiet z niepełnosprawnością ruchową , wzmocnienie ich obecności w przestrzeni publicznej. czytaj więcej »
XII "Morka" zakończona
W niedzielę, 5 lipca w ustrońskim Amfiteatrze miał miejsce Wernisaż wystawy poplenerowej XII Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka". czytaj więcej »
Dzień Karykaturzysty na ustrońskiej plaży
4 lipca, tuż po wciągnięciu na maszt błekitnej flagi przy plaży "Nadbrzeżna" w ramach XII Spotkań z Satyrą i Karykaturą "Morka" odbył się "Dzień Karykaturzysty". czytaj więcej »
„Błękitna Flaga” dla Ustronia Morskiego
W dniu 4 lipca o godzinie 12.00, na ustrońskiej plaży „Nadbrzeżna” już po raz 9 nastąpiło oficjalne podniesienie „Błękitnej Flagi”. czytaj więcej »
Wernisaż wystawy poplenerowej
05 lipca o godz. 17.00 zapraszamy do ustrońskiego amfiteatru na wernisaż wystawy poplenerowej MORKA. Wstęp wolny. czytaj więcej »
Ustronie Morskie pod „Błękitną Flagą”
W najbliższą sobotę - 4 lipca, w samo południe na maszcie kąpieliska strzeżonego „NADBRZEŻNA” w Ustroniu Morskim już po raz 9 z rzędu powiewać będzie „Błękitna Flaga”. czytaj więcej »
Dzień Karykaturzysty w Sianożętach
2 lipca na plaży przy ulicy Sztormowej w Sianożętach plażowicze mieli możliwość spotkać się twarzą w twarz z rysownikami satyrycznymi i otrzymać na pamiątkę swoją karykaturę. czytaj więcej »
Karykaturzyści u Wójta
Rysownicy, którzy co roku uwieczniają w humorystyczny sposób ustroniaków, turystów i wakacyjne życie Ustronia Morskiego, odwiedzili Urząd Gminy. czytaj więcej »
Smakowita impreza z SOKOŁOWEM
W pierwszy dzień lipca w ustrońskim amfiteatrze odbyła się trzecia już edycja Festiwalu Kulinarnego w Ustroniu Morskim. To była naprawdę kulinarna uczta. czytaj więcej »
Festiwal Kulinarny z „Sokołowem”
Wołowina na grzance z masłem czosnkowym, penne ze świeżymi pomidorami, bazylią i pulled beef , grillowana karkówka na sałatce z soczewicy i suszonych pomidorów aromatyzowana świeżą kolendrą” . czytaj więcej »
II Ustrońskie Spotkania Orkiestr Dętych - relacja
W dniu wczorajszym w Amfiteatrze odbyły się II Ustrońskie Spotkania Orkiestr Dętych. Impreza rozpoczęła się kolorową paradą, która wiodła przez ulice Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Wesoły Kabriobus
Dziś po ulicach Ustronia Morskiego i Sianożęt jeździ wesoły kabriobus zachęcając mieszkańców i turystów do uczestnictwa w XII Spotkaniach z Satyrą i Karykaturą "Morka". czytaj więcej »
II Ustrońskie Spotkania Orkiestr Dętych
Rozpoczynamy o godz 18.00 przemarszem spod kościoła, ul. Chrobrego do Amfiteatru, gdzie odbędzie się prezentacja Orkiestr. czytaj więcej »
XII MORKA tuż, tuż ...
