Oficjalna strona Gminnego Ośrodka Kultury
Ustronie Morskie

Aktualności

2018-01-17 Zagraliśmy, bo lubimy...

Dwudziesty szósty raz w Polsce, a siedemnasty w gminie Ustronie Morskie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebraliśmy 31.637,47 zł.

Nie zabrakło także występów artystycznych. Muzyczną ucztę zaserwowały nam Przedszkolaki oraz zespół "Beniaminek" i „Złota Rybka” z kapelą. Licytację poprowadziły Dwie Doroty – Dorota Gałęzowska i Dorota Waligóra, które w tym roku wcieliły się w role wodza indian i gejszy. Tuż przed godziną 20:00 na placu przed GOK - iem usłyszeliśmy mini koncert w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej „Morka”. W trakcie trwania Finału odbyły się warsztaty gier planszowych przeprowadzone przez Stowarzyszenie Sympatyków Gier Fabularnych i Planszowych z Ustronia Morskiego. W galerii GOK serwowano domowe wypieki oraz ciepłe napoje. W części plenerowej imprezy można było ogrzać się przy ognisku oraz skosztować grochówki z kuchni polowej ustrońskich strażaków. Imprezę zwieńczyło trdycyjnie „światełko do nieba”. Wisienką na torcie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się koncert grupy Kurna Chata, który wypełnił salę widowiskową swoimi fanami.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się Loteria Fantowa zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Ustroniu Morskim.

Podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli tegoroczny finał WOŚP w gminie Ustronie Morskie.

POMOGLI NAM (lista):

Organizatorzy 26. Finału WOŚP 2018r.
GMINNY OŚRODEK KULTURY W USTRONIU MORSKIM
- Zespoły: "Beniaminek" i „ZŁOTA RYBKA” z kapelą
- Strażacka Orkiestra Dęta „MORKA”
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W USTRONIU MORSKIM
- Przedszkolaki
BIBLIOTEKA PUBLICZNA W USTRONIU MORSKIM
GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W USTRONIU MORSKIM
ZESPÓŁ SZKÓŁ W USTRONIU MORSKIM
URZĄD GMINY W USTRONIU MORSKIM, REFERAT PROMOCJI I ROZWOJU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W USTRONIU MORSKIM
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W RUSOWIE
BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁOGARDZIE- ODDZIAŁ W USTRONIU MORSKIM
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH „PRZEBIŚNIEG” W KUKINCE
KOŁO EMERYTÓW I RENCISTÓW W USTRONIU MORSKIM
SOŁECTWO KUKINKA
SOŁECTWO USTRONIE MORSKIE
STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW GIER FABULARNYCH I PLANSZOWYCH Z USTRONIA MORSKIEGO
PIEKARNIA BAJGIEL Z BĘDZINA
Elżbieta Małkowska
Jolanta Nita-Supińska
Marta Gabryszewska
Marzena Kwaśniewska
Renata Malinowska
Halina Grajek
Elżbieta Rutkowska
Beata Praska

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania osobom i instytucjom zaangażowanym w realizację 26.Finału WOŚP w Ustroniu Morskim.

Dorota Waligóra
Dorota Gałęzowska
Andrzej Stasiukiewicz
Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Klimczok w Ustroniu Morskim
Hotel Lambert Medical Spa w Ustroniu Morskim
Andrzej Pogonowicz
Beata Mieczkowska- Miśtak – Laboratorium Pomysłów
Urszula Onyśko
Robert Gauer
Teresa Stąporek
Artur Walkowiak
Edward Maltazar
Zdzisława Cichy
Olga Sroka „ Zielony Zakątek”
Maria Szostak
Renata i Marek Żołna Pensjonat "Kaszubianka"
Kajetan Kajetanowicz
Jolanta Basarab
Anna Sianos
Sołectwo Kukinka
Sołectwo Ustronie Morskie
Smażalnia Ryb "Przystań"
Halina Grajek
Bar Przy Stacji - Agnieszka Ulańska
Paulina Okińczyc
Justyna Tuszyńska
Anna Grymbska
Beata Wereszczyńska
Danuta Nowak
Burco Development
Jerzy Kołakowski
Kompleks Wypoczynkowy "Cztery pory Roku" w Ustroniu Morskim
Ewa Ginelli
Krzysztof Matuszewski
Artur Walkowiak
Karolina Wydmuch "Art Ina"
Małgorzata Hawańczak
Alina Wróblewska
Beata Wincza
Dariusz Stegienta, Stacja Paliw "PB" w Ustroniu Morskim
Katarzyna Stróżyna
Zespół Kurna Chata
Janina Jochenko
Janusz Waligóra
Krzysztof Raduchowski
Małgorzata Kobryn "Roszpunka"
Ewa Ślusakowicz "Gabinet Sukna Niebywałego
Henryk Bartczak
Piekarania-Cukiernia "BRAVO" w Ustroniu Morskim
Rodzice uczniów - ciasta do słodkiej kawiarenki
Mieszkańcy gminy Ustronie Morskie - upominki rzeczowe