Zapraszamy wszystkich gorąco do udziału w XII Spotkaniach z Satyrą i Karykaturą "Morka". Rozpoczynamy już dziś kolorową paradą ul. Chrobrego w asyście orkiestr dętych. Start spod kościoła o godz. 18.00 czytaj więcej »
Festiwal Kulinarny z Sokołowem
Zapraszamy wszystkich do udziału w Festiwalu Kulinarnym z Sokołowem, który odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 17.00 w Amfiteatrze. Dla uczestników imprezy przewidzieliśmy liczne atrakcje. czytaj więcej »
Festyn Rodzinny w Rusowie
W sobotę 27 czerwca odbył się Festyn Rodzinny w Rusowie. Na placu za świetlicą "Melmak" wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Mieściska. Były też zabawy dla całej rodziny, animacje dla dzieci i konkursy dla publiczności zorganizowane przez GOK.  czytaj więcej »
„Tajemnice przyrody”
Zapraszamy uczniów klas I-VI ze szkół podstawowych z terenu gmin: Ustronie Morskie, Dygowo i Kołobrzeg do udziału w konkursie fotograficznym „Tajemnice przyrody”. czytaj więcej »
Ustronie Morskie – gmina z uśmiechem
Przed nami najgorętsze miesiące w roku i najzabawniejszy sezon letni w Ustroniu Morskim. W tegorocznym repertuarze imprez nie zabraknie dobrej rozrywki. czytaj więcej »
Festyn Rodzinny w Rusowie
Zapraszamy wszystkich do udziału w Festynie Rodzinnym w Rusowie, który odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godz. 17.00 na placu za świetlicą "Melmak" w Rusowie czytaj więcej »
Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej 2015 zakończony
Po raz kolejny swoje święto mieli utalentowani twórcy z gminy Ustronie Morskie. Rozstrzygnięto VIII edycję Przeglądu „Nasi Twórcy”. czytaj więcej »
Coolturiada letnia 2015
Za nami kolejna Letnia Coolturiada. Podsumowaliśmy pół roku działalności we wszystkich sekcjach. Publiczność zaproszona na święto kultury nie kryła zachwytu i nie szczędziła braw. czytaj więcej »
"Nasi Twórcy"
2015-06-02 "Nasi Twórcy"
Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim ogłasza kolejną edycję Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej Gminy Ustronie Morskie „Nasi Twórcy”. czytaj więcej »
Coolturiada Letnia
Zapraszamy serdecznie do udziału w czerwcowym podsumowaniu działalności wszystkich sekcji GOK - u, które odbędzie się 18 czerwca o godz. 16:00 w sali widowiskowej przy ul. Nadbrzeżnej 20. czytaj więcej »
Międzynarodowy Dzień Dziecka
W gminie Ustronie Morskie już od piątku ruszyła akcja obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka. Jako pierwsze swój dzień obchodziły dzieci z Kukini.
czytaj więcej »
Foto GOK w Szwajcarii Połczyńskiej
Kolejne spotkanie pasjonatów fotografii pod egidą GOK - u znalazło miejsce na Pojezierzu Drawskim, w pięknych okolicznościach Szwajcarii Połczyńskiej. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji poplenerowej powstałych prac. czytaj więcej »
Dzień Działacza Kultury
Z okazji przypadającego 29 maja Dnia Działacza Kultury. czytaj więcej »
GO-Q REAKTYWACJA
2015-05-25 GO-Q REAKTYWACJA
Sobotni wieczór 23-go maja, zostanie na długo w pamięci licznie przybyłej do sali GOK publiczności. Spektaklem "Bajka o szczęściu" Izabeli Degórskiej reaktywowano działalność Teatru GO-Q czytaj więcej »
"Bajka o szczęściu" - premiera!
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia premierowego spektaklu "Bajka o szczęściu", przygotowanego przez teatr GO - Q. Przedstawienie odbędzie się w sobotę, 23 maja o godz. 17.00 w sali widowiskowej GOK. czytaj więcej »
Kartonlandia trwa...
Zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnym tworzeniu budowli z kartonu. Przed nami jeszcze dwa spotkania w Kartonlandii - 20 i 27 maja, w godz. 15.00 - 17.00. czytaj więcej »
Pod strzechą
2015-05-18 Pod strzechą
Tegoroczna edycja Nocy Muzeów poświecona była tematyce zabudowy ryglowej i szachulcowej. Chaty rybackie budowane tą techniką były wizytówką dawnego Ustronia Morskiego (Henkenhagen).   czytaj więcej »
Energia ze słońca już działa
15 maja nastąpiło uroczyste otwarcie pierwszej w Polsce farmy fotowoltaicznej powstałej na terenie byłego składowiska odpadów w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Fotograficzny zachód słońca
Zapraszamy do obejrzenia prac powstałych w czasie warsztatów fotograficznych na ustrońskiej plaży. czytaj więcej »
OGÓLNOPOLSKI SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNYM
Tym razem gratulacje dotarły do nas z południa Polski. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Moja ulubiona postać bajkowa" czytaj więcej »
Koncert chórów
2015-05-12 Koncert chórów
W dn. 8 maja odbył się w GOK -u koncert chórów z okazji 70 rocznicy zakończenia II wojny światowej. W woklnym repertuarze wystapiły chóry "akord" z Żywca i "Kombatant" z Kołobrzegu. czytaj więcej »
Maj w GOK - u!
2015-05-08 Maj w GOK - u!
Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez GOK w miesiącu maju.
  czytaj więcej »
III Kołobrzeski maraton
Maraton zainaugurowano 2 lata temu. Impreza się przyjęła. Dziś, na starcie pojawiło się około 300 osób, aby przebiec trasę 42 kilometrów i 195 metrów. czytaj więcej »
Pożarnicze święto w Ustroniu Morskim
Jak co roku, podczas obchodów Dni Ustronia Morskiego, nie mogło zabraknąć Zawodów Drużyn Pożarniczych.
  czytaj więcej »
Turniej piłkarski pamięci Mariana Molcana
Kolejny raz zespoły Oldbojów Astry Ustronie Morskie, a także sędziów KOZPN oraz przedstawiciele kołobrzeskich redakcji zmierzyli się w majówkę na zielonej murawie w Ustroniu Morskim. Najlepsi okazali się gospodarze, którzy ukończyli turniej bez straty bramki.  czytaj więcej »
Kulturalna Majówka w Ustroniu Morskim
Tradycyjnie podczas obchodów Dni Ustronia Morskiego odbyła się części artystyczna przygotowana przez GOK oraz Referat Promocji i Rozwoju.  czytaj więcej »
Krajobrazy mgłą malowane...
W sobotę 25 kwietnia odbyły się warsztaty fotograficzne z GOK-iem. Tym razem na plener zdjęciowy wybraliśmy malownicze okolice Parsęty w miejscowości Bardy. Zapraszamy do obejrzenia powstałych prac. czytaj więcej »
Przegląd teatrów amatorskich - eliminacje rejonowe
W piątek 24.04 odbyły się w kołobrzeskim RCK - u eliminacje rejonowe przeglądu teatrów amatorskich. Wzięły w nim udział zespoły teatralne GOK: "Hej" i "Szkolniaki z naszej paki". czytaj więcej »
„Tymoteusz Rymcimci”
W środę 22 kwietnia, Dziecięca Grupa Teatralna „Szkolniaki z naszej paki” dla uczniów klas I-III SP w Ustroniu Morskim przedstawiła lalkowy spektakl wg scenariusz Jana Wilkowskiego. czytaj więcej »
„Gdyby do szkoły chodziły anioły”
W poniedziałek 20 kwietnia, Młodzieżowa Grupa Teatralna „HEJ” dla uczniów Ustrońskiego gimnazjum przedstawiła spektakl wg. scenariusza Zofii i Zbigniewa Wójcik pt. „Gdyby do szkoły chodziły anioły” . czytaj więcej »
WYRÓŻNIENIE OD ZŁOTEJ RYBKI
W Kołobrzegu rozstrzygnięto konkurs plastyczny " Na nowo odkrywamy bajkę o Złotej Rybce", zorganizowany przez Stowarzyszenie Kołobrzeska Lokalna Grupa Rybacka, dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. czytaj więcej »
Dni Ustronia Morskiego 2015
Długo wyczekiwany weekend majowy już niedługo. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu jak spędzić te ciepłe dni, to zapraszamy do Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt wielkanocnych życzy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim wraz z pracownikami czytaj więcej »
"Słodko - gorzki smak"
W GOK - u odbyły się warsztaty kulinarne "Słodko - gorzki smak" . W ramach zajęć edukacyjnych, uczestnicy mieli okazję samodzielnie przygotować musztardę według dawnych receptur oraz zdrowe słodycze. czytaj więcej »
Wizyta studyjna
2015-03-30 Wizyta studyjna
W dniach 23 – 25 ustrońska delegacja GOK oraz Biblioteki Publicznej przebywała na wizycie studyjnej w gminie Mieścisko. czytaj więcej »
Słodko gorzki smak
Co jedli ludzie przed wiekami?  Jak robiono potrawy zanim wynaleziono roboty i kuchenki mikrofalowe. Warsztaty pt. Słodko gorzki smak, przybliżą nam historię oraz produkcję różnych potraw i produktów.   czytaj więcej »
Jerzy Kołakowski walczy o tytuł najlepszego wójta w Polsce
23 marca ruszył plebiscyt na „Wójta Roku 2014” organizowany przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP. Wśród nominowanych jest wójt – Jerzy Kołakowski. czytaj więcej »