ZESTAWIENIE TALONÓW NA LOTERIĘ FANTOWĄ

Pizzeria „Amadeusz” p. A. J. Oleszczuk
Pizzeria „Lazur” p. M. Jabłoński
Pizzeria „Fiszerija” ul. Wiejska 2
Przystań Smażalnia Ryb
Pizzeria Promenada
Restauracja Kabaczek państwo Szpak
Restauracja Pestka ul. Wiejska 2
O. W. Gacek p. I. Kołakowska
Sprzedaż Ryb Wędzonych u Juliana ul. Chrobrego 63 p. Julian Rosiński
Park Linowy GIBON ul. Spokojna 1
PIEKARNIA CUKIERNIA BRAVO ul. Kołobrzeska 9 Skansen Chleba
Beach Bar MAX ul. Kościuszki 18
Cafe Bar Małgosia p. M. Hawańczak
Lodziarnia Vincento ul. Bolesława Chrobrego 30a
Ambrozja Cafe p.B.G. Męch
Kawiarnia Fregata p. B.Azarko
Kawiarenka Avonlea ul. Chrobrego 3A
Delfinek Smażalnia Ryb Lodziarnia ul. Nadbrzeżna 3A
Restauracja Molo Busola Molo
Bursztynowe Wzgórze Family Resort państwo Haratyk
Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Klimczok ul. Okrzei 1
Studio Makijażu p. M. Graczyk Kołobrzeg/ ul.Kupiecka 5 A
Gabinet Stomatologiczny pani K. Suchodolska Ośrodek Zdrowia
Lawendowy zawrót głowy p. Olga Sroka
Gabinet Weterynaryjny „Pazurek” p. Agnieszka Cios
P.H.U. Anna M. Kino 7D ul. Chrobrego 20
Sklep Wielobranżowy „Nika” p. Monika Bijata
O.W. Madamaku Sianożęty ul. Lotnicza 2c
Fundacja Na przekór Przeciwnościom Jacek Pawłowski - psycholog Kołobrzeg, ul. Wielkopolska 2b/ 7
Kwiaciarnia p. M. Pindel ul. Chrobrego 49
Alte Farm Gospodarstwo agroturystyczne & Golfclub p. A. Britzen Rusowo 57
Salon fryzjersko - kosmetyczny p. M. Żymańczyk
Cztery Pory Roku s.c. Hotelik ul. Rolna 16
Learning Center Szkoła Językowa z Koszalina
Grant S.A. SKY PARK w Kukince
Pizza u Patrycji p. M. Szydłowski
SPLAT-SHOT PAINTBALL Grąbnica 2
Zakład mechaniki pojazdowej i wulkanizacji ul. Koszalińska 6
Auto-Serwis p. R. Skrzypkowiak Borkowice 5A
HOTEL Grand Kapitan ul. Spokojna 6
INTERFERIE Cechsztyn ul. Chrobrego 58
Hotel Lambert Medical SPA Ul. Kościuszki 14
ORW ZAGŁĘBIE - Ośrodek Rehabilitacyjny ul. Bogusława XIV
Hotel SKAL ul. Chrobrego 80
Hotel Wodnik ul. Kościuszki 5
Rodzice uczniów i uczniowie szkoły w Ustroniu Mor.
Sklep Wielobranżowy p. W. Bielec
ICA POlSKA GROUP Oddział Koszalin
Atelier Fryzjerskie p. E. Łukasiewicz
CALAMUS art. biurowe i papiernicze Malechowo 3 A.B Olewińscy

WOLONTARIUSZE:

Maria Szostak
Jolanta Basarab
Eliza Zielińska
Martyna Nowak
Zuzanna Jermakowicz
Patryk Wichniewicz
Klaudia Ziółek
Iwona Wolszczak
Kamila kameduła
Marlena Siwińska
Kinga Szulecka
Karolina Kameduła
Krzysztof Szydłowski
Natalia Czachorowska
Aleksander Czachorowski
Dorota Kubiak
Katarzyna Skrzypkowiak
Mariola Ostrowska
Oskar Malarewicz
Jagoda Walasek
Zuzanna Zatorska
Filip Tomczyk
Monika Górnowska
Patrycja Domańska
Paweł Rudewicz
Katarzyna Pluta
Grzegorz Sianos
Nadia Caban

 



 

Share |
Czytaj także:
"Fabryka Wiatru" - spotkanie autorskie
15 czerwca w GOK - u odbyło się spotkanie autorskie z Beatą Mieczkowską - Miśtak. czytaj więcej »
II Turniej gier planszowych i fabularnych
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II Turnieju Gier Planszowych i Fabularnych  czytaj więcej »
Ustronianki Wianki
GOK zaprasza 22-go czerwca (piątek) o godz. 18.Oo na wernisaż wystawy fotograficznej "Ustronianki Wianki". Wernisaż okraszą: happening  - „Wijemy wianki”, muzyczne występy zespołów  czytaj więcej »
Ustny przetarg nieograniczony
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na oddanie w dzierżawę toalety publicznej.  czytaj więcej »
Zawody strażackie
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów strażackich, które odbyły się 2 czerwca w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<czerwiec 2018>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2011 Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 803,
gok@gok.ustronie-morskie.pl, www.gok.ustronie-morskie.pl