Zorza polarna w Ustroniu Morskim
17 marca w nocy mogliśmy podziwiać na ustrońskich plażach niecodzienny widok. Zagościła na naszym niebie zorza polarna.  czytaj więcej »
Reaktywacja Teatru
Aktorzy teatru GO-Q - pracownicy i przyjaciele, przygotowują się do kolejnej premiery.   czytaj więcej »
Zaćmienie Słońca w Ustroniu Morskim
W dniu dzisiejszym w godzinach przedpołołudniowych mogliśmy podziwiać na ustrońskim niebie częścowe zaćmienie słońca. W ramach swojej aktywności GOK zorganizował wspólne fotografowanie tego zjawiska. czytaj więcej »
Tańczyli w Międzyzdrojach
W ubiegłą niedzielę grupy taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury brały udział w Turnieju Tańca DEART 2015. czytaj więcej »
Święto Kobiet w rytmie włoskich przebojów
W sali widowiskowej GOK odbył się koncert muzyki włoskiej w wykonaniu An Dreo & Kariny (Al Bano & Romina Power) - laureatów europejskiego festiwalu coverów. czytaj więcej »
Dzień Kobiet
2015-03-05 Dzień Kobiet
Z okazji zbliżającego się dnia kobiet na świetlicy OSP w Ustroniu Morskim odbyło się spotkanie ustrońskich Emerytów i Rencistów. czytaj więcej »
Święto Kobiet
2015-02-24 Święto Kobiet
Zapraszamy do udziału w obchodach Święta Kobiet z GOK - iem. Specjalnie dla Pań Al Bano & Romina Power Show w wykonaniu laureatów Europejskiego Festiwalu Coverów - An Dreo & Karina.  czytaj więcej »
Kolejny sukces GOK-owskich plastyków
Miła wiadomość dotarła do nas z Młodzieżowego Domu Kultury w Chodzieży, organizatora Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moje Anioły". czytaj więcej »
Coolturiada zimowa 2015
W dniu wczorajszym na sali widowiskowej GOK miało miejsce kolejne podsumowanie kulturalnej działalności ośrodka.  czytaj więcej »
SOD "MORKA" - NABÓR
Zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej nauki gry na instrumentach oraz prestiżowego uczestnictwa w działalności Strażackiej Orkiestry Dętej "MORKA".  czytaj więcej »
Mikołajki w Kukini
W tym roku w nowo wyremontowanej świetlicy, odbyła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych mieszkańców Sołectwa Kukinia. czytaj więcej »
Walentynkowy konkurs poetycki
Konkurs dla młodzieży i dorosłych na wiersz miłosny. Wiersze prosimy dostarczać na adres mailowy: gok@gok.ustronie-morskie.pl
lub osobiście do GOK w terminie do 10 lutego.  czytaj więcej »
Coolturiada zimowa 2015
Zapraszamy do wzięcia udziału w zimowej coolturiadzie podsumowującej działalność GOK. Impreza odbędzie się dn. 12 lutego o godz. 17 na sali widowiskowej GOK w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Ferie na wesoło 2015
Drugi tydzień ferii już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć organizowanych w ramach FERII NA WESOŁO w gminie Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
Dzień Babci
2015-01-26 Dzień Babci
Babciu, babciu coś Ci dam, jedno serce tylko mam. A w tym sercu same róże, żyj sto lat, a nawet dłużej!   czytaj więcej »
Ferie na wesoło!
Pierwszy tydzień ferii już prawie za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć organizowanych w ramach FERII NA WESOŁO w gminie Ustronie Morskie.   czytaj więcej »
Dorota Waligóra w Osiekach
Uroczystym wernisażem, uświetnionym koncertem Mirka Czyżykiewicza, zakończył się w Osiekach Plener Malarski " DWOREK OSIECKI  2015". czytaj więcej »
Mikołajki w Rusowie
Jak co roku w świetlicy MELMAK odbyła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych mieszkańców Sołectwa Rusowo. czytaj więcej »
Ferie na wesoło!
Zajęcia sportowo - rekreacyjne, warsztaty plastyczne, przedstawienia teatralne to tylko niektóre propozycje przygotowane przez organizatorów tegorocznych ferii zimowych w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
WOŚP FINAŁ
2015-01-11 WOŚP FINAŁ
Dwudziesty trzeci w Polsce, a czternasty raz w Ustroniu Morskim zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebraliśmy 19.578,58 zł. czytaj więcej »
Zobacz co licytujemy!
Już 11.01.2015r. podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie sie licytacja, na którą dostarczacie nam Państwo piękne fanty.  czytaj więcej »
WOŚP 2015
2015-01-08 WOŚP 2015
Gorąco zapraszamy do udziału w 23. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbieramy pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. czytaj więcej »
Powitanie 2015
2014-12-29 Powitanie 2015
Zapraszamy do wzięcia udziału w powitaniu Nowego Roku 2015. Jak co roku przed Urzędem Gminy w Ustroniu Morskim będziemy bawić się przy muzyce tanecznej, wsłuchując się w noworoczne przemówienia. czytaj więcej »
Koncert kolęd w CSR Helios
Zapraszamy do wysłuchania Koncertu Kolęd w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej "Morka". Koncert odbędzie się 27 grudnia o godz. 18.00 w CSR "Helios przy ul. Polnej 3 w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Życzenia Bożonarodzeniowe
W oczekiwaniu na zbliżające się 
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 
żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć świąteczne chwile we wzajemnej bliskości. 

czytaj więcej »
Wigilia w rodzinnej atmosferze
W świetlicy w Gwiździe odbyło się spotkanie wigilijne mieszkańców. Na uroczystość przybyli dorośli oraz dzieci z sołectwa Gwizd. czytaj więcej »
Barbara Sobczyk - Ruchniewicz Zasłużona dla Kultury Polskiej
W minioną sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim odbył się uroczysty Jubileusz Pracy Twórczej Barbary Sobczyk-Ruchniewicz, uhonorowanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. czytaj więcej »
Jubileusz Barbary Sobczyk - Ruchniewicz
Zapraszamy na Wernisaż Jubileuszowej Wystawy „Twórczość Barbary Sobczyk - Ruchniewicz”, który odbędzie się 6 grudnia (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.   czytaj więcej »
Rajd na Orientację "PANDOMINO"
W nocy z 22 na 23 listopada br. w lesie kołobrzeskim SGR "PARAMEDIC" zorganizowało Rajd na Orientację "PANDOMINO". czytaj więcej »
Konkurs Świąteczny
Sołectwo Ustronie Morskie ogłasza konkurs świąteczny „Najładniej Udekorowana Posesja w Sołectwie Ustronie Morskie”. czytaj więcej »
Nagroda na IX Polonijnym Festiwalu Multimedialnym
Zofia Majewska, Barbara Sroka oraz Andrzej Rejman odebrali II nagrodę w kategorii „Strony Internetowe - You Tube i Facebook” za impresje muzyczne inspirowane tekstami Sonetów Karola Wojtyły. czytaj więcej »
Warsztaty aktorskie
W ramach współpracy GOK z ATV Film z Łodzi odbyły się warsztaty aktorskie dla grup teatralnych. czytaj więcej »
Koncert na Dzień Niepodległości
Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim przybrał biało-czerwone barwy i rozbrzmiewał patriotycznymi pieśniami. czytaj więcej »
Rajd na Orientację „PANDOMINO”
Zapraszamy do udziału w Pierwszym Rajdzie na Orientację „PANDOMINO” w dniach 22 do 23 listopada 2014 r. czytaj więcej »
11 listopada
2014-11-07 11 listopada
Zapraszamy do udziału w ustrońskich obchodach Święta Niepodległości. czytaj więcej »
Parsętą z GOK - iem
Tym razem w sobotni, deszczowy poranek miłośnicy fotografii spotkali się z aparatami w rękach nad Parsętą.  czytaj więcej »
Książkę podaj dalej
Nie czytasz książek, bo są za drogie? A może dlatego, że brakuje Ci na nie miejsca na półkach? Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie przyłącza się do zainicjowanej przez Dzień Dobry TVN akcji. czytaj więcej »
GOK na rozlewiskach
Spotkaliśmy się na kolejnym plenerze fotograficznym zorganizowanym przez GOK, tym razem w rezerwacie przyrody Pyszka.  czytaj więcej »
Fotografuj z GOKiem!
Po raz pierwszy po wakacjach odbył się plener fotograficzny zorganizowany w ramach warsztatów fotograficznych GOK.   czytaj więcej »
Aktywny Senior
2014-09-30 Aktywny Senior
Tym razem nie w sali komputerowej a w kręgielni CSR Helios odbyło się spotkanie ustrońskich seniorów.

  czytaj więcej »
Wojewódzki Przegląd Prac Plastyków Nieprofesjonalnych
W Wałeckim Centrum Kultury odbył się pokonkursowy wernisaż prac plastyków nieprofesjonalnych. Wśród dzieł są obrazy, rzeźby i tkaniny artystyczne.   czytaj więcej »
Ustronie na Senioraliach
Na II Senioraliach w Kołobrzegu, Ustronie Morskie reprezentowali członkowie Koła Emerytów i Rencistów. Oprawę artystyczną imprezy zapewniła Strażacka Orkiestra Dęta MORKA.   czytaj więcej »
Dożynki Powiatowe 2014
W tym roku Dożynki Powiatowe odbyły się w Gościnie. Udane i szczęśliwe zbiory świętowano w minioną sobotę. Dopisała pogoda oraz nastroje, nie zabrakło też znakomitych gości.  czytaj więcej »
Historia w Bibliotece
Z inicjatywy Andrzeja Pogonowicza, pasjonata historii Ustronia Morskiego, Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie gościła wnuczkę i syna Jerzego Klimaszewskiego, pierwszego wójta naszej miejscowości.  czytaj więcej »
Dożynki Powiatowe w Gościnie
Tegorocznym  gospodarzem  powiatowego święta plonów będzie Gościno. czytaj więcej »
Dożynki 2014 Gminy Ustronie Morskie
Po ciężkiej pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i wspólne świętowanie. Czas by podziękować rolnikom za trud ich rąk, okazać szacunek dla plonów ziemi i cieszyć się tradycją droższą od innych.  czytaj więcej »
Narodowe Czytanie - "Trylogia"
„Trylogia to obraz Polski różnorodnej i wielokulturowej, to wyraz naszych narodowych tęsknot i marzeń, kronika naszych militarnych oraz duchowych zwycięstw”  czytaj więcej »
Spotkanie seniorów
W piątek, 5 września w GOK-u odbyło się intergracyjne spotkanie ustrońskich seniorów.  czytaj więcej »
Artemarina na podium!
W miniony weekend w Kołobrzegu odbył się XIV Konwent KIWANIS International Dystrykt Polska. Przybili wszyscy najważniejsi oficjele
piastujący najwyższe stanowiska w tejże organizacji – przedstawiciele z całego świata!  czytaj więcej »
Pamiętamy o Magdzie
Dziś skończyłaby 41 lat. Po ciężkiej chorobie opuściła nas w czerwcu tego roku – Magda Czachurska, ustrońska kwiaciarka, do której to my przynieśliśmy dziś bukiety i słowa pamięci.   czytaj więcej »
Orkiestra MORKA w Lęborku
Strażacka Orkiestra Dęta MORKA zaprezentowała się na III Ogólnopolskim Przeglądzie Orkiestr Dętych w Lęborku.   czytaj więcej »
Ku pamięci
2014-09-02 Ku pamięci
W dniu jutrzejszym, tj. 3 września o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym w Ustroniu Morskim będzie miało miejsce odsłonięcie tablicy upamiętniającej Ś. P. Magdę Czachurską - ustrońską kwiaciarkę. czytaj więcej »
ChupacabraCrew w GOK - u
W GOK-u w dn. 29 i 30 sierpnia odbyły się warsztaty breakdance. Na placu przed budynkiem ośrodka można było podziwiać kunszt tancerzy w akcji. czytaj więcej »
Narodowe czytanie
Zapraszamy gorąco do udziału w kolejnejj edycji "Narodowego czytania". Prezentować będziemy wybrane fragmenty Trylogii Henryka Sienkiewicza.  czytaj więcej »
Jestem wiatrem
2014-08-26 Jestem wiatrem
Chcemy zachęcić Państwa do przeczytania książki Maryny Masiak "Jestem Wiatrem". Jest to jedna z takich książek, które nawet po latach
pozostawiają u czytelnika trwały ślad.  czytaj więcej »
Woda - samo życie
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Woda – samo życie”.  czytaj więcej »
Nowi dawcy szpiku dzięki akcji w Rusowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Rusowie przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji walki z rakiem krwi. Dziś każdy mógł się dowiedzieć w jaki sposób może uratować życie komuś, kogo dotknęła ta choroba.  czytaj więcej »
Dzień Dawcy Szpiku w Rusowie
Zostań potencjalnym Dawcą komórek macierzystych - w ten sposob i Ty możesz uratować komuś życie! W jaki sposób? Wystarczy zjawić się w Rusowie, w najbliższą niedzielę (24.08) czytaj więcej »
Imieniny Bolesława
Gdyby była to impreza urodzinowa potrzebny byłby tort na 100 gości, a na nim ponad 800 świeczek. Najstarszy dąb w Polsce - Bolesław obchodził swoje imieniny.  czytaj więcej »
KONCERT ZESPOŁU BEMOLKI
Wczoraj o godz. 17.00 w ustońskim Amfiteatrze odbył się koncert zespołu „BEMOLKI” pt.: „Nasza Szkoła”  czytaj więcej »
"Twoja przygoda z rybą"
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym  czytaj więcej »
KONCERT ZESPOŁU BEMOLKI
Prywatna Szkoła Muzyczna I Stopnia „ART – MUSIC” w PSZOWIE oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na koncert Zespołu „BEMOLKI” pt.:„Nasza Szkoła”, który odbędzie się 19.08.2014, o godz. 17.00.  czytaj więcej »
Ustronie Morskie Gminą Przyjazną Bałtykowi
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Gmina Ustronie Morskie została uhonorowana Certyfikatem Gminy Przyjaznej Bałtykowi przez Fundację Nasza Ziemia.  czytaj więcej »
Oldtimery w Ustroniu
W ramach X Jubileuszowego Spotkania Integracyjno - Tyrystycznego Pojazdów Zabytkowych, organizowanego przez kołobrzeskie SMDM, wspaniałe oldimery zawitały do Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
"Wkręceni" w Amfiteatrze
W Kine na Leżakach, w piątkowy wieczór 15 sierpnia w ustrońskim Amfiteatrze można było zostać "wkręconym" w najnowszą produkcję komediową Piotra Wereśniaka.  czytaj więcej »
Koncert zespołu Talisman
W czwartkowy wieczór 4 sierpnia publiczność zgromadzoną w ustrońskim amfiteatrze zaczarował swoim występem zespół Talisman. czytaj więcej »
III Kołobrzeski Festiwal Filmowy
Na III Kołobrzeskim Festiwalu Filmowym pokazanych zostanie 28 sensacyjnych produkcji z Polski, Europy i ze świata.  czytaj więcej »
Piknik w Sianożętach 2014
Wczorajszy wieczór w Sianożętach obfitował w atrakcje dla mieszkańców i turystów, jakie zapewnił doroczny piknik rodzinny.   czytaj więcej »
Jerzy Sobieniak i ryby w roli głównej
To nie był jedynie pokaz sztuki kulinarnej i degustacja potraw rybnych. Kolejny już Festiwal Ryby w Ustroniu Morskim okazał się prawdziwą lekcją i niezwykłą podróżą w podwodny świat smaków.   czytaj więcej »
Było niegrzecznie
W sobotę w ustrońskim amfiteatrze mogliśmy bawić się w ramach imprezy plenerowej "Niegrzeczni na wakacjach" czytaj więcej »
ArteMare juz za nami
Dobiegł końca III Festiwal Bajki i Rękodzieła Arte Mare. Kolorowe stoiska, animacje dla dzieci, teatrzyki, warsztaty – gwar i kolor!   czytaj więcej »
Niegrzeczni na wakacjach
"Niegrzeczny" - to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe ciekawe trendy, nie wpasowująca się w konwenanse - przez co postrzegana jako niegrzeczna...  czytaj więcej »
Ustronie Morskie Gminą Przyjazną Bałtykowi?
Ruszył plebiscyt Fundacji Nasza Ziemia pod hasłem "Gmina Przyjazna Bałtykowi". Każdy może oddać swój głos za pośrednictwem strony internetowej www.naszaziemia.pl.  czytaj więcej »
ArteMare na finiszu
To już ostatni moment, w którym możemy wziąć udział w warsztatach odbywających się w ramach III Festiwalu ArteMare. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia kolorowych stoisk z rękodziełem.   czytaj więcej »
ArteMare trwa
2014-07-17 ArteMare trwa
W dniu wczorajszym odbyły się warsztaty - wspólne ozdabianie lalki na aukcję charytatywną, darmowe malowanie twarzy oraz teatrzyk “Muzykanci z Bremy” na sali widowiskowej GOK czytaj więcej »
Parafiada w GOK - u
W dn. 8 lipca o godz. 20.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim odbył się festyn "Na skrzyżowaniu kultur". Licznie zgromadzona publiczność gorąco oklaskiwała występy dzieci i młodzieży.   czytaj więcej »
Koncertowy finał warsztatów MuzAng
W czwartek, 10 lipca o godz. 19.00 w ustrońskim amfiteatrze odbył się koncert finałowy Warsztatów Wokalno - Językowych MuzAng.  czytaj więcej »
Arte Mare
2014-07-15 Arte Mare
Wczoraj został otwarty III Festiwal Bajki i Rękodzieła Arte Mare 2014. Zapraszamy do odwiedzenia kolorowych stoisk z rękodziełem wystawców z całego kraju prezentujących się na placu przed GOK - iem. czytaj więcej »
Morka 2014 już za nami
Wieczorem w sobotę 6 lipca w Ustrońskim amfiteatrze odbył się wenisaż wystawy poplenerowej "Morka". Szerokiej publiczności zaprezentowane zostały rysunki satyryczne. czytaj więcej »
Festiwal Ryby z Grzegorzem Łapanowskim
Festiwal Ryby wpisał się już na stałe w kalendarz imprez letnich Ustronia Morskiego. Gwiazdą tegorocznej edycji był znany mistrz kuchni Grzegorz Łapanowski, a głównymi bohaterami - bałtyckie ryby.  czytaj więcej »
"Morka" na plaży
Morskie kąpielisko "Nadbrzeżna" w Ustroniu Morskim otrzymało w piątek Błękitną Flagę - międzynarodowy certyfikat przyznawany najlepszym plażom na świecie. czytaj więcej »
"Morka" wystartowała
W dniu wczorajszym ulicami Ustronia Morskiego odbyła się kolorowa parada z udziałem zaproszonych gości oraz Strażackiej Orkiestry Dętej "MORKA"   czytaj więcej »
Ustronie Morskie letnią stolicą humoru
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy kolejną, XI już edycję Spotkań z Satyrą i Humorem "Morka".     czytaj więcej »
Spotkania Orkiestr Dętych 2014
W sobotę 28 czerwca efektownym przemarszem Strażackiej Orkiestry Dętej "Morka" rozpoczęły się I Ustrońskie Spotkania Orkiestr Dętych.   czytaj więcej »
W dn. 26 czerwca o godz.18.00 w holu Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się finał XIX Regionalnego Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej. czytaj więcej »
Festyn Rodzinny w Rusowie
Wspaniała pogoda oraz przygotowane atrakcje, sprawiły że tegoroczny Festyn na długo zapisze się w pamięci mieszkańców Rusowa. czytaj więcej »
Świat dinozaurów
Prace sześciu młodych artystek z pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury zostały wybrane  przez komisję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świat dinozaurów". czytaj więcej »
I Biesiada Integracyjna osób starszych (50+)
8 czerwca br. w Siemyślu odbyła się I Biesiada Integracyjna osób starszych (50+) z terenu gminy Dygowo, Rymań, Siemyśl i Ustronie Morskie. czytaj więcej »
Nasi Twórcy
2014-06-13